Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכתב מ"מחלקת טכנולוגיות משטרת ישראל" מישהו יודע במה מדובר

שימו לב! השרשור הזה בן 893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אז כנראה במשך לערעור שהגשתי בנוגע לאמינותם המפוקפקת של מצלמות הגאטסו קיבלתי SMS על שני מכתבים ממקורות שונים שעושים את דרכי אלי:
1. השולח: אגף תנועה\מחלקת מו"פ בשם משטרת ישראל ת.ד 120 פ"ת (פה אני מניח שמדובר בתשובה שלילית לגבי הערעור שהגשתי).
2. השולח: מדינת ישראל בשם משטרת ישראל אגף טכנולוגיות ירמיהו 39 בנין 1 מגדלי ירושלים (זה המכתב החשוד).
למישהו יש מושג מה אני הולך לראות במכתב מספר 2?
מדובר בשני מספרי מעקב שונים כך שבוודאות זה לא אותו מכתב. ניסיתי לגשש לגבי אותו "אגף טכנולוגיות" של משטרת ישראל אך לא מצאתי יותר מדיי אינפורמציה.
לציין שבמכתב הערעור ציינתי את פס"ד הידוע מעכו לגבי אמינות המצלמות.
אולי החליטו לשלוח לי דו"ח כיול? :)

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזדיין בסבלנות  ככל הנראה השני עוסק בכשירותן של הצלמניות 

נשמח שתעלה את שניהם לכשיגיעו

נשכיל במשהו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכתבים הגיעו.

1. אותו הדו"ח שהגיע בדיוק כמו לפני חודשיים, אותו סכום, אותו צילום - תאריך אחרון לתשלום 31.10.20 במקום 31.08.20. מה שונה? לא יודע.

2. תשובת התובע שהערעור לא התקבל (כמה מפתיע). 

להגיש בקשה להשפט?

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי המכתב הגיע למרכז המיון ויצא להמשך דרכו.
הם עושים זאת גם עם חבילות, מעין sms טיזינג מיותר.
בחבילות אני יודע, המזמין מעדכן את הטלפון.
אבל בדואר רשום אשר הנמען לא מצפה לקבל השירות לא מוכר לי.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהדואר מעדכן לפי שם וכתובת. לי כבר היו מקרים הזויים שה-SMS הגיע לבן משפחה אחר מנמען, אם כי כולנו גרים באותה דירה וגם רשומים כך במשרד הפנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זהו, שדואר ישראל לפני הרבה שנים דווקא היה יפה במאה ה20.  ידעת שמה שתשלח תוך יומיים יהיה בכל חור בארץ לדוגמא.

אבל אז הוא התחיל להתקדם, כולל ההפרטה, רק שלא כיוונו אותו לכיוון הנכון.  אז הוא התקדם למה ה 17.

ולמה לא למאה ה 19 ?  אני קורא עכשיו ספרים שנכתבו בתחילת המאה ה19.  כרכרות, סוסים וכאלה.  אבל מהקריאה מתברר שידעת שאם שלחת מכתב באנגליה, תוך יום/יומיים הוא היה מגיע ליעדו.  למעשה פגישות היו נקבעות בצורה זו לעוד יומיים/שלושה - כי ידעו שהמכתב יגיע.

אז אני, מבחינתי, אין לי בעייה שדואר ישראל יתקדם רק עד המאה ה19.  אבל שיתקדם לשם.  על ההתקדמות הנוכחית שלו למאה ה 21 - אני מוותר.

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתם לברבר על הדואר 

אז תדעו לכם שכאשר היה כאן שלטון נאור של ממלכת הוד מלכותו

חילקו כאן דואר פעמיים ביום

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
פרטי השולח
משטרת ישראל אגף טכנולוגיות ירמיהו 39 בנין 1 מגדלי ירושלים - בחזקת מסירה 
מה יכול להיות במכתב   !!
בתאריך 23.7.2020 בשעה 10:07, Muzic4Ever כתב:

שלום לכולם, אז כנראה במשך לערעור שהגשתי בנוגע לאמינותם המפוקפקת של מצלמות הגאטסו קיבלתי SMS על שני מכתבים ממקורות שונים שעושים את דרכי אלי:
1. השולח: אגף תנועה\מחלקת מו"פ בשם משטרת ישראל ת.ד 120 פ"ת (פה אני מניח שמדובר בתשובה שלילית לגבי הערעור שהגשתי).
2. השולח: מדינת ישראל בשם משטרת ישראל אגף טכנולוגיות ירמיהו 39 בנין 1 מגדלי ירושלים (זה המכתב החשוד).
למישהו יש מושג מה אני הולך לראות במכתב מספר 2?
מדובר בשני מספרי מעקב שונים כך שבוודאות זה לא אותו מכתב. ניסיתי לגשש לגבי אותו "אגף טכנולוגיות" של משטרת ישראל אך לא מצאתי יותר מדיי אינפורמציה.
לציין שבמכתב הערעור ציינתי את פס"ד הידוע מעכו לגבי אמינות המצלמות.
אולי החליטו לשלוח לי דו"ח כיול? :)

ידעת  מה זה מכתב 2 ?

ידעת מה המכתב השני ! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...