Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויזה דחופה/זמנית לארה"ב

DWK
שימו לב! השרשור הזה בן 1021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אשמח לסיוע.

המעסיק עדכן שבעוד כחודש וחצי יש פרוייקט בחו"ל. ישנה עצירה במהלך הטיסה בארה"ב ולכן אצטרך ויזה.

קראתי את הכתבה הזו הבוקר ומדד האופטימיות ירד:

https://www.ynet.co.il/vacation/flights/article/HyJg9l49u

האם ניתן לקבל ויזה דחופה? או אפילו זמנית לפרק זמן של הפרוייקט? (כמובן עם גיבוי המעסיק)

לא ברור לי כל כך איך זה עובד/כמה זמן לוקח התהליך או לאן אני פונה ואיזו סוג ויזה אני צריך לבחור.

אודה לעזרתכם :)

עריכה אחרונה על ידי DWK
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מגישים בקשה באתר השגרירות , ממלאים מסמכים, משלמים אגרה, מגיעים לראיון.

אין דבר כזה ויזה דחופה למקרה שלך, יש  ראיון חירום והוא נועד למקרים הומניטרים. 

תחפש טיסה ישירה/קונקשיין שלא עובר מעל אדמת ארה"ב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיהיה הרבה יותר קל לארגן טיסה שלא עוברת בארה"ב מאשר לארגן ויזה.

אני מחכה מאז שהראיון שלי בוטל במרץ 20. יש לי תור לספטמבר 21..

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, garicho כתב:

אין אופציה לטוס דרך מדינה אחרת שלא דורשת ויזה? באופן כללי קונקשן בארצות הברית הוא דבר מאוד לא מומלץ, בלי קשר לויזה...

לצערי, לא מצאתי.

סתם להעשרת הידע, מדוע לא מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מידע מטעה. לקונקשן בארה״ב שלא מצריך יציאה מגבולות נמל התעופה - אני לא רואה בכלל מה הצורך בויזה.

אשרת הכניסה (ויזה) נועדה לאנשים שנכנסים ושוהים בתוך המדינה, לא לאנשים שעושים קונקשן.

• אהבתי 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@קאררה חבל שאתה מטעה.

קונקשן בארה"ב מחייב ויזת תייר (B) או ויזה למעבר (C).

למה ל לעשות קונקשן בארה"ב? מסיבה פשוטה - למעשה צריך לעשות את כל הפרוצדורה של צ'ק אאוט ואז שוב צ'ק אין, סיפור שיכול לקחת כמה שעות טובות, בניגוד לקונקשן באירופה שמצריך רק יציאה מהמטוס, בידוק ביטחוני (גם יכול לקחת זמן), הגעה לשער היציאה ועליה למטוס הבא - המטען מועבר על ידי חברת התעופה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, קאררה כתב:

הרבה מידע מטעה. לקונקשן בארה״ב שלא מצריך יציאה מגבולות נמל התעופה - אני לא רואה בכלל מה הצורך בויזה.

אשרת הכניסה (ויזה) נועדה לאנשים שנכנסים ושוהים בתוך המדינה, לא לאנשים שעושים קונקשן.

אם מדובר בקונקשן של טיסה, קאררה צודק

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@קאררה אתה טועה, לפני שנים רבות אכן זה היה המצב, 

כי ממה שאני יודע יש צורך Transit Visa

אבל אף אחד הולך להוציא אותה, כי זהו אותו תהליך כמו אישור שהייה הויזה הנפוצה שמוציאים.

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DWK כתב:

אהלן חברים,

אשמח לסיוע.

המעסיק עדכן שבעוד כחודש וחצי יש פרוייקט בחו"ל. ישנה עצירה במהלך הטיסה בארה"ב ולכן אצטרך ויזה.

קראתי את הכתבה הזו הבוקר ומדד האופטימיות ירד:

https://www.ynet.co.il/vacation/flights/article/HyJg9l49u

האם ניתן לקבל ויזה דחופה? או אפילו זמנית לפרק זמן של הפרוייקט? (כמובן עם גיבוי המעסיק)

לא ברור לי כל כך איך זה עובד/כמה זמן לוקח התהליך או לאן אני פונה ואיזו סוג ויזה אני צריך לבחור.

אודה לעזרתכם :)

דרכון אירופאי יש? במידה ויש, ניתן להוציא ויזה אלקטרונית ל3 חודשים

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן, צריך להתעדכן בכל כללי הקורונה, בכל היעדים בהם תעבור. הדברים האלה נזילים מאד ומשתנים על בסיס שבועי אם לא יומי. גם הם יכולים להיות פשוטים או מורכבים יותר במדינות שונות, כולל הבדלים בין ה-states בארה"ב. קונקשן ב-JFK יכול להיות שונה מ-EWR.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היעד הסופי, אם אפשר לדעת?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מומלץ כי בנחיתה בארה"ב אתה צריך לעשות כניסה מלאה כולל ביקורת גבולות ומכס (בלי קשר ליעדך הסופי).

אם תהיה מוכן לכתוב היכן היעד שלך, אולי תוכל לקבל פה עזרה יותר ספציפית.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קונקשן בכל מדינה צריך באופן עקרוני ויזה, לרוב ויזת טרנזיט (בארה״ב ויזת C, בשנגן ויזת A, בבריטניה DATV, וגם לישראל יש ויזה כזו). לפעמים מדינות מסויימות פוטרות נוסעים מצורך בויזה כזו למרות שהן יצריכו ויזה לכניסה.

לדוגמה ארה״ב פוטרת נוסעים מתחת לגיל 18 או מעל גיל 80 מהצורך בויזה C.

מחזיקי מסמכי נסיעה שאינם דרכון רגיל כמו laissez passer יצטרכו ויזה כזו בכל מקום שהם עוברים בו.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכל הנאמר, (מרבית) שדות התעופה בארה"ב שרויים באנדרלמוסיה כוללת סטייל תחנה מרכזית תל אביב ביום ראשון ב8 בבוקר.

תמיד מעדיף לעשות קונקשנים ממקומות אחרים, אפילו במחיר של קונקשן כפול.

יש לי בראש רשימה של שדות תעופה שאני אוהב לעבור דרכם, אם תוכל לציין את היעד נוכל גם לעזור לך לתכנן קונקשן בשדה נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...