Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טווחים עצומים שאני מחפש כמה עולה צביעת חלק באוטו באינטרנט זה מ 500 עד 1500 מה נכון?

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, יש לי ברכב שהוא סך הכל ממש שמור כמה שיפשופים מעצבנים בטמבונים מהבעלים הקודמים ( ברמה שההורים שלי או חברים אומרים על  מה אתה מדבר בקושי רואים )  ולצערי דברים כאלה הכי קטנים מעצבנים אותי 
יש לי שריטה שאני אוהב שתמיד האוטו נראה כמו חדש.
אם אני רושם בגוגל מחירון פחחות אני מקבל מחירים של אפילו 500 400 שקל לחלק באתרים כמו מידרג וכו' . אבל שהלכתי לפחח ליד הבית באזור תעשיה קיבלתי טענה שאם זה רכב מושקע לא עושים תיקון מקומי הוא ממליץ להוריד לגמרי ולצבוע את כל החלק אחרת יראו חוסר אחידות וזה יראה מכוער. וזה 1500 לכל טמבון והבטחה שזה יראה כמו חדש. וכמובן השמצות על מקומות שלוקחים 500 - 700 שקל בטענה שאין מצב שזאת תיהיה עבודה איכותית.
מה דעתכם האם זה נכון? או אתם מכירים פחחים ש ב 500 - 700 באמת צובעים את כל טמבון וחלקי הרכב ברמה איכותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...