Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

על מנת שזה יהיה יותר מסודר, פותח שירשור חדש.

כל מי שנתקל בבעיות/תופעות/תקלות במערכת הפורמים החדשה מוזמן לציין כאן, רצוי בצירוף צילום מסך.

כל מי שחושב על פיצ'רים מעניינים ומועילים שחסרים במערכת, מוזמן לפרט. אולי אפשר יהיה להוסיף אותם.

מבקש להשאיר את השירשור ענייני, זאת אומרת תקלות ובקשות בלבד ולא חוות דעת וכו' על המערכת החדשה, לזה קיים שירשור אחר שנפתח לפני המעבר.

תודה. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[שאלה] אם נכנסתי לשירשור מסויים, יש לי דרך מתוכו לקפוץ להודעה הראשונה שלא נקראה?
זה פונקציה שקיימת בהמון פורומים מודרנים, הופתעתי שלא מצאתי כפתור כזה אצלינו

• מעניין 4

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שציון השעה של ההודעה האחרונה בשירשור, מה שהיה קיים בגירסה הקודמת, עדיף על ספירת הדקות  או השעות הנדרשת לצורך הבנה אם כבר הייתי שם או לא.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג

גם לי היה את זה , פטרתי את הנושא בצורה הזו

ברגע שאתה מגיע למצב הרגיל של הפורום תעשה שמירה חדשה למועדפים 

זה מסדר את העיניין , 

תצא מהפורום וכנס דרך השמירה החדשה במועדפים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מנסים לחזור חזרה לדף הפורום מתוך שרשור, דף הפורום נטען מחדש ומאפס את המיקום בדף לראשיתו. היה נחמד אם היה "זוכר" את המיקום בדף האחרון ומאפשר לגלול אוטומטית למיקום הזה במקום להתחיל לגלול ידנית עד לשרשור האחרון שביקרת בו.

נבדק בדפדפן כרום ע"ג מכשיר אנדרואיד.

נבדק גם בשימוש בכפתור חזרה הייעודי של הפורום וגם בכפתור החזרה של מערכת ההפעלה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Igalz כתב:

[שאלה] אם נכנסתי לשירשור מסויים, יש לי דרך מתוכו לקפוץ להודעה הראשונה שלא נקראה?
זה פונקציה שקיימת בהמון פורומים מודרנים, הופתעתי שלא מצאתי כפתור כזה אצלינו

יהיה. 

לפני 1 שעה, רועי5 כתב:

נדמה לי שציון השעה של ההודעה האחרונה בשירשור, מה שהיה קיים בגירסה הקודמת, עדיף על ספירת הדקות  או השעות הנדרשת לצורך הבנה אם כבר הייתי שם או לא.

אבדוק את זה. לא נשמע כמו משהו מסובך מדי.

לפני כשעה, ldti כתב:

אני רק מבקש THEME שחור...

יהיה

לפני 39 דקות, green כתב:

כך נראה עמוד הבית ולוקח זמן להבין שהפורום פעיל ומה צריך לעשות.

Screenshot_20200311-194245_Chrome.jpg

זאת הכתובת הקודמת של האתר. carsforum/vb על שם VBulletin. היות שאנחנו כבר לא משתמשים בפלטפורמה הזו, הכתובת הנוכחית היא carsforum.co.il בלי ה-vb/. 

תערוך את המועדף שלך ולא תהיה לך בעיה. 

לפני 11 דקות, ZvikH כתב:

כאשר מנסים לחזור חזרה לדף הפורום מתוך שרשור, דף הפורום נטען מחדש ומאפס את המיקום בדף לראשיתו. היה נחמד אם היה "זוכר" את המיקום בדף האחרון ומאפשר לגלול אוטומטית למיקום הזה במקום להתחיל לגלול ידנית עד לשרשור האחרון שביקרת בו.

נבדק בדפדפן כרום ע"ג מכשיר אנדרואיד.

נבדק גם בשימוש בכפתור חזרה הייעודי של הפורום וגם בכפתור החזרה של מערכת ההפעלה.

זה נשמע כמו משהו התנהגותי שמוטמע עמוק בקוד של המערכת ואני בספק שיהיה קל או בכלל אפשרי לשנות את זה. בדקתי עכשיו בדסקטופ ומה שאתה מתאר שאתה רוצה זה בדיוק מה שקורה, לכן אגיד במאמר מוסגר... (הכפתור "ספוילר" סתם פה בשביל להתלהב מהפיצ'ר).

ספוילר

החברה שמפתחת את הפלטפורמה עובדת על אפליקציה native לאנדרואיד ו-iOS שצפויה לצאת לשוק הרחב עם עדכון 4.5 של המערכת. כרגע אמנם עדיין אין תאריך רשמי להשקת הגרסה הזו, אבל אנחנו על 4.4.10 והאפליקציה כבר יצאה בגרסת בטא חופשית (אפשר לקרוא עליה כאן, וכאן לקרוא עוד ולהוריד אותה), אז אני מאמין שהיא לא רחוקה. 

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כשאני לוחץ על העיגול/כוכב של "לך להודעה החדשה ביותר", מוצגת לי הודעה מוקדמת יותר שאני יודע שכבר קראתי. זה תמיד 2-3 פוסטים אחורה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...