Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

"נרשמתי" ב Tapatalk לשירשור הזה ועם כל הודעה חדשה קיבלתי התראה בסלולרי.

אתה מדבר על ההתראות האלו או על משהו אחר?
על השרשור הזה אני מקבל התראה על כל הודעה חדשה ( ייתכן כי אני מגיב בפוסט) אבל פוסטים חדשים בתתי פורום לא מגיעים אליי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני היו לי 300 הודעות פרטיות וכרגע יש לי 800 הוא רושם

ושישי לי 160 אחוז ניצול

מה עושים?

לא נשמע לי הגיוני הכמות.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, מערכת CarsForum כתב:

יהיה

זה מה שנקרא זום. 

זה לא זום, כי הפונט ישאר אותו הגודל או לכל היותר ישתנה קצת ברמה שאי אפשר להשיג עם זום.
הכוונה שלי שיהיה פחות רווחים מיותרים בין נושאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח אם זה קשור לכאן אבל יכול להיות שלא שינו כינויים בגלל הפורום הישן? אולי אפשר עכשיו להציץ באשכול בקשות שינויים? לא בא לי לוותר על משתמש מ2010 בגלל כינוי דבילי שבחרתי לפני עשור, תודה רבה.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הבאנר העליון מדי פעם עולה על סרגל האייקונים. בהתחלה זה היה גורף, אח"כ שמתי לב שהתצוגה יורדת מתחתיו אבל זה עדיין קורה ובשימוש בטלפון קשה (ומעצבן) לקלוע לגלילה שלו.

Screenshot_20200313-084623_Chrome.jpg

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי יום יומיים שלושה של שיטוט בפורמט החדש, יש לי רק הערה אחת, מה דעתכם לחזור אחורה. אז אולי זה קצת יותר אסטטי, ודאי חדשני, אבל מזכיר יותר מכל את מסך המולטימדיה שב 3008, מרשים, חדשני, יפה, מה שתרצו, אבל למה לשנות כשהסידור הקודם כל כך נוח וידידותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בביצוע חיפוש, האם יש אפשרות שיציג רק נושאים (כמו שהיה בחיפוש בפורום בעבר) רלוונטים למילת המפתח?

כרגע מציג לי הודעות רלוונטיות, מה שכמובן גורם לכך שאם באותו נושא מילת החיפוש חזרה על עצמה במספר תגובות, עמוד שלם מציג תוצאות משירשור אחד.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, FoxLight כתב:

זה לא זום, כי הפונט ישאר אותו הגודל או לכל היותר ישתנה קצת ברמה שאי אפשר להשיג עם זום.
הכוונה שלי שיהיה פחות רווחים מיותרים בין נושאים

זו לא אופציה כרגע. 

לפני 11 שעות, BlaCk ChaoS כתב:

לא בטוח אם זה קשור לכאן אבל יכול להיות שלא שינו כינויים בגלל הפורום הישן? אולי אפשר עכשיו להציץ באשכול בקשות שינויים? לא בא לי לוותר על משתמש מ2010 בגלל כינוי דבילי שבחרתי לפני עשור, תודה רבה.

כן, צודק. צריך לעשות שם מעבר ולעדכן. 

לפני 42 דקות, itaysamurai כתב:

הבאנר העליון מדי פעם עולה על סרגל האייקונים. בהתחלה זה היה גורף, אח"כ שמתי לב שהתצוגה יורדת מתחתיו אבל זה עדיין קורה ובשימוש בטלפון קשה (ומעצבן) לקלוע לגלילה שלו.

Screenshot_20200313-084623_Chrome.jpg

הדרך היעילה ביותר כרגע היא ללחוץ על החץ בצד שמאל של הבאנר הזה ולהעלים אותו למעלה. כשתושק האפליקציה, התפריט שלה יהיה למטה. 

לפני 23 דקות, רועי5 כתב:

אחרי יום יומיים שלושה של שיטוט בפורמט החדש, יש לי רק הערה אחת, מה דעתכם לחזור אחורה. אז אולי זה קצת יותר אסטטי, ודאי חדשני, אבל מזכיר יותר מכל את מסך המולטימדיה שב 3008, מרשים, חדשני, יפה, מה שתרצו, אבל למה לשנות כשהסידור הקודם כל כך נוח וידידותי.

