Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מסוכנות - יעוץ

Gil Kovalchuk
שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני מעוניין לקנות רכב מסוכנות, אני יודע שאתם פחות אוהבים פה את העניין ומושכים לקניה מפרטי.

אני רוצה לקנות את זה בסגנון הלוואת בלון\ סכום מקדמה שהוא שליש - שלישי תשלומים ל3 שנים ותשלום סוף תקופה

מבחינה תזרימית ולוגיסטית זה הכי נוח לי 

אני יודע שיש המון נוכלים בשוק ואשמח אם תוכלו להפנות אותי לסוכנויות או אפילו סוכנים הוגנים שעובדים בצורה ישרה.

אני בטוח שיש, אין סיכוי שכולם גנבים

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לגשת למגרשי היבואנים, כמו לובינסקי טרייד, מגרשי חברות הליסינג, לטיוטה יש גם מגרש, טרייד מוביל, אוטוסנטר, אם מגרש אז עדיף מגרש גדול ומוכר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yulianx כתב:

אפשר לגשת למגרשי היבואנים, כמו לובינסקי טרייד, מגרשי חברות הליסינג, לטיוטה יש גם מגרש, טרייד מוביל, אוטוסנטר, אם מגרש אז עדיף מגרש גדול ומוכר.

היי תודה על המענה,

האם אני פשוט ניגש אין צורך לתאם פגישה או משהו ?

על מה צריך לשים דגש בבדיקה מולם ? 

אם יש פוסט בנושא אעבור עליו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לבדוק שעות פתיחה בגלל הקורונה, אך בגדול אתה מגיע ובודק אם יש קכבים שאתה מעונין בו, כמו כן לקחת לבדיקה מטעמך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל,

אתה שואל שתי שאלות שונות - איפה קונים ואיך מממנים את הרכישה.

1. איפה קונים - ציינת שאתה מעוניין לרכוש רכב מיבואן. אם כך, קודם כל תבחר את הדגם שאתה מעוניין ומשם תתקדם.

2. איך מממנים את הרכישה - השיטה שציינת נקראת ליסינג מימונים

ניתן לממש אותה אצל היבואנים בתנאים סבירים (יחסית).

יתרונות מימוש אצל היבואן - מימון חוץ בנקאי, ריבית סבירה (שבאה בדרך כלל ע"ח הנחה), הכל במקום אחד (יבואן בדרך כלל עובד עם בנק מלווה).

אתה יכול לייעל את השיטה ע"י מימוש אותו המנגנון באמצעות הבנק שלך ישירות. 

כלומר תיקח שתי הלוואות - אחת מבוססת שפיצר והשניה בלון לסוף התקופה.

כך תהנה מריבית נמוכה יותר, תוכל לפרוס את ההלוואה לתקופה שנוחה לך וגם תוכל להנות מההנחות/מבצעים של היבואן לרכישת "מזומן".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי פות"ש מעוניין ברכב משומש כך שיבואנים / ליסינג מימוני נראה פחות רלוונטי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Random כתב:

גיל,

אתה שואל שתי שאלות שונות - איפה קונים ואיך מממנים את הרכישה.

1. איפה קונים - ציינת שאתה מעוניין לרכוש רכב מיבואן. אם כך, קודם כל תבחר את הדגם שאתה מעוניין ומשם תתקדם.

2. איך מממנים את הרכישה - השיטה שציינת נקראת ליסינג מימונים

ניתן לממש אותה אצל היבואנים בתנאים סבירים (יחסית).

יתרונות מימוש אצל היבואן - מימון חוץ בנקאי, ריבית סבירה (שבאה בדרך כלל ע"ח הנחה), הכל במקום אחד (יבואן בדרך כלל עובד עם בנק מלווה).

אתה יכול לייעל את השיטה ע"י מימוש אותו המנגנון באמצעות הבנק שלך ישירות. 

כלומר תיקח שתי הלוואות - אחת מבוססת שפיצר והשניה בלון לסוף התקופה.

כך תהנה מריבית נמוכה יותר, תוכל לפרוס את ההלוואה לתקופה שנוחה לך וגם תוכל להנות מההנחות/מבצעים של היבואן לרכישת "מזומן".

