Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 1 שעה, ChemGuy85 כתב:

יש התפרצות מחודשת של קורונה בניו-זילנד. 

החליטו לוותר לזוג נשים על בידוד אחרי שהגיע מאנגליה. 

זאת אומרת שיחררו אותם תחת תנאים, ואז פתאום גילו שהן חולות. די מטומטם 🤷‍♂️

איפה טרנספורטר, תרשום לעצמך את המקרה הזה כדוגמא לטיעון "למה אסור לתת לאנשים להגיע לארץ מחול".

עריכה אחרונה על ידי David32

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק כמו ילדים עם כינים בגן.

לא משנה כמה סגר נעשה וכמה נוריד את התחלואה, בסוף חייבים לשלוח את הילד לגן והוא חוזר עם כינים.

ולכן יש משמעות למה שקורה בעולם, כרגע קצב ההדבקה העולמי עומד על כ-130 אלף ליום (מאובחנים/חתולים/נשאים) , אין ירידה או סימנים לירידות בקצב ההדבקה העולמי.

יתכן שבאוקטובר נראה קצבים הרבה יותר גבוהים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.6.2020 בשעה 11:35, garicho כתב:

לא אתפלא אם בעוד שבועיים פתאום יתגלו חולים חדשים גם בניו זילנד שלכאורה ״ניצחה״ את המחלה.

וואלה, עברו רק יומיים... נכון, מדובר בייבוא מבחוץ במקרה הזה, אבל זה באמת משנה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Transporter כתב:

בסוף אני אעשה הסבה לקורא בקפה

משהו טוב בסוף ייצא מהשרשור הזה.

נצליח לשכנע אותך שיהיה לך עיסוק גיבוי. 😂

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

איפה טרנספורטר, תרשום לעצמך את המקרה הזה כדוגמא לטיעון "למה אסור לתת לאנשים להגיע לארץ מחול".

אמרתי את זה ממזמן

עד שמצליחים להשתלט על הנגיף אין סיבה לייבא אותו מחול

בארץ יודעים בדיוק מה קורה ואיפה (גם אם לא מספרים לנו)

ברגע שאתה מייב אאת הנגיף הרסת את כל מה שבנית

לפני 26 דקות, m3x7r3m3 כתב:

משהו טוב בסוף ייצא מהשרשור הזה.

נצליח לשכנע אותך שיהיה לך עיסוק גיבוי. 😂

תשמע הולך לי  טוב עד עכשיו

תזכור שהבטחתי לך הקלות ב 21.6

לפני 1 שעה, ChemGuy85 כתב:

תקנות הקורונה פקעו. יאללה שכונה!!!

אתה מבין על מה אני מדבר?

אם באמת היו משוכנעים שיהיו 5000 מונשמים אתה חושב שהיו מזניחים את זה?

אם היו חושבים שאנחנו בבעיה רצינית ותכף הולכים להקשות עם ההנחיות היו מתעלמים מזה?

כנראה שלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ לא יודעים בדיוק "מה קורה ואיפה", שכן יש הרבה מקרים לא מאובחנים/ללא סימפטומים.

אם כבר, אז יש לך יותר שליטה על אנשים שמגיעים מחו"ל (מבחינת רישום, יכולת לבצע בידוק וניטור וכדומה) במקרה של חשד להדבקה.

זאת בניגוד לאירועים, בהם אין לך באמת יכולת לעקוב אחרי כל המעורבים במקרה של חשד להדבקה.

שלא לדבר על כך שיש מדינות עם תחלואה נמוכה יותר מאשר בישראל (מבחינת כמות מקרים פר אוכלוסיה), ככה שזה לא אמור "להרוס" שום דבר.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, gadik6 כתב:

בארץ לא יודעים בדיוק "מה קורה ואיפה", שכן יש הרבה מקרים לא מאובחנים/ללא סימפטומים.

אם כבר, אז יש לך יותר שליטה על אנשים שמגיעים מחו"ל (מבחינת רישום, יכולת לבצע בידוק וניטור וכדומה) במקרה של חשד להדבקה.

זאת בניגוד לאירועים, בהם אין לך באמת יכולת לעקוב אחרי כל המעורבים במקרה של חשד להדבקה.

שלא לדבר על כך שיש מדינות עם תחלואה נמוכה יותר מאשר בישראל (מבחינת כמות מקרים פר אוכלוסיה), ככה שזה לא אמור "להרוס" שום דבר.

