Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למגבר ומתקין

same555
שימו לב! השרשור הזה בן 1188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, 

אני חדש בתחום ,

יש לי רמקולים Hertz MPK 1650.3 pro . עשיתי בידוד לרכב . בהמשך הולך להוסיף סאב ויכול להיות גם Mid  . 

חושב לקחת מגבר Helix M Four DSP .

מה אתם אומרים ?

המלצות ?

איפה מומלץ להתקין במרכז ? 

תודה רבה . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב, אני מניסיון אישי אכן יכול לכתוב, שיוסי אלפיין הוא מתקין מעולה תותח בתחום. שוב מניסיון אישי בלבד, גם דניאל מ- קאר סיסטאם, הוא מתקין ברמה על.  יוסי אלפיין ודניאל עבדו לי על הרכב, ואני יכול לומר תודה רבה בענק !!

תקרא פוסטים בפורום ותתרשם לבד. אני גם מעלה עוד מעט תמונו וסירטון של איטום " בטון " לא פחות, שעשה דניאל מקאר סיסטאם. שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Dani Cohen כתב:

ערב טוב, אני מניסיון אישי אכן יכול לכתוב, שיוסי אלפיין הוא מתקין מעולה תותח בתחום. שוב מניסיון אישי בלבד, גם דניאל מ- קאר סיסטאם, הוא מתקין ברמה על.  יוסי אלפיין ודניאל עבדו לי על הרכב, ואני יכול לומר תודה רבה בענק !!

תקרא פוסטים בפורום ותתרשם לבד. אני גם מעלה עוד מעט תמונו וסירטון של איטום " בטון " לא פחות, שעשה דניאל מקאר סיסטאם. שיהיה לך בהצלחה.

תודה רבה  .

נשמע פצצה . אני עשיתי את הבידוד בדלתות לבד . הרבה שעות עבודה  ,  4 שכבות של חומרים שונים , בדרך גם תא מטען.  אשמח לראות תמונות.  

נשאר רק להחליט על איזה מגבר ללכת . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך איטום, במקומות שיש רעידות ורעשים (  ויברציות ). אין מה לעשות חייבים לנסות לאטום כמה שניתן למנוע קרקושים ורעשים מהדלת, עם רמקול חזק מלא בצלילי באס !!

תודה שוב לדניאל קאר סיסטאם על העבודה היסודית, מקצועית חסרת פשרות !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Dani Cohen כתב:

המשך איטום, במקומות שיש רעידות ורעשים (  ויברציות ). אין מה לעשות חייבים לנסות לאטום כמה שניתן למנוע קרקושים ורעשים מהדלת, עם רמקול חזק מלא בצלילי באס !!

תודה שוב לדניאל קאר סיסטאם על העבודה היסודית, מקצועית חסרת פשרות !!

יפה,  כמה שכבות עשו לך ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, same555 כתב:

יפה,  כמה שכבות עשו לך ? 

לכתוב את האמת, הפסקתי לספור אני חושב ש 5 שכבות כולל איטום עם ספוג.  ברצינות זה לא רק השכבות, אלא גם המקומות שמהם יש רעש, נקישות, רעידות, קירקושים וכל יתר התופעות.

לצערי אני לא יודע וגם לא יכול לעשות את הבידוד ואיטום בעצמי. טוב שיש את דניאל קאר סיסטאם, שגם מגיע עד לבית שלי, שירות ומקצועיות עד הסוף !! 

האמן לי שבדלתות יש לי רמקול שהוא סאבוופר מחופש למידבאס !! רמקול משוגע בבאס RS . 

תשאלו את KALMANGAR דניאל, דימה ועוד אנשים שעובדים איתם .

עריכה אחרונה על ידי Dani Cohen
הוספה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...