Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית קלאסית או קרוסאובר?

laker000
שימו לב! השרשור הזה בן 993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש להחליף את היונדאי גטס, מתלבט בין משפחתית בסגנון איוניק/קורולה לבין משהו כמו סוזוקי קרוסאובר. אני נוסע כ-40 ק״מ ביום. תקציב כ-70-80 אלף. נוסע בעיקר לבד. אשמח לעזרה מה עדיף עבורי? אני יודע שאלה רכבים בקטגוריה אחרת אבל לא מבין לגמרי מה היתרונות והחסרונות (עבורי לפחות).

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון היתרונות בקרוסאובר הם בעיקר הנראות, תנוחת הישיבה הגבוהה ,בחלק מהדגמים מרווח פנים עדיף ונוחות כניסה ויציאה מהאוטו. 

החסרונות בדר"כ זה צריכת דלק גבוהה יותר, מחיר יקר יותר ,האוטו פחות חד- פחות כיף לנהיגה והאוטו רוכן בפניות בגלל מרכז כבוד גבוהה יותר. 

לא רשמת מה הצרכים שלך כל-כך אבל אם אתה נוסע לבד ומחפש רכב זול יותר אז עדיף משפחתית רגילה. אם אתה מחפש קצת פוזה, תנוחת נהיגה גבוהה יש לך ילדים שצריך לקשור לכיסאות בטיחות אז תלך על קרוסאובר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא משפחתית או קרוסאובר?  אולי דווקא יתאים לך סופר מיני? כעיקרון באותו מחיר תוכל לקבל שנתון מתקדם יותר/ רכב במצב טוב יותר

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, jpex כתב:

בעקרון היתרונות בקרוסאובר הם בעיקר הנראות, תנוחת הישיבה הגבוהה ,בחלק מהדגמים מרווח פנים עדיף ונוחות כניסה ויציאה מהאוטו. 

החסרונות בדר"כ זה צריכת דלק גבוהה יותר, מחיר יקר יותר ,האוטו פחות חד- פחות כיף לנהיגה והאוטו רוכן בפניות בגלל מרכז כבוד גבוהה יותר. 

לא רשמת מה הצרכים שלך כל-כך אבל אם אתה נוסע לבד ומחפש רכב זול יותר אז עדיף משפחתית רגילה. אם אתה מחפש קצת פוזה, תנוחת נהיגה גבוהה יש לך ילדים שצריך לקשור לכיסאות בטיחות אז תלך על קרוסאובר 

תודה רבה!

לפני 6 שעות, motior כתב:

למה דווקא משפחתית או קרוסאובר?  אולי דווקא יתאים לך סופר מיני? כעיקרון באותו מחיר תוכל לקבל שנתון מתקדם יותר/ רכב במצב טוב יותר

חשבתי על זה גם....מאוד מבלבל הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שחודשיים נוסע חודשיים על קרוסאובר לא חושב שהוא יותר נוח מסופר-מיני ממוצעת - לא יודע למה צריך לשלם עליו אקסטרה פרמיה של ג'יפון.

• אהבתי 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד יותר מזה היה לי סיאט אטקה חדשה במשך שישה חודשים ובחרתי להחליף אותה בפיג'ו 308 sw יוצאת ליסינג בין היתר בגלל שהרכב היה רוכן בפניות ופחות חד ההיגוי. 

למרות שהיה יותר קל לקשור את הילדים בכיסאות הבטיחות בלי להתכופף :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, noknok כתב:

כמי שחודשיים נוסע חודשיים על קרוסאובר לא חושב שהוא יותר נוח מסופר-מיני ממוצעת - לא יודע למה צריך לשלם עליו אקסטרה פרמיה של ג'יפון.

על איזה סופר מיני אתה ממליץ? 

לפני 4 שעות, jpex כתב:

אני אגיד יותר מזה היה לי סיאט אטקה חדשה במשך שישה חודשים ובחרתי להחליף אותה בפיג'ו 308 sw יוצאת ליסינג בין היתר בגלל שהרכב היה רוכן בפניות ופחות חד ההיגוי. 

למרות שהיה יותר קל לקשור את הילדים בכיסאות הבטיחות בלי להתכופף :(

זה הבדל משמעותי עם הילדים? אין לי עדיין אבל מתכננים בקרוב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות היא עניין אישי, אין כללים. אתה צריך למדוד את הרכב על הישבן שלך. ברכב משומש,זה עוד יותר בולט, תלוי מה מצב המושב באקזמפלר הספציפי שאתה רוכש.

ספציפית לגבי הסוזוקי: אני מניח שאתה מתכוון לדגם הטורבו. אני מחזיק ברכב מהדור האטמוספרי, אבל מבחינת המבנה הן דומות. אני לא מוצא אותה גבוהה במיוחד, אבל, לצרכים שלך עם צפי לילדים נראה שתא המטען המוצלח מאד יתאים לצרכיך.

לגבי סופרמיני - גם הן קיימות בתצורה ג'פונית שעשויה להתאים לך. רכבים בסגנון של הארונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2021 בשעה 08:12, sperial כתב:

נוחות היא עניין אישי, אין כללים. אתה צריך למדוד את הרכב על הישבן שלך. ברכב משומש,זה עוד יותר בולט, תלוי מה מצב המושב באקזמפלר הספציפי שאתה רוכש.

ספציפית לגבי הסוזוקי: אני מניח שאתה מתכוון לדגם הטורבו. אני מחזיק ברכב מהדור האטמוספרי, אבל מבחינת המבנה הן דומות. אני לא מוצא אותה גבוהה במיוחד, אבל, לצרכים שלך עם צפי לילדים נראה שתא המטען המוצלח מאד יתאים לצרכיך.

לגבי סופרמיני - גם הן קיימות בתצורה ג'פונית שעשויה להתאים לך. רכבים בסגנון של הארונה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...