Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

אז אחרי שניסיתי להתחבר כ-sperial וגם לשלוח שתי הודעות בצור קשר ואחת במייל עדיין לא הצלחתי. אז יצרתי יוזר חדש. מקווה שבאמצעותו אוכל להחיות את היוזר הוותיק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה הסבר - מספר חשבונות נפרצו והופיעו הודעות מוזרות תחת יוזרים שלא היו פעילים לאחרונה. ועדיין, למרות הפעילות שלי, ראיתי המלצה ללשינוי סיסמה למי שחשד בפריצה, אני לא חשדתי בכך, ואז מצאתי את החשבון שלי חסום בלי יכולת לחדש אותו כיוון שהמייל מלפני 12 שנה לא קיים מזמן.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.עדיין כשכתוב חלק מהמשתמשים אני מניח שכולם. 

זה פחות נורא ממה שקרא ל LastPass. שם גנבו את כל הסיסמאות . בהתחלה הם טענו שנפרצו רק חלק קטן מהכספות .היום מתבררים ממדי האסון .

למי שיש שם חשבון מומלץ להתחיל לשנות סיסמאות בכל האתרים המקושרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, save כתב:

אני בכלל חשבתי שגנבו את קובץ הסיסמאות כשקראתי את ההודעה. אתם חייבים לתת הסבר למה לשנות סיסמה. 

לא גנבו כלום ולא פרצו לשום דבר של האתר.

ככל הנראה פרצו לאיזה מאגר כלשהו (יכול להיות שזה אותו Last Pass אגב, שבכלל לא היה לי מושג שנפרץ) וככל הנראה חלק מהמשתמשים באתר עשו שימוש באותן ססמאות פה ושם, אז הצליחו לחטוף את החשבונות שלהם.

היות שאנחנו לא יודעים איפה הייתה הפריצה, מה ההיקף שלה וכמה זמן הפורצים עלולים להמשיך "למשוך" את החטיפות ופרסום הספאם, החלטנו לחתוך את זה.

מה שכן, מי שהחשבון שלו אכן נפרץ ונחסם בינתיים מלפרסם הודעות - בוודאות כדאי שיחליף את הססמאות שלו, ובכלל את אופן בחירת הססמאות שלו למשהו קצת יותר מגוון.

לפני 8 שעות, sperial2 כתב:

היה הסבר - מספר חשבונות נפרצו והופיעו הודעות מוזרות תחת יוזרים שלא היו פעילים לאחרונה. ועדיין, למרות הפעילות שלי, ראיתי המלצה ללשינוי סיסמה למי שחשד בפריצה, אני לא חשדתי בכך, ואז מצאתי את החשבון שלי חסום בלי יכולת לחדש אותו כיוון שהמייל מלפני 12 שנה לא קיים מזמן.

כאמור, אחרי כמה ימים עם בקשה להחלפת ססמאות למי שחשד שחשבונו נפרץ, במהלכם עדיין המשיכו להתפרסם ים הודעות ספאם, החלטנו לעשות מהלך גורף ולדרוש החלפת ססמה מכלל משתמשי האתר. 

אתה כנראה נלכדת באש הצולבת. בכל מקרה, איחדתי את החשבון ההוא עם החשבון החדש ועדכנתי את המייל בישן לזה שאיתו פתחת את החדש. אתה יכול להיכנס עכשיו ל-sperial ולבקש איפוס ססמה.

לפני 8 שעות, נקודה טובה כתב:

אני לא מצליח לראות פרופיל של אף אחד - גם לא שלי

מישהו יודע מה הבעיה?

מכירים, במהלך כל הברדק של ההסמאות החלטנו גם לעדכן גרסה לתוכנה של האתר. כנראה משהו נדפק בגרסה הנוכחית. אנחנו בודקים את זה מול התמיכה של המפתחת ועובדים על פתרון.

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה - מצאתי את זה בדרך הקשה 😉 כשהיוזר החדש ננעל וקיבלתי הודעה שניסו להתחבר אליו מכפר בדואי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, המייל שלו הגיע לספאם. בדיוק עניתי לו וטיפלתי בו לפני כמה דקות.

בתאריך 20.1.2023 בשעה 10:45, Tom_22 כתב:

Be roo כבר הזכירה זאת בעמוד הקודם.

גם עמוד המנויים לא עובד כנראה. מוציא הודעה על עמוס השרת שיצא לפטרול, אבל רק בעמוד ההוא.

בתאריך 20.1.2023 בשעה 10:40, נקודה טובה כתב:

אני לא מצליח לראות פרופיל של אף אחד - גם לא שלי

מישהו יודע מה הבעיה?

בתאריך 19.1.2023 בשעה 11:35, Be roo כתב:

אני אנחש שזה קשור ליתר הבעיות, ואולי אתם כבר מודעים (שלחתי דרך צור קשר, לפני שידעתי על הבלאגן)
זה מה שרואים כשנכנסים לכל פרופיל של משתמש:

image.thumb.png.d0c8017c4ef821988b6c205738451dff.png

נושא תצוגת עמודי הפרופיל ועמוד המנויים טופל. אל תשאלו אותי איך כי אין לי מושג, עומר עשה את זה. הוא רק אמר שהיה באג בגרסה החדשה.

• אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מצליח לבצע לוגין מחדש בסלולר (אנדרואיד) עם פיירפוקס.  עם כרום בסלולר בצעתי לוגין ללא בעיה - אבל מעדיף פיירפוקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לנקות קאש. אם הצלחת להתחבר במכשיר כלשהו, הבעיה כנראה לא בפורום עצמו...

אם לא תצליח צור קשר בפרטי ואמצא דרך לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

נתקלתי בבאג קצת מעצבן. 

שמתי לב שאני גם לא היחיד שזה קורה לו.

כאשר אני מנסה לפרסם הודעה חדשה, מתוך עמוד כלשהו שאיננו האחרון, ההודעה שכתבתי לא "נעלמת" אלא נשארת כטקסט נגיש וניתן לעריכה. 

כשנתקלתי בזה לראשונה, לחצתי שוב ושוב על "שלח". התוצאה, הדבקה של ההודעה מספר פעמים. 

זה קורה לעוד משתמשים, יצא לי לראות פה כמה וכמה הודעות של הדבקה שכאלו. 

כשאני עונה בעמוד האחרון, הכל מגיב נורמלי למיטב ידיעתי. 

תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...