Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל מיני שאלות לגבי דיטיילינג.

שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלכוהול מדולל (API) בא לאחר פוליש.  מטרתו להוריד שומנים/לכלוך שעדיין קיימים לאחר פוליש (הם נמרחים מעל הצבע)

זה נותן משטח "סטרילי" ליישום אטום צבע/ציפוי. (עמידות עדיפה כי הוא יושב על משטח נקי לגמרי)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטם צבע שמים על כל הרכב, לא רק איפה שמילאת. וקס אם אתה רוצה אפשר לשים כתוספת על האוטם אחרי שהוא כבר יבש אבל לא חייב.

• רעיון טוב! 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.1.2021 בשעה 23:29, yogev20 כתב:

אלכוהול מדולל (API) בא לאחר פוליש.  מטרתו להוריד שומנים/לכלוך שעדיין קיימים לאחר פוליש (הם נמרחים מעל הצבע)

זה נותן משטח "סטרילי" ליישום אטום צבע/ציפוי. (עמידות עדיפה כי הוא יושב על משטח נקי לגמרי)

יכולים להציע לי אוטם צבע?
לא משהו יקר מדי שיספיק לרכב שלם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

menzerna PL, אני משתמש בו והוא מעולה.

תקנה את הבקבוק הקטן יותר, שמים שכבה דקה והוא מספיק להמון זמן.

• אהבתי 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מזנרנה, מוכיח את עצמו לאורך שנים בתור אוטם צבע איכותי, יכולת מיסוך מעולה וגובהה

וקל למריחה כמו חמאת על פרוסת לחם. (לא לטעום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב להתייעץ היטב עם פחח לפני טיפול דיטיילינג,הייתי אצל דיטיילר לפני חמישה חודשים,עשיתי פוליש וואקס,ושוב הכל חזר,כל הסימנים שהיו לפני ויותר.

עשה לי יותר נזק.

והייתי אצל אחד שנחשב בתחומו.

בלי שמות כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מדבר על סווירלים,

הם חוזרים בלי קשר לדיטיילר.

יכול להיות שהדיטיילינג בוצע על ידי הדיטיילר הכי טוב בארץ, אם לא תשטוף כמו שצריך - הם יחזרו ומהר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, עמית100 כתב:

חשוב להתייעץ היטב עם פחח לפני טיפול דיטיילינג,הייתי אצל דיטיילר לפני חמישה חודשים,עשיתי פוליש וואקס,ושוב הכל חזר,כל הסימנים שהיו לפני ויותר.

עשה לי יותר נזק. והייתי אצל אחד שנחשב בתחומו.

פחח לא מבין בדיטיילינג, אלה שני תחומים שאולי נראים חופפים, אך הם ממש לא. (שאלתי את הפחח המעולה שלי עם אפשר לתקן את המכה ב -PDR? שאל מה זה?)

המקום האחרון שהייתי שואל על שמירת צבע וטיפולי דיטיילינג, זה מכון פחחות. (אפילו הטוב ביותר)

לא יודע מה זה נחשב בתחומו אצלך, דיטיילר מקצועי לא מיישם ווקס בשום שלב, אלא אם מדובר בווקס היברידי

או תוספת ברק מעל ציפוי איכותי. ווקס טבעי יורד בשטיפה הראשונה. אז היכן המקצועיות בדיוק. או שהמושגים שלך על "נחשב" מבוססים על חוסר ניסיון.

מה הכוונה סימנים? סווירלים? אם כן, לא בוצע טיפול דיטיילינג יסודי כולל פוליש רב שלבי (אמרנו נחשב) כמה ידיים. (כמה רמות חיתוך)

או שאתה שוטף בניגוד גמור לתחזוקה מקצועית. (יש על זה אין ספור דיונים בדביק ומדריכים)

שתספר לנו על איזה טיפול מדובר? תכשירים? סוג הווקס/אוטם צבע? יהיה אפשר להבין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...