Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופרה פורמנטור VS קופרה לאון (וגם גולף GTI)

כוח-סוס
שימו לב! השרשור הזה בן 1046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

256 עבור גולף? מה נסגר? פתאום אוקטביה נראה כמו מציאה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדובר על 11k לכל חבילה בנפרד, כן?

אין ספק שאלו אחלה תוספות, רק שהן לא אמורות להיות תוספות 
אין סיבה בעולם שרכב ספורט יקר יגיע עם מסך 8״ 
אבל אם נגיד שאנחנו ״נהגים טהורים״ ושמולטימדיה היא משנית עבורינו ברכב הזה (ולא, אין סיבה אמיתית שנאמר את זה, אבל נגיד..),
אז,
אין ולא תהיה סיבה הגיונית שרכב שנחשב ״האבא והאמא של סגמנט ה-Hot Hatch״ יגיע בלי DCC 
פשוט לא הגיוני ולא משנה איך תסתכל על זה.
אופס, הייתי בטוח שזה 11 להכל.
22 זה כבר תוספת גדולה, 10%.
אני, אם הייתי בעניין של הגולף, הייתי משלם, אבל בהחלט הופך את הקניה להרבה פחות אטרקטיבית.

Sent from my Note10+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2021 בשעה 15:18, misterb כתב:

לא נסעתי על החדשה עדיין, אבל אצלי הנוחות לא ממש מצטיינת, שלא לומר - עפות לי סתימות בכל מעבר על מכסה ביוב.

ברור שאני נוסע במצב קומפורט תמיד, אבל זה לא ממש מרגיש קומפורט, בעיקר בגלל הצמיגים, חתך 35 עם ג'אנט 19 זה לא כיף בכלל.

כבונוס גם מקבלים צמיגים שמקבלים פיצוץ בדופן עם או בלי עיקום ג'אנט בבורות קצת יותר חמורים, וזה קורה להרבה בעלי קופרה, לי קרה פעם אחת בינתיים.

ואני מדבר על בורות שרכבים 'רגילים' עוברים בלי הרבה דרמה.

בוא תעשה סיבוב בטרופי ונדבר על סתימות שעפות... 😂

לפני כמה שבועות עשינו סיבוב על החדשה והופתענו לחיוב בסך הכל. 
במצב קופרה היא נוקשה יחסית (ועדיין, הרבה פחות מהקליאו). בסט אפ הרך ביותר של המתלים היא פשוט נעימה, מדלגת על מרבית הדברים די בניחוחות, בעיקר על במפרים.

עכשיו נותר להמתין בסבלנות עד לנובמבר/דצמבר, עד שהכלה תנחת לה בארצנו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפירוט שנתנו על התוספות של ה-GTI הוא הפירוט המדויק ואכן, לדעתי לפחות, מחייב ושווה את אותם 22 אש"ח.

אבל, זה מביא את הרכב למחיר של 260 אש"ח לפני תוספת צבע, אחריות שנה שלישית, מיגון וכו', שורה תחתונה - אזור ה-270 אש"ח.

מחיר מטורף ל-GTI עם 245 כ"ס בלבד. והאמת, לא הרגשתי כאלה הבדלי איכות בינה לבין הפורמנטור.

ל-R אני מניח שנוסיף עוד כ-100 אש"ח למחיר והיא כבר תכלול את התוספות המדוברות בצמוד למנוע ה-310 אבל ממה שראיתי מערכת המולטימדיה שם מחרידה ונתקעת בלי סוף, דבר שלא קורה אפילו בקיה פיקנטו שעולה 5 ספרות.

יש דיבור חזק על מספר פורמנטורים VZ5 שיגיע לארץ (וככל הנראה ימכרו במחיר שדומה או מתקרב ל-R) וזה רכב שבהחלט ישבור שוק, לדעתי לפחות.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן,

ה-GTI אמורה לקבל 3 שנים אוטומטית ללא תוספת תשלום (כמו בסיאט/קופרה) - לפחות ממה שאני מכיר.

הפורמנטור וה-GTI אלו שתי חיות שונות לגמרי, בעיקר בגלל הגובה ו-4*4 (בגרסה החזקה כמובן), 
אגב,
אם כבר אז GTI מול קופרה לאון - וכמו שנכתב פה קודם, קשה לבטל את הלאון מול ה-GTI,
כשהלאון מגיעה חזקה יותר ומשלמים עליה (עם קיט תוספת מושבי עור חשמליים) 20K פחות בערך מה-GTI.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Super_T כתב:

ה-GTI אמורה לקבל 3 שנים אוטומטית ללא תוספת תשלום (כמו בסיאט/קופרה) - לפחות ממה שאני מכיר.

ב-VW נותנים מעין הטבת אחריות שנה שלישית בחינם, בסיאט וקופרה השנה השלישית היא בתוספת 1,000 ש"ח (ודאי).

גם אם נוריד את הפורמנטור, ונפנה לכיוון הלאון - לא רואה סיבה להעדיף את הגולף על פניה במחירים האלה. לדעתי לפחות.

בלאון מקבלים גם מסך 12' ובטיחות ברמה גבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, כוח-סוס כתב:

ב-VW נותנים מעין הטבת אחריות שנה שלישית בחינם, בסיאט וקופרה השנה השלישית היא בתוספת 1,000 ש"ח (ודאי).

גם אם נוריד את הפורמנטור, ונפנה לכיוון הלאון - לא רואה סיבה להעדיף את הגולף על פניה במחירים האלה. לדעתי לפחות.

בלאון מקבלים גם מסך 12' ובטיחות ברמה גבוהה יותר.

ומערכת סטריאו ממותגת (beats) ו-DCC ללא תוספת תשלום.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחישבתי מחירים והשוואות לקחתי את הגולף עם התוספות ב-22 אש"ח, ככה שהמערכת של HERMAN עדיפה ובשתיהן נקבל את ה-DCC.

זה פשע להזמין את ה-GTI בלי התוספות האלה (מעבר לזה שג'אנט ה-18' שלה הוא אחד הדברים הכי מכוערים ביקום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתלבטות בנוגע ל GTI חוגגת כמה עשורים 😃

VXWD0454.JPG

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה קופרה חדשה בצבע פשוט ,לבן נניח.?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, 98civic כתב:

כמה עולה קופרה חדשה בצבע פשוט ,לבן נניח.?

פורמנטור VZ עולה 259,900 ש"ח לפני אגרת רישוי ותוספות.

לאון עולה 239,900 ש"ח לפני אגרת רישוי ותוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...