Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חילופי אריות- התחדשתי בפיג'ו 208GTI

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככל הנראה, לא תהיה 208 GTi דור 2. גם ב-308 הבאה, ככל הנראה הגרסה הספורטיבית תיקרא PSE ) Peugeot Sport Engineering) ותהיה היברידית וכנראה שמנה באיזה 300 ק״ג ביחס לדור הקודם. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, menir1 כתב:

ככל הנראה, לא תהיה 208 GTi דור 2. גם ב-308 הבאה, ככל הנראה הגרסה הספורטיבית תיקרא PSE ) Peugeot Sport Engineering) ותהיה היברידית וכנראה שמנה באיזה 300 ק״ג ביחס לדור הקודם. 

תתחדש ותהנה, פצצת כייף קטנה.

מני, אם אכן כך, לדעתי הם נוטשים את הקטגוריה קצת מהר מידי.

לדוגמא, הגרמניות, ממשיכים להציג דגמים חדשים שעדיין חמושים בגרסאות משפחתיות חמות כדת וכדין ע"ע סקודה אוקטביה RS החדשה או גולף gti.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PSA לא לבד - רנו לא מציגים יורשת לקליאו RS וגם הפולו GTI הנוכחית צפוייה לרדת מהבמה, ללא יורשת. רק קטגוריית המשפחתיות קומפקטיות (גולף) צפוייה (לעת עתה) עדיין להציג גרסאות ספורטיביות, אך חלק מהיצרנים כבר עוברים לגרסאות היברידיות חמות (כמו PSA) וזאת מגמה שתתחזק. מכוניות לנהג הולכות להיכחד מהעולם (ה-BRZ החדשה לא משווקת רשמית באירופה בגלל אותן תקנות זיהום אוויר "דרקוניות").

• מבאס 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט איך ה 208 ביחס ל 206?

היא עדיין מהנה ביחס ל206 או שההגה הורס את החוויה? אתה מרגיש שדרוג אמיתי (למעט כוח ובידוד רעשים)?

מדגדג לי לאחרונה להחליף את ה206 וה 208 מרגישה כמו הבחירה הטבעית, השאלה אם זה באמת ככה או שאתבאס?

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפידבק ב-206 יותר טוב - גם מההגה הידראולי של פעם וגם מהשלדה,  אך בגזרת הביצועים היא ליגה אחרת. למרות הפידבק הנחות בהשוואה, ההגה מ-א-ד מהיר וחד.

עדיין, היא מהנה מאד לנהיגה. אתה יכול לקרוא את ההתרשמות שלי כאן: 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

בתאריך 2.2.2021 בשעה 23:51, menir1 כתב:

אם מסתכלים על אחותה של ה-208, האופל קורסה, אז לאחרונה  יש שמועות על OPC שתהיה חשמלית:

https://www.autoexpress.co.uk/vauxhall/corsa/353999/vauxhall-corsa-vxr-course-electric-2022-comeback

אם זה אכן יקרה, אז סביר להניח של-208 יהיה גם גרסה כזו. האם יקראו לזה GTI? נחכה ונראה 😅.

עריכה אחרונה על ידי LowNSlow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, פליקס כתב:

אתה יכול לפרט איך ה 208 ביחס ל 206?

היא עדיין מהנה ביחס ל206 או שההגה הורס את החוויה? אתה מרגיש שדרוג אמיתי (למעט כוח ובידוד רעשים)?

מדגדג לי לאחרונה להחליף את ה206 וה 208 מרגישה כמו הבחירה הטבעית, השאלה אם זה באמת ככה או שאתבאס?

ההגה ב206, הגה כח קלאסי ומאוד נעים בהיגוי. אהבתי אותו מאוד בתמרונים ,טכני במסלולים וסתם ביום יום.

ב208 גלגל ההגה קטן מאוד וזה מגניב לגמרי. סנסטיביות שמשתנה עם המהירות (או שזה רק אני) חד, מגיב טוב. שמתי לב שהוא גם מתרכך מאוד ברוורס (שוב זה רק אני?) 

