Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ויזה דחופה/זמנית לארה"ב

DWK
שימו לב! השרשור הזה בן 1043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התשלום הוא באתר אחר של השגרירות בו גם קובעים את המועד של הראיון (והוא גם בעברית). אתה אמור לקבל לינק.
גם אם לא קיבלת, אתה יכול לקחת את הקוד שעל הטפסים (כשענית על השאלון באתר) ואיתו להכנס לאתר לבד כדי לקבוע מועד לראיון ולשלם.
כל התהליך לוקח חצי שעה בלחץ לדרכון כולל הרשמה ותשלום.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם חושב שאם אפשר להגיע ליעד בלי לעבור באר"ב, זה עדיף, בגלל הבעיה בקביעת תורים לראיונות.

יש לנו טיסה משפחתית מתוכננת באוגוסט, ושתי הבנות שלי נעזרו בחברות "שיושבות" על מערכת זימון התורים, כדי להקדים את התור (לתפוס תאריך מוקדם יותר). החתן שלי אמר "אלו ה-1,000 ש"ח שהיה הכי חכם להשקיע".קידמו לו תור מסוף אוגוסט (אחרי תאריך הטיסה המתוכננת), לתחילת מאי. קיבלו ויזה ל-10 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מקפיץ ומנצל"ש-

הויזה שלי פגה במרץ 2020.

הבנתי שאפשר לחדש בלי לקבוע ראיון, האם מישהו התנסה בזה?

כמה זמן לוקח התהליך? תוך כמה זמן מקבלים את הדרכון חזרה?

האם אני בכלל יכול לחדש בלי ראיון? קראתי איפשהו שאפשר אם לא עברו 48 חודשים ממתי שהויזה פגה, מצד שני באותו עמוד בדיוק כתוב שאחד התנאים זה שעברו רק 12 חודשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברה שעושה לך את כל העבודה תמורה למשהו כמו 200 ש"ח.

אני אישית השתמשתי בהם לפני כשנתיים שהייתי חייב לטוס בדחיפות לארה"ב, הם ארגנו לי תור תוך כיומיים, והם גם עושים בשבילך את כל העבודה, שזה הגשת המסמכים באנגלית וכו'. מצאתי אותם בשיטוט בגוגל אז, אם תרצה אנסה למצוא לך את המס' שלהם.

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 54 דקות, המהיר הזהיר כתב:

יש חברה שעושה לך את כל העבודה תמורה למשהו כמו 200 ש"ח.

אני אישית השתמשתי בהם לפני כשנתיים שהייתי חייב לטוס בדחיפות לארה"ב, הם ארגנו לי תור תוך כיומיים, והם גם עושים בשבילך את כל העבודה, שזה הגשת המסמכים באנגלית וכו'. מצאתי אותם בשיטוט בגוגל אז, אם תרצה אנסה למצוא לך את המס' שלהם.

אתה מדבר על חידוש ויזה או הנפקה של ויזה פעם ראשונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2021 בשעה 00:21, flytomars כתב:

מקפיץ ומנצל"ש-

הויזה שלי פגה במרץ 2020.

הבנתי שאפשר לחדש בלי לקבוע ראיון, האם מישהו התנסה בזה?

כמה זמן לוקח התהליך? תוך כמה זמן מקבלים את הדרכון חזרה?

האם אני בכלל יכול לחדש בלי ראיון? קראתי איפשהו שאפשר אם לא עברו 48 חודשים ממתי שהויזה פגה, מצד שני באותו עמוד בדיוק כתוב שאחד התנאים זה שעברו רק 12 חודשים...

כן, אפשר. ממש לאחרונה חידשתי ככה ויזה (גם שלי, איזו מקריות, הסתיימה לה במרץ 20).

בגדול, אתה ממלא את ה-DS-160 המקולל (בהנחה שלא היית עסוק ברצח עם, הגירה לא חוקית, טרור או סתם סחר בבני אדם), מצלם את עצמך ומעלה את התמונה (שים לב טוב להוראות, הם די קטנוניים שם), משלם את האגרה (560 ש"ח למשלוח חוזר עד הבית), מדפיס את כל האישורים (רק האישורים, לא צריך את כל ה-DS-160) ואם יש לך קצת מזל מקבל הוראה לשלוח הכל בדואר (אישורים + דרכון + ויזה קודמת + תמונה מודפסת), עם פירוט מדויק מאיפה.

שים לב שהם עדיין שומרים לעצמם את הזכות לזמן אותך לראיון, אני פשוט קיבלתי את הדרכון חזרה בדואר, פלוס ויזה בערך שבועיים אח"כ.

ממה שהצלחתי להבין - במצב רגיל זו פרוצדורה שתופסת לויזה שתוקפה פג בשנתיים האחרונות, כרגע הכפילו לעד ארבע שנים, בגלל הקורונה.

ואם אני כבר פה - מישהו התנסה בהוצאת ויזה לילד להורים לא נשואים (לא גרושים, פשוט לא נשואים)? ואם להיות יותר ספציפי, כשרק לאחד מההורים יש ויזה?

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...