אם נוח לך לחשוב ככה שיהיה לך לבריאות

יודעים כבר חודש שהעליה בת"א זה בגלל סודנים ובגלל יפו

יודעים בדיוק על העליה בכפרים הערבים

אבל לא מפרסמים כי לא בא להם שהציבור ידע

באירועים כל מי שנכנס לאולם משאיר פרטים + ת.ז אחרת הוא לא נכנס וזה נאכף

אם אתה לא מכיר את הנושא תחסוך מאיתנו  קשקשת

ראינו איך עקבו אחרי כל מי שהגיע מחו"ל

גם בשיא הסגר ואחריו, ראינו איך טיפלו בכל אלה שהגיעו מחו"ל ו"לא היה להם כוח לשבת בבידוד"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, David32 כתב:

החליטו לוותר לזוג נשים על בידוד אחרי שהגיע מאנגליה. 

זאת אומרת שיחררו אותם תחת תנאים, ואז פתאום גילו שהן חולות. די מטומטם 🤷‍♂️

מוזר מאוד.

מקרים חריגים בהם תיבחן כניסת זרים לישראל

היערכות משרדי ממשלה
תאריך פרסום
14.06.2020

בהתאם להחלטת שר הפנים ובהמלצת משרד הבריאות, במסגרת ההתמודדות עם מגיפת הקורונה, אסורה כניסת זרים לישראל למעט חריגים

להלן מקרים בהם ניתן להגיש בקשה לאישור חריג לכניסת זר לישראל:

זר/זרה הנשואים לאזרח/ית ישראלי/ית או לתושב/ת קבע (שאינם בהליך מדורג) וילדיהם הקטינים העומדים בתנאים המצטברים הבאים:
1.1  הנישואים רשומים במרשם האוכלוסין
1.2 מרכז החיים של בני הזוג (בשנה שקדמה להגשת הבקשה לכניסה לישראל או במהלך שנת 2019):
אם שני בני הזוג שהו בישראל לפחות 180 ימים.
אם הישראלי שהה בישראל 180 ימים ובן הזוג הזר שהה בישראל לפחות 90 ימים.
אם שני בני הזוג חיים בחו"ל (כלומר, לא שהו בישראל כפי שנדרש בסעיפים הקודמים) – הבקשה תוגש כנדרש ולאחר בחינתה ואישורה, תותר כניסתו של הזר בכפוף להצגת ביטוח בריאות עבור הזר (כולל סעיף המכסה את מחלת הקורונה). 
במקרים האמורים יש להגיש את בקשת הכניסה, באמצעות נציגות ישראל במקום שהותו של הזר https://go.gov.il/consularservices.

זר/זרה הנשואים לאזרח ישראלי או לתושב קבע (שנמצאים בהליך מדורג) וילדיהם הקטינים והזר נמצא בחו"ל- תותר כניסת הזר אם מחזיק ברישיון מסוג ב'1 או א'5:
א. במקרים בהם הישראלי בארץ והזר בחו"ל, הפניה תיעשה באמצעות לשכת רשות האוכלוסין המטפלת.
ב. במקרים בהם בני הזוג שוהים בחו"ל, הפניה תיעשה ישירות באמצעות נציגות ישראל במקום שהותו של הזר: https://go.gov.il/consularservices.
ג. לא תותר כניסתם של קטינים שאינם חלק מההליך המדורג.
סטודנטים זרים שהתחילו לימודיהם בארץ ונמצאים בחו"ל – הפניה תעשה על ידי המוסד האקדמי, ולא על ידי הסטודנט, בהתאם להנחיות שנשלחו לראשי המוסדות האקדמאיים.
תלמידי ישיבה נשואים (אברכים) – הפניה תעשה על ידי הישיבה בה לומדים, ולא על ידי תלמידי הישיבה, בהתאם להנחיות שנשלחו לראשי הישיבות.
מומחים – תאושר כניסת מספר מצומצם של מומחים, המוגדרים כנדרשים לתשתיות לאומיות ו/או רציפות תפקודית של המשק. האישור יינתן בכפוף להמלצת המשרד הממשלתי הרלוונטי ובאישור מינהל עובדים זרים ברשות האוכלוסין וההגירה. הפניה תיעשה על ידי המזמין, ישירות למשרד הממשלתי הרלוונטי ולאחר קבלת האישור על נחיצות המומחה הזר, יש להגיש בקשה מקוונת בכתובת: https://www.gov.il/he/service/working_permit_for_foreign_workers
תיירות מרפא -  פניות יוגשו על ידי  מנהל בית החולים ישירות למשרד הבריאות, אשר יעביר את הבקשה לאישור רשות האוכלוסין וההגירה ומשרד החוץ.
חתונות -הגעה לחתונה של אזרחים ישראלים, תושבי קבע או זרים, שמרכז חייהם בישראל, תאושר לבן/בת הזוג הזר במקרה הצורך ולבני משפחה מקרבה ראשונה. בנוסף,  תאושר כניסה לסבים ולסבתות של החתן והכלה. הבקשה לכניסה תיעשה באמצעות פניה לנציגות ישראל במקום שהותו של המבקש: https://go.gov.il/consularservices..
לוויות – הגעה ללוויה הנערכת בישראל, תאושר לבני משפחה מדרגה ראשונה ובני/בנות זוגם בלבד. הבקשה תיעשה באמצעות פניה לנציגות ישראל במקום שהותו של המבקש: https://go.gov.il/consularservices.

