Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלה אחורי בפוקוס ST Line

רון_365
שימו לב! השרשור הזה בן 1271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מעוניין לרכוש פוקוס St line. קראתי באחת הכתבות שמודל 2021 הרכב יגיע עם מתלה אחורי רב חיבורי, גם באתרים בחול קראתי שזה אחד השינויים שיוכנסו ברכב.

בדלק מוטורס נציג מכירות אמר לי שיש להם דגמי 2020 עם מתלה רב חיבורי, האם זה יכול להיות או שסתם מחרטטים אותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יכול להיות שה ST מגיעה עם מתלה אחורי רב חיבורי וושאר הדגמים מגיעים עם מתלה אחר ?

כיוון שאני זוכר במבחני הדרכים שציינו ספציפית את נושא המתלים האחוריים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yoav911gt2 כתב:

מי ביבואן? נציגי מכירות תפקידם למכור, ולא חסר פה פוסטים של נציגים שמפריחים טענות באוויר. 

הדגשתי יבואן. מרימים טלפון ליבואן, מחלקת שירות, ויתנו לך תשובה. אפשר לשלוח מייל ואז התשובה תהיה מתועדת. יבואן זה נותן שירות מעולה. לפי נסיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלפעמים יש "שנת מודל" שמתחילה לפני השנה הקלנדרית (לדוגמה מספטמבר בערך אתה יכול לקבל בארה"ב כבר מודל 2021 למרות ששנת 2021 לא התחילה).

בישראל כבר לא נהוגה שנת מודל נדמה לי מאז 2008, ובמקומה יש תאריך עלייה לכביש.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

שים לב שלפעמים יש "שנת מודל" שמתחילה לפני השנה הקלנדרית (לדוגמה מספטמבר בערך אתה יכול לקבל בארה"ב כבר מודל 2021 למרות ששנת 2021 לא התחילה).

בישראל כבר לא נהוגה שנת מודל נדמה לי מאז 2008, ובמקומה יש תאריך עלייה לכביש.

מדובר במודל 2020 שהגיע לארץ בספטמבר, לכן אני לא מבין איך זה יכול להיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל אין יותר מודל, לכן הרכב שהגיע בספטמבר לישראל (ותאריך העלייה לכביש שלו בספטמבר 2020) יכול להחשב בקלות בארה"ב נניח מודל 2021.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה של המפרט הטכני שנמצא בעמוד של ה-ST Line, אכן רשום כעת "מק'פרסון / רב חיבורי" לעומת "מק'פרסון / זרוע נגררת" כפי שהיה עד לפני מספר שבועות. השינוי הנוסף הוא שכעת הטיפולים הם כל שנה/15 אלף ק"מ/הודעה בלוח השעונים, לעומת שנתיים/30 אלף ק"מ כפי שהיה קודם לכן. מעניין אילו עוד שינויים ידחפו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני חושב שנושא הטיפול כל 30K זה בולשיט, אפילו מוסכניק שאני מכיר במוסך היבואן בחיפה המליץ לי חד משמעית להחליף שמן ומסנן כל שנה ולא להישען על ההוראה הזו שכנראה היא רק עניין שיווקי.

ואפילו בלוח השעונים יש סטטוס למצב השמן, אני כרגע על 5500 ק"מ והסטטוס הוא 77%, כך שבוודאות זה לא יגיע ל30K בלי שמחשב הרכב יתריע לי על החלפת שמן, בקיצור בולשיט,

נושא הטיפול כל 15K ושנה תקף גם לדגמים הראשונים, אני הולך להגיע למוסך כל שנה או 15K בערך ולא שנתיים.

פות"ש, אני גם הייתי דואג לקנות דגם עם מתלה רב חיבורי, לשימוש רגיל ופחות ספורטיבי, זה יותר טוב, נקודה.

והאמת 99% מהנסיעות שלי הן רגילות לשינוע משפחתי, כך שאני מעדיף שיהיו לי מתלים שיתאימו לשימוש 99% ולא לאחוז הבודד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו באמת יטפל כל שנתיים, אבל זה לא העניין. הענייין הוא שהיבואן יצא בהצהרה - שיעמוד בה, ולא ישנה "על הדרך" ומבלי בכלל לעדכן אפילו את האנשים שכבר קנו. לגבי עניין סטטוס השמן - זה נראה שהוא לפי זמן ולא לפי נסועה (תקן אותי אם אני טועה), ומכוון לבערך שנה. עד כה נסעתי בערך 2500 ק"מ ואצלי הוא על 82 אחוז אם איני טועה, אך את הרכב קניתי מעט אחריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...