היי תודה על התגובה המפורטת אך אני אכן מעוניין ברכב יד שניה

משהו בסביבות הגג 75 אש"ח עדיין נסגר על דגמים בהתאם לדרישות שלי אבל זה התקציב מבחינה מספרית

מה שאתה אומר מבחינת המימון זה פשוט ללכת אפילו לאדם פרטי לקנות את הרכב בסכום ראשוני לקחת הלוואה אחת שתפרס לכ3 שנים ועוד אחת כבלון בשביל שבעוד 3 שנים אצטרך לסייםפ אותה? אבל במקרה כזה אשלם 2 ריביות ו2 החזרי הלוואה או שאני לא מבין נכון 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, המודל הזה לא יגביל אותך לחברה כזו או אחרת ואתה יכול לרכוש כל רכב שתרצה.

זה נכון שאתה תשלם ריבית על שני החלקים, אבל זה יקרה בכל מקרה.

אם לדוגמא תקח הלוואה אחת של 100K או שתי הלוואות של 50K, תשלם את אותה הריבית.

בדומה לליסינג מימוני, אתה צריך לחשב את ירידת הערך הצפויה בתקופה (אפילו להחמיר), החלק של ירידת הערך תקח כהלוואת שפיצר בה תשלם כל חודש גם קרן וגם ריבית ואת השאר תקח כהלוואת בלום שבה תשלם רק את הריבית.

את הקרן של החלק השני תוכל להחזיר כשתמכור את הרכב בסוף התקופה. התקופה במקרה זה מה שאתה מחליט, יכול שנתיים, שלוש או חמש שנים.

לדוגמא, אתה רוצה לרכוש רכב שעולה 75K ש"ח, אתה מתכנן להחזיק ברכב 3 שנים ויש לך 5K ש"ח הון עצמי.

נניח שהרכב יהיה שווה 50K ש"ח בסוף התקופה.

1. אתה לוקח 30K הלוואת שפיצר (משלם קרן+ריבית)

2. 40K הלוואת בלון (משלם רק את הריבית, בסוף התקופה אתה עדיין חייב לבנק את כל הקרן).

3. 5K מזומן.

בעוד 3 שנים, אתה מוכר את הרכב ב- 50K, מחזיר 40K לבנק ונשאר לך 10K מזומן להעסקה הבאה באותה צורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהי עכשיו קיבלתי הצעה למימון מסוכנות

בדקתי עם הבנק וקבלתי חצי בריבית ס"ה הפרש גדול לאורך 3 שנים זה כמה אלפי שקלים

הריביות של המימונים זה פריים + 8/10 זה המון תבדוק עם הבנק עם לאומי כארד רמי לוי יש כל מיני שמציעים הלואות עם פריסה טובה במחירים סבבה

לפני שאתה סוגר איתם על מימון פשוט תבדוק כל אחוז זה שווה להמון כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההלוואות בריביות הנמוכות ביותר תהיינה מקרן ההשתלמות / קרן פנסיה / ביטוח מנהלים, וגם לא יחייבו שעבוד של הרכב.

ההלוואות בריביות הגבוהות ביותר הן של פמה מימון / מימון ישיר, ובד"כ מדובר על פריים + 8 ואף יותר.

יש סוכנויות שיש להם הסכמים עם בנקים על ריבית מועדפת, ואז מדובר על פריים + 1.5/2

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ההלוואות של חברות כרטיסי האשראי יקרות, אלא אם מדובר בכרטיס בנקאי עם תנאים משופרים, אולי אם זו הלוואה ייעודית לרכב, אך האחרונות מיועדות בד"כ לרכב חדש.

קרוב לודאי שהלוואת בוליט ("בלון") תהיה יחבית יקרה, אבל עליך לבדוק ספציפית בבנק בו מתנהל חשבונך, ואולי גם אצל המתחרים.

בקו התחתון - קבל הצעות, חשב את סך הרבית על פני כל תקופת ההלוואה וכן העלויות הנלוות והשווה בין ההצעות. כמוכן היה ערני למלכודות שיש לעתים בהלוואות, וודא שיש לך מקורות לפרוע אותן. החלק הבעייתי ביותר הוא הקרן של הלוואת הבלון.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שהסוכנות גדולה וממוסדת יותר - הסיכוי שיש לה הסדר עם מי מהבנקים על ריבית מועדפת - גדל.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...