Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונית לשעבר

המהיר הזהיר
שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהרגו אותי אבל אני לא מבין מי בדיוק מתרשם ממרצדס קטנה, עם צבע לא קשור שמרוח עליה בגלים (5,000 שקל, כן?) והמסגיר הסופי - אחד מהפנסים תמיד שחור מהעשן של הדיזל. האוטו צועק "מונית לשעבר" ממרחק 200 מטר. ה'מבינים' גם שמים לב מיד לאחר מכן כי לוחית הרישוי היא של רישוי ישיר ולא מתאימה לגיל הרכב...

הייתי מעדיף להגיע לאירוע בטקסי ספיישל ולא בכזו WANNABE

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, שי כתב:

תהרגו אותי אבל אני לא מבין מי בדיוק מתרשם ממרצדס קטנה, עם צבע לא קשור שמרוח עליה בגלים (5,000 שקל, כן?) והמסגיר הסופי - אחד מהפנסים תמיד שחור מהעשן של הדיזל. האוטו צועק "מונית לשעבר" ממרחק 200 מטר. ה'מבינים' גם שמים לב מיד לאחר מכן כי לוחית הרישוי היא של רישוי ישיר ולא מתאימה לגיל הרכב...

הייתי מעדיף להגיע לאירוע בטקסי ספיישל ולא בכזו WANNABE

989376239_1.thumb.JPG.08cbd789d38630a4fdcafa11b23caa31.JPG1187841881_.thumb.JPG.c57ca5790ad5afac795ee5e3994e0a98.JPG

מרצדס 2.JPG

זה ממש לא נראה מונית לשעבר, והרכב הזה הוא באמת מונית 2015 מרצדס C220  שהבנ"א פשוט החליף גריל קדמי ג'אנטים, צבע ושם מדבקה שחור מט, והחליף את הריפוד. נראה מליון דולר. לדעתי לפחות.

עריכה אחרונה על ידי המהיר הזהיר
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי נראית כמו גרסא בסיסית עם תוספות חסרות טעם (קליפרים צהובים? מה זה, איביזה 20vt?). בטח לא משהו שהייתי משלם כדי לשכור...

• רעיון טוב! 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באמת יפה - רק בלי הקליפרים הצהובים שלא מוסיפים כלום

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלאנשים בעלי הבנה בתחום הרכב (וזמן מיותר לשוטט בפורום...) זה יראה קצת כמו אילתור. אך לאדם הממוצע ברחוב - שהוא כנראה הלקוח הפוטנציאלי - זה יראה מעולה.

• אהבתי 1

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אנטים בגדול הזה שנראים כאילו מי שעיצב אותם זה האנס ולא צ'ינג-לינג (למרות שתכלס צ'ינג-לינג יצר אותם לפי עיצוב שהעתיק בגוגל) + צמיגים יעלו קרוב ל5000 ש"ח.

דיטיילינג לרכב עוד אלפייה.
ריפוד מחדש כמה אלפים לפחות.
פחחות וצבע לרכב שעבד כמונית כל חייו - ב5000 שקל יראה בינוני מאד, נסה 7-8.
ישור קו מכאני עוד כמה אלפים.
אז אחרי שעברנו 20,000 ש"ח השקעה ראשונית וזה רק על הרכב - מה עם העסק עצמו?
כמה שוק נראה לך שיש לדבר כזה? ועוד בתקופה הזאת.
עריכה אחרונה על ידי shellcase
  • אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המטרה?
להרוויח מזה?
לדעתי זה לא יעבוד.
אם זה לנהיגה עצמית אני יכול לשכור מרצדס מחברת השכרה שתהיה חדשה יותר ולא מונית לשעבר.

אם אתה מסיע אותי - תבדוק כמה ביקוש יש לדבר כזה.
כי אם כבר אני רוצה שיסיעו אותי ברכב מפואר אני אחפש משהו ממש מפואר.

המרצדס ששלחת... היא לא לטעמו של כל אחד. ונשאיר את זה ככה.

אתה צריך לכסות עלות קנייה של 80 אלף שקל.
עלות ביטוח וטסט בשנה של כ-20 אלף שקל.
בלי פחת ובלאי. ויש פחך ובלאי.

אם בעצם השורה התחתונה היא שאתה רוצה לקנות לעצמך מרצדס ואיכשהו להצדיק את זה בזה שתשכיר אותה, לדעתי זאת טעות ולא תכסה את ההפרש הביטוחי.

אם אתה ממש רוצה מרצדס כזאת, תקנה לך.
אתה לא הראשון שרוצה מרצדס ולא יכול להרשות לעצמו אז הוא קונה מונית לשעבר. על זה בעצם חי כל השוק יד 2 של המוניות האלה.
אני לא הייתי צובע אותה. לבן זה צבע שהולך חזק גם במרצדסין הפרטיות. אבל אם תצבע אותה אז לא הבנתי למה קוד צבע של מרצדס זה יקר יותר. ברוב הצבעים לדעתי זה יהיה זהה.
אגב, עטיפה זאת באמת אופציה טובה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...