הפורום הקודם היה סובארו לאונה 94'. אמינה מאוד, ידעת בדיוק מה כל ציוץ אומר והרגשת בה הכי נוח בעולם. אבל היא כבר התחילה להתפורר, למצוא לה חלקים מתחיל להיות סיוט, ויש פחות ופחות מקומות שיודעים איך לטפל בה, ורק תאר לעצמך מה זה להראות אותה לחברים (או שותפים עסקיים) שלך. 

עכשיו עברנו למרצדס חדשה. ברור שהיא תרגיש לך זרה ומוזרה בתקופה הראשונית, אבל זה רק בגלל שאתה לא עושה שימוש בכל הפיצ'רים שיש למערכת החדשה להציע. חכה שתצטרך להעלות קובץ pdf או תמונה גדולה (או חלילה שתי תמונות בבת אחת) למערכת הישנה, או לשלוח למישהו הודעה פרטית, לפרסם שרשור, או "לתייג" מישהו ולחכות שיענו לך, סיכוי טוב שייקח לפחות יום יומיים לפני שזה יגיע למקום הנכון. כאן אתה יכול פשוט לזרוק את הקבצים לתוך חלון ההודעה, לתייג אנשים ולהגדיר התראות דפדפן שיקפצו כשקיבלת הודעה או מישהו ענה לשרשור שלך אפילו אם הטאב של הפורום סגור. 

וזה עוד לפני שנכנסנו לדברים כמו לפתוח קבוצות סגורות (למשל מועדוני רכב), לפרסם בלוגים (במקום שרשורי אחזקה שנעלמים וצריך להקפיץ כל הזמן) ואפילו לוח יד-שניה וחנות בה כל אחד מחברי הפורום יוכל למכור מוצרים/שירותים/קבצים ולהרוויח כסף. 

אז לא, זה לא כמו מסך המגע של 3008. זה עולם אחר לא רק של עיצוב ונראות, אלא של שימושיות ואפשרויות פיתוח עתידיות. 

לפני 6 דקות, deltaHF כתב:

בביצוע חיפוש, האם יש אפשרות שיציג רק נושאים (כמו שהיה בחיפוש בפורום בעבר) רלוונטים למילת המפתח?

כרגע מציג לי הודעות רלוונטיות, מה שכמובן גורם לכך שאם באותו נושא מילת החיפוש חזרה על עצמה במספר תגובות, עמוד שלם מציג תוצאות משירשור אחד.

החיפוש כרגע עדיין נבנה, אז התוצאות עדיין יכולות להיות מוזרות.

מבחינת ערכי החיפוש, ב"סוג התוכן" תגדיר "נושאים" וחפש את המינוח שאתה רוצה. עשיתי את זה עכשיו והוא מציג נושאים. בשונה מהמערכת הקודמת, כאן הוא גם מציג חלק מתוכן ההודעה הראשונה אז אולי מכאן נובע הבלבול. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי איזה דינג צורם וקפצה הודעה על התראה, כבר חשבתי שקיבלתי נקודה שחורה מהמנהלים, מה שהיה מנוסח בגרסה הקודמת כ-אפס אחד (0/1).

אז אולי לשנות את הניסוח ל"עדכון" או "הודעה חדשה למעקב" או משהו דומה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחוק או להזיז את עמודת ההצבעות בפורום הייעוץ ככה שהיא לא תבלוט יותר מהתגובות. זה לא נוח בעין להכנס ולראות 0 ליד כל נושא במקום את מספר התגובות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פבל כתב:

זו לא אופציה כרגע. 

כן, צודק. צריך לעשות שם מעבר ולעדכן. 

הדרך היעילה ביותר כרגע היא ללחוץ על החץ בצד שמאל של הבאנר הזה ולהעלים אותו למעלה. כשתושק האפליקציה, התפריט שלה יהיה למטה. 

