Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

אם אפשר להגביל את  הגודל שתופסות הטמעות בגוף ההודעות.

כל הטמעה, לא משנה מאיפה (Youtube, Facebook, ואפילו תמונה שמעלה משתמש), מתפרשת אוטומטית על גודל ענק וחסר פרופורציות בהשוואה לגודל ההודעה, מה שגולל גלילה הרבה יותר ארוכה ללא צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים אדירים

השקעתי עכשיו חצי שעה בעריכת נושא חדש, עם מלא תמונות פרטים וכו׳, ואז ברגע אחד משהו קרה והכל נמחק!! וואו.

איזה באסה :( מתסכל ממש.

אני מניח שאין כאן מספיק פרטים בשביל לדבג את זה אבל זה הרגיש כמו אגרוף בבטן, הוציא את כל החשק.

(עריכה: אחרי משחקים עם הדפדפן הצלחתי לשחזר את החומר! hooray)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, zaf כתב:

אהבתי את ניקוד הקסדות האדומות של כל משתמש. אפשר להחזיר ? בבקשה 🙂

קיבלת. ולרגל המעבר הרחבנו את מלאי הקסדות (מעל 6) ואפילו הוספנו הפתעה קטנה למשתמשים משקיעים במיוחד.

לפני 20 שעות, XVSTI כתב:

אם אפשר להגביל את  הגודל שתופסות הטמעות בגוף ההודעות.

כל הטמעה, לא משנה מאיפה (Youtube, Facebook, ואפילו תמונה שמעלה משתמש), מתפרשת אוטומטית על גודל ענק וחסר פרופורציות בהשוואה לגודל ההודעה, מה שגולל גלילה הרבה יותר ארוכה ללא צורך.

ההטמעה - אם המשתמש לא החליט אחרת, מתפרסת על מלאו רוחב העמוד שלך. זה מאוד תלוי ברזולוציה והזום בו אתה משתמש ואנחנו פחות מעוניינים להגביל את כלל הפורום בגלל זה. 

לפני 19 שעות, 0ron0 כתב:

חייב הפרדה בין האשכולות כמו שיש בהודעות זה מעצבן !!!! הכל נראה מחובר

יש הפרדה... יש להם צבעים שונים (כהה-בהיר-ככה-בהיר)

לפני 3 שעות, oryo כתב:

אלוהים אדירים

השקעתי עכשיו חצי שעה בעריכת נושא חדש, עם מלא תמונות פרטים וכו׳, ואז ברגע אחד משהו קרה והכל נמחק!! וואו.

איזה באסה :( מתסכל ממש.

אני מניח שאין כאן מספיק פרטים בשביל לדבג את זה אבל זה הרגיש כמו אגרוף בבטן, הוציא את כל החשק.

(עריכה: אחרי משחקים עם הדפדפן הצלחתי לשחזר את החומר! hooray)

א. המערכת שומרת אוטומטית כל פרק זמן מסוים ומשחזרת את ההודעה אם לא שלחת אותה (לפעמים היא משחזרת אותה גם אם כן שלחת...).

ב. טיפ קטן מחפרן אחד למשנהו - פעם בדקה-שתיים-חמש (כראות עינייך) תעשה Ctrl+A Ctrl+C ותמשיך לכתוב. זו פעולה שלוקחת פחות משניה, והצילה אותי כבר כמה וכמה פעמים בכל מיני פלטפורמות (בין אם זה וורד, עורך ההודעות של הפורום, כתבות, יו ניים איט). 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, פבל כתב:

א. המערכת שומרת אוטומטית כל פרק זמן מסוים ומשחזרת את ההודעה אם לא שלחת אותה (לפעמים היא משחזרת אותה גם אם כן שלחת...).

ב. טיפ קטן מחפרן אחד למשנהו - פעם בדקה-שתיים-חמש (כראות עינייך) תעשה Ctrl+A Ctrl+C ותמשיך לכתוב. זו פעולה שלוקחת פחות משניה, והצילה אותי כבר כמה וכמה פעמים בכל מיני פלטפורמות (בין אם זה וורד, עורך ההודעות של הפורום, כתבות, יו ניים איט). 

א. מדהים, אני מניח שזה מה שקרה כאן וזה היה life saver.