ה208 מרגישה שתי רמות מעל ל206: 

היגוי מדויק, חד. הרכב מאוד יציב על הכביש. הראות ברכב טובה, חלונות גדולים. אני מאוד (מאוד) אוהב את המראה מתכהה אוטומטית, דבר שתמיד הייתי מקפיד בלילה להוריד את הצ'ופציק מראה למצב לילה, כאן זה אוטומטי! תאורה נדלקת אוטומט, ווישרים אוטומט-פחות התעסקות בשטויות,יותר בנהיגה. מזגן טוב יותר (ושקט)  (ה206 קירר מעולה, לא היו תלונות) 

פחות אהבתי את התאורה של המולטימדיה. דואג לכבות אותה בלילה, ובכללי גם ב206 בלילה הייתי מעמעם את התאורה למצב מינימלי ביותר. כאן ב208 "לא מרגישים את המהירות" ולכן חשוב לי להישאר עירני על זה-משאיר את התאורה על מצב לא בהיר מידי. לי קצת מפריע (ואל תהרגו אותי) שה208 נמוכה לי, לזה צריך להתרגל..  ה 206 באמת הייתה גבוהה וזה היה לי מאוד נוח. 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה ב 206 הרבה יותר מתקשר,אין ספק, ב 208 הוא כמעט מת לגמרי, איך הוא הרבה יותר חד.

לדעתי ה 206 יותר מהנה לנהיגה, דווקא ה 208 הרבה יותר גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, miatanc כתב:

ההגה ב 206 הרבה יותר מתקשר,אין ספק, ב 208 הוא כמעט מת לגמרי, איך הוא הרבה יותר חד.

לדעתי ה 206 יותר מהנה לנהיגה, דווקא ה 208 הרבה יותר גבוהה

אם ל206 היה את הכח של 208, זה כנראה היה שילוב מושלם.

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר שלמה.. 

208 רכב טכנולוגי הרבה יותר, עם בקרות שמרסנות את הרכב, וכל המשתמע מכך.

208 גבוהה יותר? ממש לא. 

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, LowNSlow כתב:

תתחדש!

אם מסתכלים על אחותה של ה-208, האופל קורסה, אז לאחרונה  יש שמועות על OPC שתהיה חשמלית:

https://www.autoexpress.co.uk/vauxhall/corsa/353999/vauxhall-corsa-vxr-course-electric-2022-comeback

אם זה אכן יקרה, אז סביר להניח של-208 יהיה גם גרסה כזו. האם יקראו לזה GTI? נחכה ונראה 😅.

הגרסאות הספורט -חשמלי של פיגו נקראים PSE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

סיכום שנה

הזמן עף כשנהנים! עברה לה שנה ו 12 אלף ק"מ. 

לא היו תקלות או משהו שדורש התייחסות.חודש הבא הרכב יעבור טיפול שנתי רגיל. 

סהכ מאוד מרוצה מהרכב. מצ"ב תמונה לאחר טיפול אצל הדיטיילר שלי (ניקוי פנימי, שטיפה ו ווקס)

Peugeot.png

• אהבתי 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.2.2021 בשעה 23:57, darkmanxxx כתב:

ווישרים אוטומט-פחות התעסקות בשטויות

שמת לב שהפיצ'ר הזה - הקוד שלו כנראה נכתב על ידי או שיכור או נרקומן בטריפ מאוד מאוד רע? 

קראתי על זה קצת והחיישן הזה מסתמך על קצב שידור של קרן אינפרה אדום דרך מנסרה - ולפי איך שהמים מפריעים לקרן לעבור - הוא קובע את המהירות של הווישרים. 

רק שלפעמים נראה שהדבר הזה "מתעלם" מהקריאה ונשאר על קצב "לא שפוי" ואז או שמכבים ומדליקים את החיישן האוטומטי הזה או שפשוט שמים על קצב נמוך קבוע. 

מרד אלורז!

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...