* עדכון זה נכון ליום 14.6.2020

** עדכונים יפורסמו בהתאם להחלטות שר הפנים ולהמלצות משרד הבריאות, הנגזרות ממצב התחלואה בישראל ובעולם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

אם נוח לך לחשוב ככה שיהיה לך לבריאות

באירועים כל מי שנכנס לאולם משאיר פרטים + ת.ז אחרת הוא לא נכנס וזה נאכף

אם אתה לא מכיר את הנושא תחסוך מאיתנו  קשקשת

ראינו איך עקבו אחרי כל מי שהגיע מחו"ל

גם בשיא הסגר ואחריו, ראינו איך טיפלו בכל אלה שהגיעו מחו"ל ו"לא היה להם כוח לשבת בבידוד"

זה שיודעים שיש עלייה בתחלואה באזור מסויים לא אומר שיודעים על כל המקרים הקיימים כרגע, כי חלק גדול מאותם מקרים הם ללא סימפטומים (או ללא סימפטומים קשים), ולכן גם לא הולכים להיבדק.

ובוא לא תחרטט, עלאק משאיר פרטים. אני גם השארתי "פרטים" בכניסה לכמה בארים/מועדונים בתל אביב. נראה לך שמישהו בכלל בודק שמה שרשמת נכון, או מסתכל על ת"ז?

כנ"ל גם לגבי המסיכות - בכניסה דורשים מסיכה בשביל לכסות את התחת שלהם, אבל ברגע שאתה נכנס פנימה אף אחד לא עם מסיכה על הפנים.

ומי ישמע כל האנשים שנדרשו לבידוד במהלך שהייתם בארץ שמרו על ההנחיות.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

כן, זה סוד גדול. לא כתבו שבוע שעבר על זה שהממשלה רוצה לסגור שכונות בדרום תל אביב ועל התפרצות בנווה שאנן. לא ספרו ל זה שיש מהגרי עבודה בלי סטטוס חוקי שפוחדים להבדק ושזה מסוכן. אין עכשיו בדיוק בכותרות הראשיות בידיעות ראיון עם ראש העיר בבאקה אל גרביה שמדבר על ההתפרצות שם. לא מפרסמים בכלל נתונים על המחלה. או שכן. כי הרי אתה גם מתעצבן שאומרים שמתחיל גל שני.

עזוב, נו, אנחנו יודעים מה אתה רוצה שיגידו: ״בין אם יש מחלה לבין אם אין, לטרנספורטר מותר לעשות מה שהוא רוצה, מכיוון שהוא בטוח לא ידבק והאירועים שהוא לוקח חלק בהפקה שלהם בטוח לא יובילו להדבקה, וגם אם כן - אלוהי המגדלים ירפא את כל מי שיהיה חולה. מוות של כל אחד אחר לא מעניין, כי זה בטח מישהו שלא משתייך לאוכלוסיה של אלו שגרים במגדל, ואז או שזה עניים מגעילים. או שזה בני מיעוטים. או שזה מהגרים לא חוקיים״.

• מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד ככה:

אם אני מתפרנס מאירועים , אז אין הדבקות באירועים או אירועים לא מדביקים יותר מחוף הים, או אירועים לא מדביקים יותר מנסיעה ברכבת 

ולכן צריך לאפשר לעשות אירועים לכולם בלי הגבלות.

אבל אם אני מתפרנס מתיירות , אז אסור לפתוח את השמיים לתיירים נכנסים כי הם מביאים את המחלה לפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה -

אם אני מתפרנס מתיירות, אז מה הבעיה, שיחייבו בדיקת קורונה לכל תייר שנכנס וככה יוודאו שלא נכנסים חולים ולא יסגרו את השמיים וידפקו את כל ענף התיירות שביניהם יש אנשים שעושים 200 אלף שקל בחודש ועכשיו יושבים כבר כמה חודשים בלי שקל

אני לא מבין מה הבעיה? פותחים אירועים ואת השמיים לא? ממשלה חרא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיום.

פרופ' סדצקי: הקורונה חוזרת, נראה שאנחנו בתחילתו של גל שני.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...