Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המבורגר.

BiG_BuG2
שימו לב! השרשור הזה בן 1123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סבבה אני לא מבקר אותך, יותר חשוב שאתה מודע שכרגע האידיאולוגיה\דרך חיים שלך היא לעצום עיניים ולהנות מהביס
אם היית אומר ״חיות לא סובלות בדרך להפיכתן לקציצה״ אז הייתי מוטרד

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלך מספיק
לא יפה לך להיות חמוץ.
״הטפות״ lol - מוזמן לדלג על ההודעות שלי 

עריכה אחרונה על ידי maxcher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תניח את דעתך , עוד לא ראיתי טייטל של אדמין עליך אז תחזור לשרשור במקום לנסות לצנזר אותי.
הנה, גם הקפצתי לך את השרשור של ביטקוין

עריכה אחרונה על ידי maxcher
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.3.2021 בשעה 14:54, Blaz00r כתב:

למה ככה חזק? הנה פתחו את המסעדות, לך תאכל איזה המבורגר טוב מ-BBB שירגיע אותך (הדאבל אמריקה שלהם אחלה)

Gdb פתחו לישיבה, וזה היה שווה כל שקל. ממליץ לחלוק עם חברים את הסינטה ואז את ההמבורגר לעיקרית

IMG-20210318-WA0004.jpg

בלייזר סליחה על הציטוט אין לי מושג איך מוחקים אותו. הנדסת האנוש פה בפורום החדש לא מאוד אינטואיטיבית למשתמש סלולארי. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חבר אמיתי לא יחלוק איתך בכזה דבר אלא ישכנע אותך להזמין 2.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת דאני לא כזה מכיר את הקבוצה, אבל זה מקום שכשהוא התחיל היה עם המון הייפ והיום הוא די עמוס ברוב שעות היממה. הוא כבר קיים מעל שנה לדעתי, ועדיין הם עמוסים ברוב שעות הפתיחה שלהם, פשוט כי הם מאוד מוקפדים ועקביים, כולל בוולט. 

אז כן, אנחנו הזמנו (לא היה תור בהזמנה) ואמרו לנו מראש שנצטרך להמתין כחצי שעה לאוכל. לקח 20 דק בערך. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמו "משתתפים בצערך" רק של שמנים.

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה המבורגר מומלץ באזור כפר סבא, שפתוח היום בערב?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...