הפורום הקודם היה סובארו לאונה 94'. אמינה מאוד, ידעת בדיוק מה כל ציוץ אומר והרגשת בה הכי נוח בעולם. אבל היא כבר התחילה להתפורר, למצוא לה חלקים מתחיל להיות סיוט, ויש פחות ופחות מקומות שיודעים איך לטפל בה, ורק תאר לעצמך מה זה להראות אותה לחברים (או שותפים עסקיים) שלך. 

עכשיו עברנו למרצדס חדשה. ברור שהיא תרגיש לך זרה ומוזרה בתקופה הראשונית, אבל זה רק בגלל שאתה לא עושה שימוש בכל הפיצ'רים שיש למערכת החדשה להציע. חכה שתצטרך להעלות קובץ pdf או תמונה גדולה (או חלילה שתי תמונות בבת אחת) למערכת הישנה, או לשלוח למישהו הודעה פרטית, לפרסם שרשור, או "לתייג" מישהו ולחכות שיענו לך, סיכוי טוב שייקח לפחות יום יומיים לפני שזה יגיע למקום הנכון. כאן אתה יכול פשוט לזרוק את הקבצים לתוך חלון ההודעה, לתייג אנשים ולהגדיר התראות דפדפן שיקפצו כשקיבלת הודעה או מישהו ענה לשרשור שלך אפילו אם הטאב של הפורום סגור. 

וזה עוד לפני שנכנסנו לדברים כמו לפתוח קבוצות סגורות (למשל מועדוני רכב), לפרסם בלוגים (במקום שרשורי אחזקה שנעלמים וצריך להקפיץ כל הזמן) ואפילו לוח יד-שניה וחנות בה כל אחד מחברי הפורום יוכל למכור מוצרים/שירותים/קבצים ולהרוויח כסף. 

אז לא, זה לא כמו מסך המגע של 3008. זה עולם אחר לא רק של עיצוב ונראות, אלא של שימושיות ואפשרויות פיתוח עתידיות. 

החיפוש כרגע עדיין נבנה, אז התוצאות עדיין יכולות להיות מוזרות.

מבחינת ערכי החיפוש, ב"סוג התוכן" תגדיר "נושאים" וחפש את המינוח שאתה רוצה. עשיתי את זה עכשיו והוא מציג נושאים. בשונה מהמערכת הקודמת, כאן הוא גם מציג חלק מתוכן ההודעה הראשונה אז אולי מכאן נובע הבלבול. 

עבורי האינדיקציה הטובה יותר היא הרצון לגלוש פה או העדרו, אז יש עוד חשק אבל הוא הרבה פחות נוכח. ואם להתייחס לענין ספציפי מעצבן, הוא נוגע לצורך להחזיק יומן מפורט עם פרוט שעתי בכדי להבין אם יש טעם להכנס לשירשור ספציפי או שכבר הייתי שם. איזכור זמן הגיוני יותר אתם שומרים רק לתגובות ותיקות משום מה, גרוע מכך הוא ציון מספר התשובות ללא מראה מקום כרונולוגי כלשהוא במדור הייעוץ. בקיצור יכול להיות שנפתחו כאן אפשרויות טכנולוגיות מרשימות מאוד, אבל תנאי בלעדו אין הוא מה שנקרא ידידותיות למשתמש ואת זה אין. וגם כשאני נכנס לאוטו חדש והוא מרגיש לי מנוכר ולא מובן דיו, הוא מפסיק לענין אותי, לא חשוב בכלל אם מדובר במרצדס או ב I10.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיפות עדיפה, לגמרי. כל המרווחים האלה ממש מציקים.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנכנסים להודעות חדשות (תכנים שלא נקראו).

בתחתית הדף הראשון יש לחצן: "טען פעיליות נוספות"

בתחתית הדף הבא הלחצן לא מתורגם: "load more activity"

אם חוזרים חזרה לדף קודם, אז גם בדף הראשון שקודם הלחצן הופיע מתורגם לעברית, הוא מופיע באנגלית.

טען פעיליות נוספות.PNG

load more activity.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קהילה > חברי הפורום > מיון לפי > Post Count

נא לתרגם.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...