Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתעניין בעלויות ייבוא רכב.

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם מדובר בתקינה אמריקאית - אז מה? יש לא מעט דגמים שנמכרים 

לפני שעתיים, MarcNL כתב:

תקינה אמריקאית משמע רק השוני בפנסים ואז יש צורך להחליף ולהתאים את הפנסים או שיש עוד אלמנטים מבחינת ייבוא רכב אמריקאי?

יש לא מעט דגמים הנמכרים בתקינה אמריקאית - התקינה מאושרת לשימוש בארץ, ואין צורך לבצע שום שינויים ברכב. אם מייבאים כלי רכב שיוצרו באירופה מארה"ב, המיסוי גבוה יותר בכמה אחוזים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול והערכה גסה , ניתן לייבא רכב שעד שנתיים על הכביש ותוסף בערך 150% למחיר קניה שלו.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, 98civic כתב:

בגדול והערכה גסה , ניתן לייבא רכב שעד שנתיים על הכביש ותוסף בערך 150% למחיר קניה שלו.

לא הבנתי

לפי החישוב הזה

זה יוצא ש S500 כולל מיסים עולה לי 1.2 מליון

לפני שילוח

אז איפה החסכון פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקינה אמריקאית אמנם בעיקרה היא הפנסים, אבל צריך לשים לב גם ללוח השעונים, רכב שנבנה בארצות הברית לשוק המקומי מצוייד הלוח עם מיילים, רכב שמיוצר בארצות הברית ומיועד לשוק הקנדי יהיה עם לוח בקילומטרים. ככל שידוע לי BMW ו MB הלוח הוא דואלי , אבל שווה לברר לפני שקונים לבד.

image.thumb.png.f3fae72299a591ce3ee0e051a9165b28.png

image.png.fc902229d9d6842ba3c41e281599d029.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי
לפי החישוב הזה
לפני שילוח

אז איפה החסכון פה?
כולל שילוח..130 אחוז זה רק מיסי רכב. תוסיף עוד נגיד 15-20 אחוז הובלה וכל מיני דברים. ומי אמר לך שייבוא משתלם יותר? אם כן היה משתלם אז כל המדינה הייתה מביאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2015  השתעשתי ברעיון ליייבא מברלין ML350 בת 3  חודשים שהוצעה בסוכנות שם מטרייד אין ב 26K יורו (בן אדם רכב החליף מבנזין לדיזל) , רכב שמור , נקי עם אחריות מלאה. אשת המכירות שהיציגה לי את הרכב אמרה שהם אפילו מודיעים ליבואן שהם שולחים לארץ רכב שיהיה מכוסה באחריות יצרן .  מכיוון שהרכב יועד לייצוא הם מזכים 19% על המע"מ המקומי , הובלה מברלין לאשדוד או חיפה לפי בחירתי 1900 יורו כולל ביטוח הובלה (על מובילית לנמל ימי,(ברמן, מרחק של כ 400 קילומטר) ומשם לארץ)  המיסוי כפי שנאמר לי כאן היה 85% (רכב משומש) ועוד מע"מ , זה היה רחוק ב יותר מ 100 אלף שקל ממה שרצו אצל היבואן. 

אני לא יודע מה המצב היום אבל אני מניח שהעלויות די קרובות. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ומצאת רכב שהוא זול לקניה והפכת חצי מהמדינה בשביל זה. בקיצר , לא כזה מפתה אלא אם אתה מחפש רכב מיוחד ונדיר אצלנו ומוכן לשלם יותר , כי לייבא בזול לבד לא ייצא לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Transporter כתב:

לא הבנתי

לפי החישוב הזה

לפני שילוח

אז איפה החסכון פה?

תלוי במדינה שאתה רוכש בה, אבל לרוב אתה רוכש את הרכב ללא מע"מ או מיסים מקומיים ולכן לא נכון להשוות לפי המחיר בסוכנות לדוגמא בגרמניה אלא ליצור קשר ולראות מה המחיר ללא המיסים עבור ייצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

בשביל 10% הנחה לא שווה להכנס לכל הבלאגן הזה

וודאי שווה. הוא עובד קשה על הרכב הזה

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, tinoki כתב:

וודאי שווה. הוא עובד קשה על הרכב הזה

תאמין לי שגם אני עובד מספיק קשה בשביל S500 או C63 

אבל הזמן שלי מאוד יקר וגם העצבים והכאבי ראש שזה גורר

ולא תמיד שווה 50 או 100 אלף שח

שיורידו לך כמה שנים מהחיים וכמובן ימי עבודה שתבזבז

עדיף לבזבז את הזמן הזה בלמצוא רכב 0 ק"מ פה או יד שניה.

אם היה כותב שאפשר לחסוך 30% על רכב כזה, היה שווה את הבלאגן.

יצא לי לבזבז יומיים שלמים במכס בגלל שלט בשווי 3$ שהגיע לי בחבילה עם סחורה שהזמנתי ולא האמינו לי שמדובר בשלט אינפרא רגיל ולא שלט רדיו, אז עצרו לי את כל החבילה

יומיים שלמים אתה צריך לבזבז  שם עם אנשים שלא באמת ממהרים לעבוד או להגדיל ראש

אז  אתה יכול להבין כמה בלאגן *יכול* להגרם  עם ייבוא רכב

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...