Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה פריוס - יתרנות וחסרונות? ומה הדעה שלכם?

Amit Gtr
שימו לב! השרשור הזה בן 1201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

לאחרונה כיוונתי לרכוש רכב שהוא מסוג דיזל, אני נוסע באזור ה30,000 בשנה בעיקר בבינעירוני.

לאור היצע דל ברכב הספציפי שחיפשתי (בק"מ נמוכים/סבירים)והמלצה חמה של חבר מהעבודה שמחזיק את הרכב הזה, דרכי פונה לתת צאנס לרכב טויוטה פריוס.

אני מכוון לשנים 2010-12 (אחרי החלפת סוללת הייבריד)

רציתי לשאול האם יש אפשרות להוסיף לו בקרת שיוט?

ומה היתרונות/חסרונות/המלצה שלכם?

תודה על הסיוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלנוכח הנסיעות שלך, רכב דיזל יהיה יותר נכון.

תהנה מזמינות כוח טובה יותר וכנראה שצריכת הדלק תהיה לא פחות טובה מזו שתקבל מחוץ לעיר בפריוס.

גם מי שקנה פריוס, לרוב לא קנה אותה כדי לנסוע כל יום 2 ק"מ למכולת השכונתית אלא נסע הרבה. קח את זה בחשבון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה

הנסיעות שלי לרוב הן בינעירוניות או בפקקים.

שקלתי רכב דיזל, כיוונתי לרנו פלואנס 2015-16.

לצערי הרכבים היחידים ביכולתי לרכוש בתקציב שלי הם רק גרסאות ישנות ולא מאובזרות / עם ק"מ גבוהה.

התקציב שלי הוא 35-40K, איזה רכב דיזל אוטומט תמליץ לי לרכוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשרשור- גם אני חושב לרכוש פריוס משנת 2011 בערך

אם מישהו יכול לתת המלצות למה חשוב לשים לב ברכישה של הרכב- (אולי מתי הוחלפה סוללה לאחרונה- הבנתי שהעלות לא מבוטלת..)

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט בפריוס דור 3 - אפשר להוסיף, ההכנה קיימת, רק צריך לקנות את הידית ולהתקין, על פניו תהליך די פשוט, אבל מצריך פירוק והרכבה בחזרה של כרית אוויר בהגה, כך שלא הייתי עושה את זה בעצמי.

ברכב של ההורים שלי הבעלים הקודם עשה הסבה כזאת.

במורשה טויוטה אמרו לי שזה עולה 1500 ש"ח. במקום אחר כנראה יותר זול.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרכב כמעט חצי שנה, אני מאוד מרוצה.

יתרונות: אמינות ידועה ומוכחת ,טווח החלפת הנוזלים ארוך מהרגיל, חסכוני 1/19, שקט במצב חשמלי, תא מטען ענק, בלימה רגנרטיבית, מרווח מאחור, ידית הילוכים נוחה לתפעול.

חסרונות: רועש טיפה כשלוחצים חזק על הגז, בגלל גיר CVT , בנוסף איטי בצבירת מהירות (גיר+2 טון) , סוללה היברידית שעולה 9000 שקל, גנבים מתים על החתול שלו 😉.

לפני קנייה לבדוק שהסוללה תקינה במקום מוסמך (אצל טויוטה בבדיקה, לפעמים יש אופציה להרחיב במידה ותקין), או שהחליפו לאחרונה, יש אנשים שמעדיפים לקנות אותם רק עם אחריות על הסוללה, לבדוק שהחתול נמצא (Catalytic converter), ולעשות את הבדיקות הרגילות שעושים על כל רכב.

את הבקרת שיוט אני התקנתי אצלי לבד, לא כזה קשה אחרי שלומדים.

עריכה אחרונה על ידי yosilogen

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפריוס מגלה אמינות מצויינת וחסכונית להפליא (גם בנסיעה בין עירונית), תהיה שקיטה יותר ביחס לפלואנס (וזאת למרות שאני חושב שהפלואנס2016 היא מכונית מעולה, ונוחה יותר מהפלואנס 2017 ששם הג'אנטים המוגדלים פגעו במידה מסויימת בנוחות הנסיעה).

יהיה לך יותר קשה למצוא פלואנס שמורה מהפריוס (בפלואנס תכין מראש כמה אלפים להחלפת קלאצ'ים)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיוע

במוסכי טויוטה אמרו לי שגם אם הסוללה הוחלפה, עדיין יש סיכון לתקלות שהן לא תחת אחריות.

השאלה שלי היא האם באמת סוללה שהוחלפה לחדשה עלולה לעשות בעיות?

כי אם כן עלות התיקון תיהיה גבוהה יותר מגיר/קלאצים בפלואנס...

דעתך?

בתאריך 10.1.2021 בשעה 19:47, yosilogen כתב:

יש לי את הרכב כמעט חצי שנה, אני מאוד מרוצה.

יתרונות: אמינות ידועה ומוכחת ,טווח החלפת הנוזלים ארוך מהרגיל, חסכוני 1/19, שקט במצב חשמלי, תא מטען ענק, בלימה רגנרטיבית, מרווח מאחור, ידית הילוכים נוחה לתפעול.

חסרונות: רועש טיפה כשלוחצים חזק על הגז, בגלל גיר CVT , בנוסף איטי בצבירת מהירות (גיר+2 טון) , סוללה היברידית שעולה 9000 שקל, גנבים מתים על החתול שלו 😉.

לפני קנייה לבדוק שהסוללה תקינה במקום מוסמך (אצל טויוטה בבדיקה, לפעמים יש אופציה להרחיב במידה ותקין), או שהחליפו לאחרונה, יש אנשים שמעדיפים לקנות אותם רק עם אחריות על הסוללה, לבדוק שהחתול נמצא (Catalytic converter), ולעשות את הבדיקות הרגילות שעושים על כל רכב.

את הבקרת שיוט אני התקנתי אצלי לבד, לא כזה קשה אחרי שלומדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...