Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתעניין בעלויות ייבוא רכב.

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוקל לייבא רכב ולנסות לקבל מחירים קצת יותר שפויים ככה.

מישהו יודע להגיד מה העמלות שמשלמים על יבוא של רכב?

מה הפרוצידורה? יש מכון תקנים?

כמה אחוז מוסיפים על המחיר שהרכב עולה בחו"ל?

כרגע מתעניין (רק מתעניין) ב E350 \ S500 \ C63

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היום מס' גדול של יבואנים מקבילים שמוכרים את הדגמים בהם אתה מתעניין בהנחות של עשרוצת ולעיתים מאות אלפי שקלים מהמחיר אצל היבואן הרשמי.

הם כבר עושים את כל הפרוצדורה, ומשיגים מחירים שכיחיד לא נראה לי שתשיג מחירים טובים מהם.

יש חברות שמציעות שירות של ייבוא עבורך אם אתה מתעקש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, zvit כתב:

הם כבר עושים את כל הפרוצדורה, ומשיגים מחירים שכיחיד לא נראה לי שתשיג מחירים טובים מהם.

כן ברור לי שאני לא המצאתי את השיטה

השאלה אם המחירים שהם משיגים מהיבואן מספיק זולים כדי שישתלם לי לקנות מהם ולא לעשות את זה לבד

כי זה באמת כאב ראש.

אני מייבא בעצמי ציוד שאני מתעסק בו וזה בלאגן. אז רכבים זה בטח יותר מסובך

אתה יודע לתת דוגמא כמה יעלה ייבוא מקביל של רכב שעולה אצל היבואן הרישמי 800,000 נניח?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוכנויות שעושות את העבודה נראה לי הרבה יותר בטוח וקל. היה כאן שרשור על אחד שעשה את התהליך עם אינפיניטי ונתקע איתה בסוף + פנסים ב17000ש"ח שהוא היה צריך לקנות בשביל לעמוד בתקן האירופי.

נראה לי חתיכת כאב ראש ופוטנציאל הפסד לבנאדם שיש לו עבודה בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס C63S  רמת גימור EDITION מחיר מחירון אצל היבואן הרשמי 865000 ש"ח (מכר כמה כאלה)

מכונית ברמת גימור זהה יובאה ע"י יבואן מקביל שמכר אותה ב-690000 ש"ח.

יש גם ב-500000 ש"ח, אבל כנראה רמת גימור נמוכה יותר.

• אהבתי 3

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה סוכנויות בארץ ש"מתמחות" בייבוא מקביל או ייבוא אישי.
ה"מתמחות" רשום ככה, כי חלק מהן בהחלט נראות כמו "אבי ייבוא רכבים בע"מ - האורגינל", אבל יש גם סוכנויות מכובדות יותר.

קשה לי להעיד מה טוב ומה רע.

אם תריץ חיפוש "ייבוא רכבי יוקרה" תמצא לא מעט סוכנויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה בחור שהביא 330e ( שים לב שעל ההיברידיות יש מכס מופחת) פירט לפרטי פרטים על כל התהליך.

אומנם הוא הביא רכב יד שניה אבל רכב בן שנתיים עלה לו כמו קורולה חדשה בארץ.

https://carsforum.co.il/topic/658156-%D7%97%D7%9B%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%94-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%97%D7%A1%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%A1%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%99%D7%99%D7%91%D7%95%D7%90-bmw-330e/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בפייסבוק רוב היבואנים מפרסמים שם את מרכולתם.

חיפוש של C63S  העלה לדוגמא את הפוסט הזה הדף שייך לסוכנות שעוסקת בייבוא מקביל הרכב בתמונה תומחר ב-575000 ש"ח ככל שידוע לי, והמחיר נתון למו"מ.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, המכס על היברידיות השתנה לרעה, לא?

בכל אופן, טרנספורטר, אני שולח לך דוגמא לאתר של ייבוא אישי עם מחירים סתם לצורך הדוגמא. האתר עצמו לא נראה משהו וגם אין יותר מידי פרטים על החברה עצמה ולכן מעדיף לא לתת להם פרסום כאן אבל שולח לך בפרטי רק שתראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קריטי לי היברידית או לא. אני לא קונה את זה במטרה לחסוך

לגבי יבואנים בארץ

ככל שהרכב נדיר יותר קשה לעשות משא ומתן

הייתי כבר כמה שבועות במלחמה על אחד הדגמים האלה בארץ עם תיווך של חבר מאוד מקושר ומוכר. לא הצלחנו להגיע להסכמה על מחיר

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לנצל את ההחלשות של הדולר כדי לנסות לאתר רכב בארה"ב.

אבל קח בחשבון שמדובר בתקינה אמריקאית.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן הרבה חברות בארץ שמתעסקות בייבוא רכבים, תיצור קשר עם אחת מהן (לדוגמא שמעתי דעות חיוביות על בווריאן מוטורס) ותבדוק מהן העלויות ותשווה את המחיר לעומת ייבוא מקביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...