ב. צודק, אני גם עושה את זה (בפרט: את כל השרשור כתבתי בצד, ואז רק הגהה אחרונה + תמונות בפורום). הבעיה, כאמור, מגיעה כשאתה משלב תמונות - את זה הcopy לא שומר טוב בצד (במיוחד עם איך שהפלטפורמה של קארס עובדת) ולכן נחרדתי ברגע הראשון... מזל שסעיף (א) הציל את התוכן!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני נכנס לפורום ושרשור הקורונה מוצג מעל שאר הפורומים כנושא חם.

לפעמים יש איתו עוד שרשור.

ולפעמים אין שרשורים בכלל.

מה החוקיות כאן?

לא שמתי לב להבדל כשאני מחובר וכשאני מנותק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, פבל כתב:

ההטמעה - אם המשתמש לא החליט אחרת, מתפרסת על מלאו רוחב העמוד שלך. זה מאוד תלוי ברזולוציה והזום בו אתה משתמש ואנחנו פחות מעוניינים להגביל את כלל הפורום בגלל זה.

אני על 4K עם 150% זום.

תודה על התגובה, מקבל. 😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Legend כתב:

לפעמים אני נכנס לפורום ושרשור הקורונה מוצג מעל שאר הפורומים כנושא חם.

לפעמים יש איתו עוד שרשור.

ולפעמים אין שרשורים בכלל.

מה החוקיות כאן?

לא שמתי לב להבדל כשאני מחובר וכשאני מנותק.

אלה נושאים "חמים" או פופולריים. החוקיות היא מספר מסוים של הודעות חדשות במספר מסוים של דקות (אם אני זוכר נכון משהו כמו 5 או 10 הודעות בשעה האחרונה). אם רק שרשור הקורונה ואולי עוד אחד מופיעים שם, אולי שווה להקל מעט את ה"דרישות" של השרשורים כדי להופיע שם.

לפני כשעה, XVSTI כתב:

אני על 4K עם 150% זום.

תודה על התגובה, מקבל. 😀

כן, 4K על 150% זה בהחלט מתכון לסקיילינג מוזר של דברים. כנראה שגודל הפונטים לא גדל פרופורציונלית וזה גורם לזה להיראות מוזר אצלך.

אנחנו עדיין מנסים למצוא שיטה להגדיל את הגודל הדיפולטי של הפונטים, אז עדיין יש תקווה.

• מעניין 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם כבר נכתב כאן, לפעמים אני נכנס לאשכול מסויים דרך מסך ההתראות ואז אין לי אפשרות לעבור לעמוד הבא בתור (או לכל עמוד אחר)

מספרי העמודים פשוט לא לחיצים, הם כמו טקסט רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערמת קסדות...גדול 😃 👌

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, פבל כתב:

אלה נושאים "חמים" או פופולריים. החוקיות היא מספר מסוים של הודעות חדשות במספר מסוים של דקות (אם אני זוכר נכון משהו כמו 5 או 10 הודעות בשעה האחרונה). אם רק שרשור הקורונה ואולי עוד אחד מופיעים שם, אולי שווה להקל מעט את ה"דרישות" של השרשורים כדי להופיע שם.

...

פבל, לא זוכר שענית לי מקודם; האם יש אפשרות למשתמש להסתיר את "נושאים פופולריים"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה פספסתי ששאלת את זה. סליחה.

לא, אין אפשרות להסתיר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, בתוך שירשורים, שם המשתמש שלך ושל מנהלים אחרים הוא בצבע שחור אצלי, כמו כולם.

בקודם היה אפשר לזהות שאני מדבר עם סמכות ולפחד לקרוא לכותב דביל, עכשיו אין לי פחד. 😉

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, אני גם לא מת על זה שאנשים מתייחסים אליי כאילו אני סתם אחד (למען הסר ספק, זה בצחוק). זה יחזור בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, פבל כתב:

קיבלת. ולרגל המעבר הרחבנו את מלאי הקסדות (מעל 6) ואפילו הוספנו הפתעה קטנה למשתמשים משקיעים במיוחד.

שאפו על ערמת הקסדות והכתר , קצת נסחפתם בכמות 😊 ואולי עוד פרט קטן אחד, כיוון הקסדות עכשיו הוא משמאל ילמין 😉

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...