Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפל עליי רעיון לאפליקצייה. מאיפה מתחילים?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי רקע בתיכנות. לא מבין בזה. 

הרעיון הוא טוב ואיכותי.

מאיפה אני מתחיל לגשת לזה? מה הצעדים הראשונים שעלי לעשות?

תודה לעונים.

• מעניין 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היו בעבר כמה שרשורים בנושא פה, לדוגמה:

בין הדברים הראשונים צריך לבדוק זההאם אין משהו דומה קיים (לא שאני חושב שאם יש חברה אחת בתחום אין מקום לתחרות, אבל השאלה אם יש לזה שוק שיכול להיות רווחי).

מה אמור להיות המודל העסקי של האפליקציה? (רכישה של האפליקציה, מנוי חודשי, רכישות בתוך האפציקציה)

אני חושב שכדאי לעבור על שרשורים קודמים כי המון תוכן מעולה נרשם שם ולאחר מכן להיות אולי יותר ממוקד בשאלות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה הייתי מפרסם כאן בפורום על איזה אפליקציה מדובר ומה היא יודעת לעשות בכדי שנוכל לשכנע אותך לרדת מהרעיון. :loco: 

• מצחיק 4

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הולך ככה

אפיון pains - gains > רעיונות customer development לולידציה של הצורך > רעיונות ולידציה להתאמה של האפיון לצורכי הלקוח ולהבנתו > ניתוח ערוצי שיווק והרצת קמפיינים פרסומיים לבטא טסט > ולידציה של הunit economics לפי הקמפיין הפרסומי והמודל הפיננסי > גיוס הון.

בעקרון זה המסלול שלב אחרי שלב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רד מזה. אין טעם אפילו לשמוע את הרעיון. אתה יכול לחלוק אם בא לך, כמובן, בשביל העניין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ברווז כתב:

אין לי רקע בתיכנות. לא מבין בזה. 

הרעיון הוא טוב ואיכותי.

מאיפה אני מתחיל לגשת לזה? מה הצעדים הראשונים שעלי לעשות?

תודה לעונים.

תתחיל מהסוף.

תוציא מה שיש לך בחשבון ושרוף במדורה.

לך לישון.

• מצחיק 2
  • מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ברווז כתב:

נפל עליי רעיון לאפליקצייה. מאיפה מתחילים?

לוקחים את הרעיון, לאט לאט ובעדינות מחזירים אותו למדף שממנו הוא נפל עליך 🤣

וברצינות בהתחשבות בעובדה שאין לך רקע בתכנות, אם אין לך רעיון איך אתה עושה מזה דיי הרבה כסף - תוותר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אולי לפחות תסבירו לו למה לרדת מזה?

אין רקע בתכנות? אז שישכור מתכנת. 

אין רקע ב"ביזנס"? מחפשים מישהו שיש לו.

הפסילות האוטומטיות היחידות זה מחסור במימון ומחסור במוטיבציה.

כל השאר פתיר.

חלק מפעילות החברה שלי זה הנעת פרוייקטים עבור אנשים שהם לא מהמקצוע. ותנחשו מה? לא כולם נכשלים. 

מי שנכשל התייבש כלכלית או שלא היה לו מספיק "דם" בשביל זה או שחשב שכולם יעבדו על אחוזים בלי שכ"ט.

כל השאר, הריאליים, עשו דברים יפים.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 5

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הרוב ההקשר בין להיות מתכנת או איש ביזנס ללהיות מייסד מוצלח הוא מקרי בהחלט.

כדי לדעת איך להפוך רעיון למוצר אתה צריך לשלוט במטדולוגיית וטכניקות ניהול מוצר. החלק הטכנולוגי ב90% מהמקרים זה חרטא ברטא ואם זה לא מיזם טכנולוגי פרופר אין שום בעיה לסגור את הפער הזה בהמשך על ידי גיוס איש טכנולוגי בשכר.

החלק של הביזנס הוא גם לא חובה אם אתה מוציא מוצר B2C עם שיווק ישיר ללקוח אין לך שום צורך לדעת לעשות ביזנס עם ספקים אחרים.

אגב גם מימון זה בכלל לא בעיה בימינו אתה יכול לעשות ולידציה לרעיון עם תקציב של פחות מ10,000 ש"ח בלי בעיה בכלל אם הולידציה הייתה מוצלחת יש המון קרנות ומשקיעים שישמחו לתת כסף לפיתוח המוצר והתפתחות החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לשכנע את הכרישים (בתוכנית הטלביזיה).

האחרון שניסה פה את מזלו (אפליקציה/אתר לרכב) נשלח אחר כבוד לככר העיר לביצוע גזר דין מיידי.

מרחמים עליך ברווז. אל תעשה את זה לעצמך.

😪

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Gavrik כתב:

ולידציה לרעיון עם תקציב של פחות מ10,000 ש"ח בלי בעיה בכלל אם הולידציה הייתה מוצלחת יש המון קרנות ומשקיעים שישמחו לתת כסף לפיתוח המוצר והתפתחות החברה.

זה סכום שיכסה בין שבוע (בארץ) לאולי 4 בחול לאאוטסורס

זה וולידציה של מצגת.

בכל אופן - כמו שכתבתי כנראה בשירשורים הקודמים - ראיון בלי יכולת לבצע או הבנה עמוקה (שוק , מודלי רווח , סיבוכיות) או כיסים עמוקים אפשר למצא בלי סוף.

ברווז - יש לך רעיון - מעולה

טם אתה לא יכול לבצע אותו ובצורה מוצלחת עם יתרון על השוק. זה רק רעיון.

או שמביאים את השקי כסף , או שמביאים את היכולות.

(אין מה לחפש משהו שיחבור אם אתה לא מביא משהו לשולחן מעבר לרעיון)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10,000 זה סכום מכובד לעשות דף נחיתה מצויין (עד 1000 שקל בוויקס או אלמנטור) ולהביא איש קמפיינים ולהריץ קמפיין בגוגל ופייסבוק.

אחרי שהרצת את הקמפיין אתה מגיע למשקיע ומראה לו את המספרים "להביא לקוח עלה לנו 5 דולר והוא לחץ על לרכוש את המוצר ב10 דולר יש לנו 5 דולר רווח ואנחנו צריכים X כסף כדי לפתח את המוצר ולהביא 50,000 לקוחות"

להתחיל מאאוטסורס של 4 שבועות זה לפתח מוצר שאתה לא יודע בכלל אם צריכים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אל תיכנס לשום עסק שאין לך ערך מוסף בו.

אם יש לך רעיון ואתה צריך מתכנת שיבצע אותו אותו, איש ביצוע שיקדם אותו, ומישהו עם כסף שיממן אותו, בשביל מה הם צריכים אותך?

ספיציפית, להגיד: "יש לי רעיון לאפליקציה, מה לעשות"

זה כמו להגיד "אני רוצה לפתוח חנות, מה לעשות?"

חנות בגדים או חנות לחלקי חילוף לרכב?

איך אפשר בכלל להתחיל לענות לשאלה כ"כ כללית???

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...