Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש "צרצרים" מכיוון הגלגל הימני קדמי בסיאט איביזה 2016

avnercohen
שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, יש אצלי ברכב רעש מוזר שנשמע מכיוון הגלגל הקדמי ימני. הרעש קורה בזמן נסיעה במהירות של 30-70 קמ"ש בערך, כלומר אם אני נוסע פחות מזה או מהר מזה, אין שום רעש והנסיעה חלקה.

הרעש בוודאות מגיע מהגלגל הקדמי בצד ימין, ורק ממנו - וזה לא שתקוע בו משהו, הרעש נשמע יותר פנימי, הייתי אומר מהרפידות או הצלחות (שהוחלפו לפני שנה).

הרעש מתגבר משמעותית כשאני נוסע במנהרה או צמוד לקיר או צמוד לרכב כלשהו, אז אני שומע את זה ממש בתוך האוזן.

נסעתי למכונאי שלי והוא אמר שזה שום דבר, אפשר להמשיך לנסוע ככה.

העניין הוא שזה משגע לי את השכל - השמיעה שלי היא טובה וחדה משל בן אדם ממוצע, ולפעמים פשוט קשה לי לנהוג ככה וזה מוציא לי קצת את החשק מהנהיגה ברכב (כן עד כדי כך.).

קראתי קצת בפורומים בחו"ל ושם רשמו שזה משהו שקשור למזגן, חלק אומרים שזה בגלל הקלאץ'. אין לי מושג.

מדובר באיביזה קופרה 2016.

אשמח לעזרתכם.

עריכה אחרונה על ידי avnercohen
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש מהמכונאי שיסיר הגלגל ואז ניתן יהיה לראות בבירור

אם משהוא נוגע וכו'.

האם ה"צרצור" משתנה לפי מהירות הנסיעה, בטווחים שהוא מופיע?

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, כן, במהירות גבוהה הצרצורים בקצב גבוה יותר, ובמהירות נמוכה בקצב יותר נמוך.

אבל מה שמשגע אותי זה שזה לא קורה כל הזמן. לפעמים זה לא קורה בכלל.

גם חשבתי ללכת לפנצ'ריה שאולי יצליחו לפתור את העניין כי המוסך שאני מטפל בו דיי עמוס... אני גר בחיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שיטוט באינטרנט מצאתי את זה: זה דיי מתאר את מה שקורה אצלי כי הרעש הוא מתכתי, השאלה שלי איך אני מסדר את זה? פשוט לדחוף עם מברג את המתכת הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי

הייתי אתמול שוב במוסך, והבלמים תקינים, הרעש לא מהבולמים. הם לא יודעים מאיפה מגיע הרעש ולטענתם זה זניח.

מה שכן מצאו שאחד מבולמי הזעזועים האחוריים צריך החלפה ולכן מחליפים זוג אחוריים, האם יש קשר לרעש הזה? אציין שלפני חודש הרכב עבר טיפול על הליפט שכלל החלפת רדיאטור + כל המסננים + שמן + מים + פלאגים ולא נאמר לי שום דבר על הבולמים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...