Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לא. יש בציבור חוסר הבנה של התהליך. אישור שגרתי לתרופה יכול לארוך שנים. לכן, במצבים דחופים, יש הליך "אישור חירום" שמקדם את התרופה החיונית במעלה התור וגם חותך בביורוקרטיה, בלי שום ויתור בצד המדעי. את הביורוקרטיה משלימים בהמשך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Transporter כתב:

אם ביום שבת כבר היו לו תסמינים יש בעיה שאלך אליו מחר ?

אתה שואל כדי שנגיד לך שתלך. אתה מספיק חכם. תעשה טובה ותעשה את הפגישה בזום.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, korola כתב:

לפי המספרים יש 3 נפטרים מחוסנים על כל 1 נפטר לא מחוסן.

אבל תמיד ידענו שמספרים זה לא הצד החזק שלך

לפי המספרים אתה מבלבל את המוח והאמת שאני לא היחיד שנמאס לו לשמוע את התקליט הזה כבר שנתיים

אתה מפחד, שב בבית ושחרר אותנו

בינתיים זה אתה שכבר שנתיים מעלה גרפים הזויים והבטחת לנו כאוס כזה שנפחד לצאת מהבית

נראה שחוץ ממך ועוד כמה בודדים כאן כולם יוצאים ונהנים

3213321.png.b9218be7865b4515b6633a8576fbe3ca.png

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

לפי המספרים אתה מבלבל את המוח

דווקא פה כן יש משמעות למספרים מוחלטים ולא לגרף המנורמל שהבאת.

בן אדם מת הוא בן אדם מת וכשיש התפרצות כמו הנוכחית, יותר מחוסנים מתים.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנות שלי מגל האומיקרון:

1. הוא אכן מדבק, אבל לא מיד. כנראה רק לאחר חשיפה ממושכת לאנשים סימפטומטיים.

נחשפתי הרבה פעמים בלי להידבק, עד שסוף שבוע עם הילד המאומת והסיפטומטי ביותר וגם אני חטפתי את השיט הזה.

2. סימפטומטיים. כולם. בניגוד לאלפא ודלתא ששם חלק גדול מאוד בכלל לא ידעו שנדבקו - כאן זה לא המצב. 

3. עבור מחוסנים ופעוטות מדובר לרוב בהתקררות קלה. אולי בינונית. עבור לא מחוסנים - שמעתי על תופעות הרבה יותר רעות, כמו שיבוש חוש טעם וריח והתקררות קשה++

4. לי באופן אישי? אולי הצינון הכי קל שהיה לי בחיים.

5. בדיקה ביתית שקניתי והוציאה אותי חיובי, במדא יצאתי שלילי ביותר, ועשיתי שם שתי בדיקות. רק יום למחרת יצאתי אצלם חיובי. הטיפשים במשרד הבריאות קבעו שמתחילים לספור בידוד רק מהיום שבו יצאתי חיובי בבדיקה מפוקחת. זה שיצאת חיובי בבית אחרי סופ"ש עם ילד מדבק והגעת עם סימטומים למד"א? לפי משרד הטיפשות אתה מוגדר רשמית בריא. תסיקו מזה אתם מה ההגיון. בדיקה ביתית יכולה להוציא מבידוד אבל לא להכניס לבידוד.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Giant_TA כתב:

הוא פרופסור ברבש של השרשור ?

לא פרופסור עדיין, רק ברבש של השרשור

• מצחיק 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

דווקא פה כן יש משמעות למספרים מוחלטים ולא לגרף המנורמל שהבאת.

בן אדם מת הוא בן אדם מת וכשיש התפרצות כמו הנוכחית, יותר מחוסנים מתים.

לגבי ההחלטה האם להתחסן ברור שצריך להסתכל על הגרף המנורמל לכמות, כי הוא מייצג את הסיכוי שתמות ולא המספר האבסולוטי.

חוץ מזה, ברור לך שככל שיותר ייתחסנו כך גם כמות המתים המחוסנים תעלה ביחס לכמות המתים הלא מחוסנים, כן? 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, BarryG כתב:

לגבי ההחלטה האם להתחסן ברור שצריך להסתכל על הגרף המנורמל

זה ברור ומוסכם. אני לא מדבר על ההחלטה אם להתחסן.

השאלה היא כמה נזק (מתים, מאושפזים) אנחנו יכולים לספוג. אז טרספורטר טוען שאין בעיה כי גם ככה רוב המתים לא מחוסנים. אבל זה לא נכון. רוב המתים מחוסנים. וכל מת הוא בן אדם עם משפחה. אתה לא יכול להגיד שזה בסדר, כי אם מנרמלים אז המחוסנים הם מיעוט. זה לא עובד ככה.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סתירה, כי אלה נתונים שונים עם משמעות שונה.

הנתון האבסולוטי - לתכנון המערכת

הנתון המנורמל - להערכת סיכונין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השאלה היא כמה נזק אנחנו יכולים לספוג אז צריך להעריך כמה צפויים למות, על ידי שיעור המתים המחוסנים ביחס לכמות המחוסנים שנדבקו לפני, נגיד, שבועיים, ואז לנסות להעריך כמה מהמחוסנים עוד ידבקו. אותה המתמטיקה לגבי הלא מחוסנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Blaz00r כתב:

מעולם לא עישנתי, לא מעשן ולא אעשן, כלום!!

אני שמעתי אתמול שמי מעשן קנאביס, לא קיבל קורונה עד כה. מאוד קשה לי להאמין שזה המצב באמת. רק מעלה פה. אולי יש פה עוד כאלה שמכירים מעשנים ומכירים את התופעה הזו. 

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, DareDevil כתב:

אני שמעתי אתמול שמי מעשן קנאביס, לא קיבל קורונה עד כה. מאוד קשה לי להאמין שזה המצב באמת. רק מעלה פה. אולי יש פה עוד כאלה שמכירים מעשנים ומכירים את התופעה הזו. 

שמעתי את זה גם, נראה לי כמו חרטא בפיתה

אולי רק אם אתה יושב כל היום לבד בבית ועסוק בwake and bake, אז אין לך כל כך ממי להידבק

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה דווקא הגיוני כי אם אתה מעשן כל היום, סביר להניח שאין לך עבודה, אין לך כח לצאת מהבית ואתה רוב היום יושב מול הנטפליקס ואוכל נאצ'וס עם קטשופ ופיצות. עם אורח חיים כזה קשה להידבק בקורונה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...