Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשת המלצה לבעל מקצוע - ריתוך

Aviv13467
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה, אני מחפש בעל מקצוע לעבודת ריתוך קטנה באזור השפלה, מוכן לסוע גם 40 דק כדי לגמור עם הכאב ראש הזה. ירושלים,קרית מלאכי, בית שמש, אשדוד, גדרה וכל היישובים שמסביב

אני מעוניין להוציא את הכסאות מהרכב לשם ניקוי, לא התמזל מזלי והבעלים הקודם איכשהו שחק את כל הברגי טורקס שתופסים את הכסא, איכשהו הצלחתי להוציא כמעט את כולם (3 מתוך 4) והחלפתי אותם בבורג נורמלי שאפשר לפתוח עם בוקסה, שלא ישחק לי בעתיד.

אני שובר את הראש על הדבר הזה כבר כמה חודשים טובים ואני מעדיף כבר לפנות לבעל מקצוע. הבנתי שאפשר לרתך אום על הבורג ואז להוציא בלי בעיה עם בוקסה. פניתי לבעל מקצוע אחד באזור והוא ביקש מחיר שלטעמי היה נשמע מוגזם בהתחשב בכך זה עבודה של כמה שניות. 350 שקל...

אולי אלו המחירים, אבל פונה אליכם אולי תכווינו אותי למקום בעלות נורמלית, בטווח של 100-150 שקל מקסימום אם קיים כזה דבר. אולי גם עדיף למקום שמתעסק בריתוך בכלי רכב כך יהיה יותר קל.

מצרף תמונה של הסיוט הזה משרשור קודם שפירסמתי בעבר כאן

מפרסם עדכון לכל המתעניינים. הצלחתי כעת להוציא 3 מתוך 4 ברגים (לכל כסא 2 ברגים).

ממשהו קטן זה הפך לפרוייקט של ממש שאני מחכה כל פעם למשלוחים מאליאקספרס שיגיעו.

הצלחתי עם מלא WD40, דפיקות פטיש ומפתח של T50 לפתוח 3 ברגים. אחד מהם היה ממש תקוע והגיע למצב שלT50 אין במה להאחז. הגיע היום T55 שהזמנתי מהאינטרנט, גדול מדיי. כנראה פשוט שהT50 מתאים והביט הזול שקניתי ממקס סטוק נאכל ונשחק, קניתי מהאינטרנט T50, החלפתי כבר את הברגים שהוצאתי עם ברגים איכותיים שלא ישחקו (שפותחים עם בוקסה)

אחד הברגים הישנים (עוד אחד שלא היה במצב כזה גרוע)

image.thumb.png.9ba0b66efc79bb03cc1dd7cd13fe9b33.png

הבורג החדש:

image.png.490b50cc016b5170f1fc58966f35a1e7.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיו פורת שברח' משה יתום 21 א.ת רחובות,

טל' 053-7608077 או 08-9318668.

יתכן שהוא אפילו יצליח לחלץ הבורג בצורה אחרת.

בהצלחה ובברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריתוך במצב כזה זה להרוג יתוש עם תותח וגם יהיו לך חורים בריפוד.

תחרוץ את הבורג ודפוק נגד הכיוון.

אפשר גם להשתמש בחולץ ברגים.

דבק 3 שניות זה לבזבז את הזמן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, רפי לין כתב:

זיו פורת שברח' משה יתום 21 א.ת רחובות,

טל' 053-7608077 או 08-9318668.

יתכן שהוא אפילו יצליח לחלץ הבורג בצורה אחרת.

בהצלחה ובברכה  -  רפי לין

תודה,אבדוק איתו

לפני 9 שעות, netanel1014 כתב:

שים דבק 3 שניות על הבורג עליו תלביש את הביט / מברג ותפתח את ההברגה. אח"כ תטבול באציטון והדבק ימס. בהצלחה נשמה.

איזה דבק אחי, הדבק יתפורר חחחחחחחחחח

לפני 7 שעות, tribel כתב:

ריתוך במצב כזה זה להרוג יתוש עם תותח וגם יהיו לך חורים בריפוד.

תחרוץ את הבורג ודפוק נגד הכיוון.

אפשר גם להשתמש בחולץ ברגים.

דבק 3 שניות זה לבזבז את הזמן.

חשבתי אולי לשים מטליות רטובות מסביב כל האזור, חולץ ברגים ניסיתי לא עושה כלום

הבורג שלידו הוצאתי עם ראצט של איזה 30 סנטימטר בכל הכוח וגם אז זה בקושי יצא, זה תפוס כמו לא יודע מה. עם מברג רגיל לא יצא בחיים, חייב עם ראצט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...