Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמבולנסים פרטיים

ליסינג בצער
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, 234 כתב:

פעם היה לי אירוע של פרפור פרוזדורים (הפרעת הקצב השכיחה ביותר שיש); הגעתי עם זה לקופה"ח והרופא קצת נבהל והזמין לי אמבולנס.

באמבולנס לא נבהלו בכלל. זה אכן מקרה עם פוטנציאל קטלני (כשזה ממשיך ללא טיפול כלל) שמצריך לכל הפחות עירוי נוגדי קרישה, אבל אין בזה שום דבר סופר אקוטי.

נסענו מקופה"ח לבית החולים ונתקענו בפקק והנהג והפרמדיק החליטו בעצה אחת להדליק את הסירנה ולעקוף את הפקק על השוליים סתם כי לא היה להם כח לעמוד כמו כולם שם (דבריהם).

1. הפראמדיק הוא זה שאחראי מקצועית על האמבולנס והוא זה שנותן הנחיות לנהג. זאת לא החלטה משותפת אלא הנחייה של הפראמדיק.

2. זה שהם אמרו לך שאין להם כח או חשק לעמוד בפקק - אני מניח שזה בשביל להרגיע אותך. אף אחד לא יקח את הסיכון שהמצב שלך יחריף בגלל שהם עמדו בפקק ברוגע (וזה היה יכול בקלות להגיע למצבים הרבה יותר מסוכנים ובעייתיים עבורך). לרופא היתה סיבה מדוע הוא "קצת נבהל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמבולנס לא נועד לבלות את זמנו בפקקים. בסיום קריאה צריך לחזור לתחנה ולהיות מוכן לקריאה הבאה..

אז בוא לא נהיה ממש יפים וניתן להם לעשות זאת בבטחה ובזריזות. 

נ.ב. מעדיף לפנות את הדרך לרכב בטחון מאשר לראות נהגים שעוקפים או נוסעים בשול..

• אהבתי 4

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Mr.Hybridאני נמנע מלתת לך "רעיון גרוע", אבך הזלזול שלך ממש לא במקום. החבר'ה האלה נותנים שירות במקומות לא קלים שלא תמיד מקבלים את השירותים שאתה רגיל לקבל, וצריך להעריך אותם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 3
  • רעיון גרוע 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial אתה גורר אותי לנושא פוליטי, אני אענה לך ומקווה שלא נמשיך לדון בזה כיוון שלא פניתי לשם ואתה כן.

לפני שעה, sperial כתב:

@Mr.Hybridהחבר'ה האלה נותנים שירות במקומות לא קלים שלא תמיד מקבלים את השירותים שאתה רגיל לקבל, וצריך להעריך אותם.

במקומות שציינת כן קיבלו את השירותים שאני רגיל ובעקבות היחס של התושבים הם הפסיקו לקבל,

ואין צורך להעריך אותם כי לא התרשמתי שזה בהתנדבות.

קח דוגמא (שבמקרה מעורבת בה החברה הנ"ל): 

https://www.makorrishon.co.il/news/21613/

* אשמח לדעת מיהו המנהל שנתן לי אזהרה וגם מחק את תגובתי

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • אהבתי 2

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Krd כתב:

מה הבסיס לאמירה הזו?

מערכות השליטה והבקרה במד״א הם מהמתקדמות בעולם, קצין משמרת שולט על הכוחות בגזרה ברמה שהוא יכול לראות האם האם אמבולנס נוסע עם אורות מהבהבים/סירנה ובשילוב עם תכונות אחרות של המערכת קל מאוד לראות וגם די ברור ובולט אם מתבצעות נסיעות דחופות שלא לצורך. וכן מתבצעת אכיפה ובקרה על הנהגים. אני לא אומר שאף פעם לא היו מקרים כפי שתיארת, אבל בטח שהם לא נפוצים ומקובלים בארגון. לבוא ולהכפיש ציבור שלם של עובדים ומתנדבים ולהפוך אותם לרודפי מזון מהיר זה בלשון עדינה חוסר כבוד משווע.

קצין המשמרת יעדיף את הפיצה שלו חמה ולכן לא יתנגד לשימוש בסירנה ובאורות לצורך מטרה זו.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Mr.Hybrid כתב:

* אשמח לדעת מיהו המנהל שנתן לי אזהרה וגם מחק את תגובתי

קיבלת אזהרה ומחיקה ממשק אוטומטי שהופעל לזיהוי תגובות גזעניות. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Krd כתב:

מה הבסיס לאמירה הזו?

מערכות השליטה והבקרה במד״א הם מהמתקדמות בעולם, קצין משמרת שולט על הכוחות בגזרה ברמה שהוא יכול לראות האם האם אמבולנס נוסע עם אורות מהבהבים/סירנה ובשילוב עם תכונות אחרות של המערכת קל מאוד לראות וגם די ברור ובולט אם מתבצעות נסיעות דחופות שלא לצורך. וכן מתבצעת אכיפה ובקרה על הנהגים. אני לא אומר שאף פעם לא היו מקרים כפי שתיארת, אבל בטח שהם לא נפוצים ומקובלים בארגון. לבוא ולהכפיש ציבור שלם של עובדים ומתנדבים ולהפוך אותם לרודפי מזון מהיר זה בלשון עדינה חוסר כבוד משווע.

אין לי בעיה שישתמשו בסירנה מתי שהם מרגישים לנכון, אשמח לפנות את הדרך לאמבולנס בכל מקרה.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא בישראל, למי שאוהב סרטים דוקומנטריים, אני ממליץ על הסרט 'משפחת חצות'

מכניס קצת פרופורציות לחיים.

https://jff.org.il/he/movie/32434

https://www.imdb.com/title/tt6010976

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2021 בשעה 07:46, ZiggyMan כתב:

מקרה מאתמול אחה"צ:
אני בפקק אימים, מאחור מזדחל לו אמבולנס (מד"א) ומפלס את דרכו בין שלושה נתיבים עמוסים ללא שולים. הוא מפנה אנשים עם הצופר, ועובר לו לאט לאט.
בשלב מסויים שלושת הנתיבים מתנקזים לנתיב אחד. האמבולנס מפסיק לפלס דרך, ונוסע בפקק בטור כאחד האדם. אז או שהחולה הבריא באורח פלא, או שהוא מת, או שהחליטו שהפיצה כבר קרה וזה כבר לא משנה.

או שביטלו קריאה בגלל שהאמבולנס יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nameuser כתב:

או שביטלו קריאה בגלל שהאמבולנס יקר

לא זה, לא זה ולא זה.
לדעתי מה שקרה זה שהוא בנסיעה מנהלתית, ופקק של קילומטר בשלושה נתיבים שמתכנסים לאחד לא בא לו בטוב. אז בקטע שכולם מזדחלים הוא נדחף, וכשכולם בנתיב אחד והתנועה כבר יותר זורמת (40 קמ"ש במקום 10) החליט לנוח.
וכן, היה יכול להדחף גם על השוליים בהמשך אם היה ממש רוצה או היה ממש דחוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...