Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת אנדרואיד לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

יש לי יונדאי i10 2017

המערכת אנדרואיד מהחברה התקלקלה.

פירקתי את המערכת ואני רוצה להזמין מערכת חדשה.

שתי בעיות.

1.התקציב שלי די מוגבל עד 500 שקל +-

2.יש מלא חיבורים באוטו ואין לי מושג מה להזמין.

אני רוצה מערכת +מתאם לרצועת חשמל כדי שלא אסתבך בהתקנה.

אשמח לעזרה/קישורים לקנייה 

גם מחול זה סבבה.

IMG-20210624-WA0007.jpg

IMG-20210624-WA0008.jpg

IMG-20210624-WA0009.jpg

IMG-20210624-WA0011.jpg

IMG-20210624-WA0013.jpg

IMG-20210624-WA0014.jpg

IMG-20210624-WA0012.jpg

IMG-20210624-WA0010.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 500 שקל אתה תקבל מוצרים לא איכותים בכלל.

מ500 שקל אפשר למצוא סבירים וקרוב ל1000 מצוינים ששופעים בנתונים ואפילו באים מסגרת מותאמת לסוג הרכב הספיציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ABSULUTT כתב:

מה זה התקלקלה מה הבעיה שלה?

בוט לופ.

לא עוזר ריסט ואפילו שאני נכנס לריקוברי אז המערכת משתגעת ועושה ריסט ולא נכנסת. הלכתי למתקין והוא אמר שמנסיון המערכת גמורה.

לפני 4 שעות, Shab00 כתב:

עד 500 שקל אתה תקבל מוצרים לא איכותים בכלל.

מ500 שקל אפשר למצוא סבירים וקרוב ל1000 מצוינים ששופעים בנתונים ואפילו באים מסגרת מותאמת לסוג הרכב הספיציפי.

אני מבין ש500 זה לא המון אבל הדרישות לא גבוהות. המערכת הקודמת הייתה די פשוטה והיא הספיקה לי.

הבעיה שיש איזה 7 חיבורים למערכת ונגיד אם אזמין מערכת מעליאקספרס או בסגנון אז חלק מהחיבורים כמו המצלמה והאוקס לא יפעלו.

אם ידוע לך מה עליי להזמין אשמח לדעת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על ה-500 שקל שלך. לא תמצא משהו נורמלי במחירים האלה. מניסיון.. הזמנתי מאלי אקספרס במחיר דומה התקנתי, ואחרי חודש המערכת התחילה להשתגע, להיתקע וכו'. חבל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להסתכל על זה כמו תיקון לרכב.

יש לך אוטו 2017 ששווה 40-50 אלף שקל, התקלקל לך חלק שעלותו היא או 1% משווי הרכב לחלק בספק או 2% כדי לקבל מוצר מתאים יותר.

באמת שווה לך לחסוך אחוז אחד משווי הרכב כדי לעבור את כל הבלאגן של התאמת החוטים, כיעור המראה, תקיעות, אמינות בספק, ופחות פונקציות?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Shab00 כתב:

אתה צריך להסתכל על זה כמו תיקון לרכב.

יש לך אוטו 2017 ששווה 40-50 אלף שקל, התקלקל לך חלק שעלותו היא או 1% משווי הרכב לחלק בספק או 2% כדי לקבל מוצר מתאים יותר.

באמת שווה לך לחסוך אחוז אחד משווי הרכב כדי לעבור את כל הבלאגן של התאמת החוטים, כיעור המראה, תקיעות, אמינות בספק, ופחות פונקציות?

כרגע הוצא לי ביבואן מקורי באזור ה2500 שקל

מבחינתי זה יותר מדי כרגע.

אם יש לך או למישהו כאן הצעה אחרת אני ממש אשמח לשמוע. קישור אפילו יותר טוב:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לא דיברתי על המסך המקורי, בגלל זה גם כתבתי 2 אחוז (900 שקל) שזה מה שאמרתי מקודם מחיר למסך טוב.

US $105.34  51%OFF | EKIY 2.5D IPS Android 9.0 Car Radio Multimedia Player For Hyundai Grand I10 2013 2014 2015 2016 Audio Auto Video GPS Navigation
https://a.aliexpress.com/_u8HsBV

הוא נראה מסך מעולה, קנה את הT7 עם ה4GB (לדעתי ה6 מיותר) יש לו אפילו אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

שים לב לבחור בLHD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע התקנתי T8 אנדרואיד 9 מסך 10"

כולל עבודה כולל מע"מ כולל אחריות 

וכולל מצלמת רוורס מסגרת לוחית (ללא קידוח)

בפחות מ-2000 ש"ח.

תומקאר מערכות רכב 

אברהם גירון 4, יהוד

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, yaniv3993 כתב:

תבדוק אם ברכב יש can bus

אין היום רכב בלי can bus... יותר נכון כבר 20 שנה אין.
אולי רצית להציע שיבדוק אם יש מחבר can bus למערכת מולטימדיה, כלומר האם היא מציגה גם נתונים על הרכב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Shab00 כתב:

ברור לא דיברתי על המסך המקורי, בגלל זה גם כתבתי 2 אחוז (900 שקל) שזה מה שאמרתי מקודם מחיר למסך טוב.

US $105.34  51%OFF | EKIY 2.5D IPS Android 9.0 Car Radio Multimedia Player For Hyundai Grand I10 2013 2014 2015 2016 Audio Auto Video GPS Navigation
https://a.aliexpress.com/_u8HsBV

הוא נראה מסך מעולה, קנה את הT7 עם ה4GB (לדעתי ה6 מיותר) יש לו אפילו אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

שים לב לבחור בLHD.

קח את הדגם 2G/32G - $140 סגרת עניין בתקציב שלך וקיבלת מערכת יותר טובה מהמקורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות מעבד ורכיבים לא מעודכנים וטובים פחות? זה משהו שאתה שם לשנים באוטו, עדיף שיהיה לו יתרון כמה שיותר מתקדם עכשיו כדי שלא יתקע יעצבן ויכשל אחר כך.

אתה מקבל בקר רדיו טוב יותר, סאונד טוב יותר, אנרואיד אוטו, ומערכת מהירה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Shab00 כתב:

למה לקנות מעבד ורכיבים לא מעודכנים וטובים פחות? זה משהו שאתה שם לשנים באוטו, עדיף שיהיה לו יתרון כמה שיותר מתקדם עכשיו כדי שלא יתקע יעצבן ויכשל אחר כך.

אתה מקבל בקר רדיו טוב יותר, סאונד טוב יותר, אנרואיד אוטו, ומערכת מהירה יותר.

אם הוא רוצה לשמור על תקציב, זה לכשעצמו כבר יותר טוב ממה שכבר יש לו.

גילוי אישי, גם אני קניתי 2G/32G ... משיקולי תקציב 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...