Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפל עליי רעיון לאפליקצייה. מאיפה מתחילים?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

אני כרגע עם הרעיון של @falou ו- @hans קודם לנצל את היכולות הברווזיות כדי למפות לעומק את כל מה שהוא רוצה וצריך

לזרוק לפורום כול מספר חודשים איזה הפלצה על פרוייקט/רעיון/פטנט מגניב לא מראה על שום יכולות ברווזיות מעבר ליכולת הכתיבה והניסוח המצויינות שלו בכתיבת הודעות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 19 דקות, מרק10 כתב:

יכולות ברווזיות מעבר ליכולת הכתיבה והניסוח המצויינות שלו בכתיבת הודעות.

זה באופן דיי מדויק מתאר את מה שהוא צריך לעשות עכשיו, לכתוב ולנסח, בנוסף ליכולות ציור בסיסיות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, falou כתב:

אבל זה מה שאמרתי. לא כתבתי את זה כהמלצה, אלא כהלצה.

אני שאלתי את זה כשאלה רצינית - לא כstab

זו השאלה הראשונה שהוא צריך לשאול את עצמו, ושאלה שחשוב לדעת איך לענות עליה ומה הוא יכול לעשות שונה / איך

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

די נו.

אם אין כזה מוצר - אז למה החברות הגדולות עוד לא פיתחו?! אין צורך/ביקוש.

אם יש מוצר דומה - מה הסיכוי שלך להתחרות במיקרוסופט/גוגל?!

לפי הלוגיקה הזו שום סטארט-אפ לא יקום, אף פעם...

אני מסכים עם השורה התחתונה שלך, אבל המצב היום הרבה יותר מסובך מאי-פעם.  דוגמאות לא חסר:

גוגל - בעשור האחרון פגעו באלפי עסקים ע"י הצגת מידע רלוונטי ישירות מתוצאות חיפוש, מה שמייתר בכלל כניסה לאתרים - החל מהצגת מזג אוויר, המרת מטבע, השוואת קניות (פה הם גם נקנסו באירופה) וכעת גם טיסות ומלונות.  דוגמא נוספת היא Grammarly - חברה אמריקנית\אוקראינית לתוסף דפדפן המתקן טעויות לשון במסמכים ואימיילים, שפירסמה בלי סוף דרך גוגל (יו-טיוב) וכעת גוגל הכניסו את אותה פונקציה חינם אוטומטית לכל משתמשי Gmail...

אמאזון - מקבלים את כל המידע לגבי חיפושים ומוצרים שמובילים את טבלת המכירות, ומתחילים לייצר אותם בעצמם.  בזוס קיבל על הראש מהקונגרס בעניין במהלך ה Antitrust Hearing האחרון, אבל אני בספק אם משהו ישתנה בעתיד.

ניתן להתווכח אם המשתמש קצה מרוויח מהסיפור או לא בטווח הארוך (הריגת תחרות...), אבל מה שברור שחיי הסטארט-אפיסט לא נהיים קלים יותר.

איך שאני רואה את הדברים, היתרון המרכזי שיש היום לסטארט-אפ על חברות גדולות הוא האפשרות לרוץ מהר (מאוד) ולשנות אפיון מוצרים ישירות לפי הדרישות מהשוק - בתוך שבועות, לא חודשים. יתרון נוסף הוא שסטארט-אפ יכול לעסוק בתחומים אפורים (VPNs, Torrents, Crytpocurrency) שבהם ישנם חסמים משפטיים לחברות הגדולות.  במקרה שלנו, גם גוגל, Cloudflare ו Mozilla יצאו עם VPN והרבה רעש גדול תוצרת קליפורניה - אבל אף אחד מהם לא עושה Streaming Unblocking - ככה שזה בכלל לא פוגע בנו.

אני יודע שהפורום הזה וחרדים לא הולכים יד ביד, אבל אני ממליץ בחום לכל מי שחושב לקפוץ למים העמוקים להתחיל לעקוב אחרי קמא-טק - אקסלרטור שנועד לעודד חרדים להקים סטארט-אפים, ומקיים הרצאות קבועות עם משקיעים ובעלי תאגידים \ סטארט-אפים מהמובילים בישראל. הכל זמין ביו-טיוב, ואני ממליץ בחום לכל מי שנכנס למים העמוקים לא לוותר על שום הרצאה.

אפשר להתחיל כאן, הרצאה של גיגי לוי - אחד המשקיעים החזקים ביותר בנוף המקומי:

עריכה אחרונה על ידי tzahico
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...