Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סיד מקבלת ליינאפ כמעט מושלם

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לידיעת גולשי קארספורום!!!

קיה סיד החלה להימכר בגרסת סטיישן ודיזל ידנית.

יש גם מנועי מיקרו-הייבריד חדשים ומנוע 1.5 ליטר טורבו עם 160 כ"ס, אבל זה הרבה פחות מעניין אתכם, אני יודע.

כל הפרטים והמפרטים בידיעה: https://carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3582/חדשות/מיקרו-הייבריד-לקיה-סיד

MAIN-קיה-סיד-2021.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיד בנזין האצ'בק נשארה בנתיים עם המנוע הישן, כנראה עד גמר המלאי, ונראה שאותה סיבה שעדין לא בוצע עדכון למנועים של האקסיד.

ומישהו יודע אם יש צפי ל-i30 המחודשת? נראה שהשיווק שלה בארץ עומד להפסק סופית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמור לקנות את הדיזל הידנית פרט למורים לנהיגה? וכמה מורים עוד בכלל מלמדים על ידני?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, pooh-bear כתב:

מי אמור לקנות את הדיזל הידנית פרט למורים לנהיגה? וכמה מורים עוד בכלל מלמדים על ידני?

מוניות

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיד החדשה רכב מוצלח מאוד, יש אותה לאבי (בגרסת הסטיישן האוט') מהעבודה ולקחתי אותה לשבוע שלם וגם פה ושם. היא זריזה, מוצקה ואפילו מתקשרת ומהנה יחסית לסגמנט, כולל מערכות בטיחות שעובדות מצוין (במיוחד המירה על מרכז הנתיב. תענוג וללא רבב). העיצוב הפנימי, איכות חומרים והאיבזור לוקה בחסר (אולי כי ליסינג), אבל כל השאר לגמרי מפצים.

אהבתי מאוד.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה וכמו שזה נראה היא הולכת להישאר מכונית מאוד אפרורית. מפרט האבזור צנוע, תא הנוסעים מרגיש פשוט והיא לא מספקת סיבה אמיתית להעדיף אותה על פני המתחרות או הג'יפונים.

לזכותה התנהגות כביש מהודקת ונוחות נסיעה טובה. בבנזין היוצא הגיר היה מאוד איטי, מעניין אם משהו השתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, שי כתב:

מוניות

אם הייתי נהג מונית שצריך להיות 12-14 שעות על הכביש, למה שאקנה ידני? ההיפך, ארצה לקנות רכב עם כמה שיותר אוטומציה, אם אפשר.

כן, אני מבין שיש נהגים שנוהגים מ1972, ולא מוכנים לקבל שום דבר אחר, אבל זה בודדים.

אדם רגיל בעבודה שלו ירצה כלי שיהיה לו נוח לעבוד איתו, ויצריך מינימום התעסקות.

אני בספק אם הרבה יקנו את זה. גם דיזל ברכב פרטי זה משהו שכבר די אבד עליו הכלח.

צריכת דלק מוצהרת 22.6 קמ"ל? בפועל אני מתאר לעצמי שזה יהיה משהו כמו 1:18, וגם של דלק יקר יותר, שצריך נסועה אסטרונומית כדי שישתלם. קיה נירו אוכלת אותה בלי מלח מהבחינה הזאת.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלק לא יקר יותר. פשוט לא בכל תחנה כדאי לתדלק.

האמת שזה רכב מגניב ומעניין אולי בגלל שהוא כל כך חריג בימינו עם השילוב הזה.

122k זה גם לא מחיר גבוה.

מניח שיש כאלה שיקנו והם לא רק מורי נהיגה או נהגי מונית, לא הרבה אבל יש.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כשהייתי בקבע בצבא והיו לי מדים כחולים הייתה לי קיה ריו סדאן לבנה(פרטית), כמה פעמים קרה לי שעצרתי ברמזור ליד מישהו שמשחק בטלפון וכשהוא קלט אותי הוא זרק מהר בבהלה את הטלפון לצד של הנוסע - הצחיק אותי כל פעם מחדש.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

צריכת דלק מוצהרת 22.6 קמ"ל? בפועל אני מתאר לעצמי שזה יהיה משהו כמו 1:18, וגם של דלק יקר יותר, שצריך נסועה אסטרונומית כדי שישתלם. קיה נירו אוכלת אותה בלי מלח מהבחינה הזאת.

אני מאמין שדובר פה על בין-עירוני, שם אני מגיע עם 2 ליטר טורבו דיזל ל23.8-24.4 קמ"ל, אבל גיר 8 הילוכים אוטומט.

בכל מקרה, אמנם לא יצא לי לנהוג בדורות האחרונים, אבל אני מופתע לטובה מיונדאי וקיה, הם השתפרו מאוד הן מבחינת עיצוב והן מבחינת איכות.

לדעתי הרכבים גם נאים וגם נותנים תמורה טובה למחיר.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...