Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרונות אחסון קריר ברכב

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני טכנאי סלולר וכחלק מהשירות צריך לאסוף ולהחזיר מכשירים מהלקוחות באמצעות הרכב. לעיתים קרובות מכשירים רבים וציוד נוסף נשארים ברכב תחת השמש לזמן ממושך ואני חושש שיגרם להם נזק עקב החום הגבוהה. לכן רציתי לשאול אולי יש להם רעיון כיצד אפשר לצמצם את הנזק של ולאחסן את המכשירים ברכב במצב קריר ויבש לפרק זמן של כמה שעות במהלך היום.

ניסיתי תא מטען, תא כפפות, מתחת למושבים, בכל פעם המכשירים רתחו כבר לאחר מספר דקות. 

לא ניסיתי ציידנית עם קרח. קיימת סוג של ציידנית לשמירה על קור ללא קרח?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ברכב מקרר תוצרת waeco/dometic שעובד עם מדחס כמו מקרר ביתי ומסוגל לשמור על טמפרטורה שתכוון אותו, עד 18 מעלות צלזיוס מתחת לאפס.

לא זול אבל עובד מצוין לשמירה על אוכל ומשקאות.

יחד עם זאת, אני לא רואה טעם בשמירת ציוד אלקטרוני בתוך מקרר, במיוחד אם הציוד לא פעיל באותו הזמן.

תן לציוד להתקרר לטמפרטורת החדר לפני שתפעיל אותו ואני לא חושב שיקרה לו נזק.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש "צידניות לרכב" ויש לי אחת כזו, שמעולם לא עשיתי בה שימוש. קירור יתר לא חהיה בריא למכשירים, ותביא בחשבון שהמקרר יזקק למקור כוח, כלומר לא תוכל להשתמש בו כאשר הרכב חונה.

הייתי בודק שימוש בצידנית רגילה, מכניס את המכשירים במעבדה הקרורה וסומך על הבידוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...