Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מוסך eMotors בחיפה.

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 901 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכבי ה''חדש'' שנת 2004 אשר נדיר מאד מסוגו בארץ ובעולם בכלל, התגלתה נזילה של מים מאחד מצינורות הרידיאטור. הוא הוחלף והנזילה חזרה אמנם במינום נמוך יותר. קיבלתי החלטה אחרי הרבה מאד זמן לטפל במוסך. החלטתי לא התפשר ולחפש את המוסך הכי טוב באיזור שלי.התחלתי לטלפן למספר מוסכים והיחיד שהתרשמתי ממנו כבר בשיחה זה היה מוסך הנ''ל. (נקרא אוטו דן ומוסך אלכסי) הגעתי למוסך טיפה באיחור מאשר קבעתי. ניגש אליי אחד המכונאים, הסברתי לו את הבעייה ומה אני רוצה להחליף וחיכינו שהרכב יתקרר. בנתיים הגיע עובד נוסף שהוא לבסוף זה שטיפל לי ברכב, היה מקצועי, מהיר, יעיל ופדנט. בדיוק כמו שאני מחפש. בנסוף שאלתי אם זה בסדר שאעמוד לידו ואראה מה שהוא עושה והוא השיב שאין בעייה בכלל ואפילו ענה לי בהרחבה על כל שאלה שהעלתי. (והעלתי...)

לבסוף אציין שהצוות נעים, המוסך נראה מסודר והעבודה לא נמרחת כל היום. המחיר סביר, אבל אני אישית אין לי שום בעייה לשלם יותר על עבודה בסטנדרט גבוה. לדעתי אחזור לשם לטיפולים שוטפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה.

רכשתי רכב יד שניה וחיפשתי מוסך לעשות בו ישור קו.

התכתבתי עם אלכסיי הבעלים בוואטסאפ, הוא היה מאוד סבלני, נתן פירוט לגבי מחיר ומפרט חלקים.

הגעתי בשעה שקבענו, פתחתי כרטיס לקוח, אחרי 10 דקות האוטו עלה על הליפט. 

המקום מסודר, הרצפה נקיה, אין חלקים וכלים זרוקים.

המכונאי עבד על הרכב לפי הספר, בסבלנות.

יש פינת המתנה לא גדולה ולא הכי מפנקת למי שזה חשוב. לי זה הספיק כדי לחבר את הלפטופ ולעבוד. 

לא ניסו לי לדחוף לי דברים שלא צריך, להיפך.

הייתי בטוח שיש צורך להחליף רפידות, אמרו לי שאין סיבה ועדיף לדחות. 

בסוף ביצעו בדיקה כללית של הרכב לפני טסט ובאמת נמצאה נורה שרופה שהוחלפה בעלות מצחיקה. 

המחירים הוגנים, במוסך אחר נתנו לי הצעה דומה וקצת גבוהה יותר. 

ממליץ. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול איזה רכב?

באילו רכבים מוסך זה מתמחה? או מוסך כללי?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפיג'ו 108.

זה מוסך כללי, לא מתמחה ברכב מסויים.

אני חושב שהוא רוצה להתמחות ברכבים היברדיים/חשמליים, לא בטוח. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...