Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונות/תקלות במערכת הפורומים החדשה ובקשות לפיתוח

Buki

פוסטים מומלצים

אם אפשרי, שתהיה אפשרות לקרוא 'תצוגה מקדימה' של שרשור מתוך הפורום החיצוני, בלי להכנס לתוך השרשור עצמו, כמו שהיה בפורום הקודם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, מערכת CarsForum כתב:

זאת הכתובת הקודמת של האתר. carsforum/vb על שם VBulletin. היות שאנחנו כבר לא משתמשים בפלטפורמה הזו, הכתובת הנוכחית היא carsforum.co.il בלי ה-vb/. 

תערוך את המועדף שלך ולא תהיה לך בעיה. 

הצג תוכן מוסתר

החברה שמפתחת את הפלטפורמה עובדת על אפליקציה native לאנדרואיד ו-iOS שצפויה לצאת לשוק הרחב עם עדכון 4.5 של המערכת. כרגע אמנם עדיין אין תאריך רשמי להשקת הגרסה הזו, אבל אנחנו על 4.4.10 והאפליקציה כבר יצאה בגרסת בטא חופשית (אפשר לקרוא עליה כאן, וכאן לקרוא עוד ולהוריד אותה), אז אני מאמין שהיא לא רחוקה. 

אני לא משתמש במועדפים אלא בגוגל שמוביל עדיין לכתובת האתר הישנה.

בכתובת האתר הישנה יש לינק: "ברוכים הבאים לאתר החדש של קארספורום..." אבל כשלוחצים עליו נפתחת הודעה שיש באגים באתר החדש וכו' ואתה מסיק מכך שהאתר החדש לא עובד. במקום שהלינק הנ"ל יוביל אותך לאתר החדש כמו שהגיוני לעשות ?

לקח לי כמה ימים לנסות ללחוץ על הבאנר של הצהוב של "קארספורום" שהוביל אותי לאתר החדש ואני מניח מהעדרם של חברי פורום וותיקים מהאתר החדש שהם גם עדיין נתקלים באותה הבעיה.

Screenshot_20200312-080804_Chrome.jpg

Screenshot_20200312-080809_Chrome.jpg

Screenshot_20200312-080800_Chrome.jpg

מעבר לכך כשמצוטטים הודעה, קשה להבין היכן צריך לרשום את ההודעה שלך אחרי ההודעה המצוטטת, מכיוון שהתגובה המצוטטת אינה מופרדת ברקע אחר או מסגרת ברורה ובולטת וגם השדה שבו אתה צריך לכתוב את ההודעה אינו קיים כמעט, קיימת שורה אחת כתיבה, והשדה אינו בולט ונפרד ברקע משלו.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר לעשות הפרדה בין נושאים נעוצים לבין נושאים רגילים 

• מעניין 3
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, green כתב:

אני לא משתמש במועדפים אלא בגוגל שמוביל עדיין לכתובת האתר הישנה.

בכתובת האתר הישנה יש לינק: "ברוכים הבאים לאתר החדש של קארספורום..." אבל כשלוחצים עליו נפתחת הודעה שיש באגים באתר החדש וכו' ואתה מסיק מכך שהאתר החדש לא עובד. במקום שהלינק הנ"ל יוביל אותך לאתר החדש כמו שהגיוני לעשות ?

לקח לי כמה ימים לנסות ללחוץ על הבאנר של הצהוב של "קארספורום" שהוביל אותי לאתר החדש ואני מניח מהעדרם של חברי פורום וותיקים מהאתר החדש שהם גם עדיין נתקלים באותה הבעיה.

Screenshot_20200312-080804_Chrome.jpg

Screenshot_20200312-080809_Chrome.jpg

Screenshot_20200312-080800_Chrome.jpg

מעבר לכך כשמצוטטים הודעה, קשה להבין היכן צריך לרשום את ההודעה שלך אחרי ההודעה המצוטטת, מכיוון שהתגובה המצוטטת אינה מופרדת ברקע אחר או מסגרת ברורה ובולטת וגם השדה שבו אתה צריך לכתוב את ההודעה אינו קיים כמעט, קיימת שורה אחת כתיבה, והשדה אינו בולט ונפרד ברקע משלו.

אכן נראה שגוגל עדיין שולח לכתובת הישנה ולא עושה הפניה כראוי. תודה על ההתראה, כמו שאפשר לראות הוספנו עוד הכרזה שתתפקד בינתיים כלינק לכתובת החדשה. 

לפני כשעה, נמרוד... כתב:

אם אפשר לעשות הפרדה בין נושאים נעוצים לבין נושאים רגילים 

יהיה

לפני 9 שעות, FoxLight כתב:

אני מציע שהצפיפות תצוגה תהייה קצת יותר דחוסה

זה מה שנקרא זום. 

Ctrl+ גלגלת העכבר למעלה תגדיל את צפיפות התצוגה. 

לפני 8 שעות, EliC25 כתב:

אם אפשרי, שתהיה אפשרות לקרוא 'תצוגה מקדימה' של שרשור מתוך הפורום החיצוני, בלי להכנס לתוך השרשור עצמו, כמו שהיה בפורום הקודם.

תרחף עם העכבר שניה-שתיים על שם השרשור, יפתח פופ-אפ עם כל ההודעה הראשונה בשרשור ואפילו עם טאב נוסף בתוכו שמציג את ההודעה האחרונה. 

לפני 7 שעות, makatuvkan כתב:

יש אפשרות לחזור ל-vBulletin??

לא! לעולם לא!!!!!!!!1

לפני 2 שעות, Benor כתב:

אפשרות להחלפת הסקין ממגוון של סקינים. 

נשקול את זה, לא יכול להבטיח. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, מערכת CarsForum כתב:

את הכתובת הקודמת של האתר. carsforum/vb על שם VBulletin. היות שאנחנו כבר לא משתמשים בפלטפורמה הזו, הכתובת הנוכחית היא carsforum.co.il בלי ה-vb/. 

תערוך את המועדף שלך ולא תהיה לך בעיה. 

למה לא ניתן לבצע redirect בהגדרות מהכתובת הישנה לחדש. ?

גם carsforum.co.il/cars, הוא כנראה ישן ? כי הוא מפנה לפורום הישן

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

1. ההבלטה (BOLD) של נושאים (כותרת) מול נושאים שלא נקראו ע"י ,

קשה להבחין מה קראתי ומה לא.

2. אולי תיחום של הנושאים בדביק, כדי לצור הבחנה מהירה לבין הנושאים השוטפים.

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תוסיפו את אופציית מחיקת ההודעה

• מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...