Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - קיה קרניבל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יחסית לחבורה של חובבי מכוניות ספורטיביות, כולנו גילינו הרבה יותר מדי עניין בקיה קרניבל החדש.

אז איתי לקח אותו, ואת הזקן של רומן, ויצא לבדוק האם הפכים באמת נמשכים.

הנה מה שהוא חשב: https://carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3613/מבחנים/קיה-קרניבל--מבחן-דרך

IMG_0756.thumb.JPG.0efd7335a35c85676ed0111f6b7847a3.JPGIMG_0762.thumb.JPG.a56b3fd6204f0c7455265023f22507d9.JPGIMG_0731.thumb.JPG.a0662e975e19d90d082849cde0f376c5.JPG

• אהבתי 4

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מצליח להבין את סידור המושבים הזה.
בגלאקסי העתיקה שלי יש 2-3-2 והם כולם נפרדים ומרווחים, וכולם מעדיפים שלא לשבת מאחורה.
לא מבין את הרעיון לשים 3 מושבים דווקא מאחורה ועוד על ספסל אחד, אםאתה נוסע על 3 ילדים אחד מהם חייב לשבת מאחורה לצערו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מאוד יוקרתי והצריכת דלק באמת טובה . הבאסה שזה לא עממי ולמשפחות מרובות ילדים מעוטות יכולת אין אפשרות לרכוש כזה דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, netanel1014 כתב:

הרכב נראה מאוד יוקרתי והצריכת דלק באמת טובה . הבאסה שזה לא עממי ולמשפחות מרובות ילדים מעוטות יכולת אין אפשרות לרכוש כזה דבר.

כמו כל דבר בעולם...

לא קשור לעולם הרכב

דווקא הרכב מתומחר נכון ואף יחסית נמוך לסגמנט (אין מתחרים תכלס בסגמנט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, אליהו שבת כתב:

הסידור הזה נותן יוקרה ופאר ל2 כורסאות קדמיות ומעבר נח ליושבים מאחור ללא קיפול שום דבר.

זה טוב ל4 מבוגרים סיוט ל2 מבוגרים + 5 ילדים , מה שמעלה את השאלה למי הם מייעדים את הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, אליהו שבת כתב:

למה סיוט?

לפחות הילדים שלי תמיד רבים מי לא ישב מאחורה, הם טוענים שמאחורה יש להם יותר בחילות והרבה פחות כיף לשבת שם, וכמובן הגישה הרבה פחות נוחה,(וכל זה בזמן ש2 המושבים בגלאקסי נראים יותר מפנקים מהספסל בקיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מצויין לזוג + 4 ילדים. אפשר לשבת ככה שאף אחד לא יהיה ליד השני ולא יריבו עם השכן. 

סידור המושבים רגיל ל"אוניה" עם בגאז' גדול בנוסף לכל המושבים. סידור בדיוק כמו בטויוטה סיינה, הונדה אודיסיי ( בגרסת 7 המושבים),   גרנד וויאג'ר או אפילו סאנגיונג רודיאוס. 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי הקרניבל...

אני לא אמור לאהוב מכוניות כאלה. במיוחד שדווקא בשלב שבו אני אמור להתיישב ולהתברגן, אני בוחר להתנייד בשתי מכוניות קטנות ומוכוונות ספורט להבדיל מהתנהגות, כשפרקטיות היא יציאה ידי חובה. והנה מגיעה הקרניבל, ובחיי שאין לי מילה רעה להגיד עליה. היא לא רופסת, היא לא חלשה ותכלס? יחסית לג'מוס שכנראה פספסו אצלו את כפתורי ה"עצור" בתא הנוסעים, היא ממש מהנה לנהיגה (הכל יחסי כמובן, לא תמצאו אותה ברשימת האלטרנטיבות לסיוויק טייפ-R). מרגישה מאד מגובשת, גם בפניות בואכה גלעד, וגם אגב תמרון התחמקות מנהג פוחז (על ידי נהג פוחז מעט פחות). ההתנהלות העירונית מן הסתם דורשת הסתגלות (בכל זאת מכונית גדולה מאד), אבל כושר התמרון טוב יחסית למימדים.

היא נוחה, מאד. גם לנהג, וגם לנוסעים מאחור, שם תמיד נוח פחות. לא נוחה יחסית, נוחה מאד. נקודה.

היא מכילה מטען, לא מעט, גם עם כל המושבים למעלה. יש גלגל חלופי (טוב לקהל היעד היותר אולד-סקול מנטאלית, וגם טוב באופן כללי). היא מאובזרת לעילא. היא טובה בהנדסת אנוש - ממשק המשתמש של קיה/יונדאי הוא המועדף עלי, והאבזור באמת רב, ואיכות החומרים וההרכבה בהחלט לטעמי. היא ממוזגת נפלא. היא מבודדת היטב מרעשים ומהשמש היוקדת. לשבת ולדבר עם איתי כששנינו ישובים במושבי הקפטן (מעשה בוחנים מלומדה כמובן) והזקן שלי (הזקן אמיתי, אבי מולידי) נוהג הייתה חוויה בפני עצמה, לא פחות מעצם הנהיגה בה.

מבחינתי הקרניבל היא עוד סממן להתקדמות העצומה של קונצרן יונדאי/קיה בשני העשורים האחרונים. מיצרן מכוניות עממיות וזולות לרכישה, למגע, לתדמית ולתחושה, קיה ויונדאי הפכו ליצרן מכוניות לגיטימיות, שמתחרות בכבוד על צמרת הקטגוריה, כל קטגוריה שבה הן בוחרות להשתתף (למעט אולי הסטינגר, שהיא די סנונית ראשונה). באמת שאפו.

• אהבתי 4

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
בתאריך 16.8.2021 בשעה 14:47, מיכאל רדמיני כתב:

איזה מנוע בחנת? 

את הדיזל או הבנזין? 

לפי צריכת הדלק אני מנחש שזה הדיזל

שאלה במקום, אכן בכל ערימת המילים ששמתי שם, אין התייחסות ברורה לסוג המנוע.

אכן דיזל.

תודה, יערך asap.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@netanel1014
טכנולוגיה ופיתוח עולות כסף ולא מעט, וזה שיש שקט בתא הנוסעים, פאר, והרבה איבזור וטכנולוגיה זה יקר (אפילו מאוד) וזה חלק לא קטן מנגזרת המחיר.

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זה נתון למכורים... ואפילו באולם התצוגה לא ידעו לענות לי על זה 

ובכל זאת אני מציין שתא המטען הרזה בכמה מאות ליטר מהדגם הקודם. 

וזה אולי הנקודה היחידה שהשתנתה במעבר בין מיניוואן קלאסי לקרניבל כפי שהוא כיום. 

בכל שאר הדברים הוא רק השתבח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...