Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות מוזרה - מנהלים או ספורטיבי עד 250 אש"ח

Tibbyle
שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 דקות, pooh-bear כתב:

@פבל בדיוק בחן בסופ"ש את הפוקס ST-Line, והוא טוען שלא כל כך. חיפוש קצר ימצא לך ציטוט מדויק. אבל כמו שהוא אמר, אתה חייב לבדוק את הנושא הזה בעצמך. מעבר לזה, למיטב זכרוני לפיג'ו יש זיהוי רכב בשטח מת שהפוקוס מחסירה, ועוד כמה פרטי אבזור איזוטריים יותר. האם זה שווה 30,000? אני מאוד בספק.

אני רק אזכיר שוב שאם אתה מחפש מנהלים חזקה, אופל אינסיגניה 2 ל'  רמת גימור גבוהה (Innovation premium אאל"ט) יד ראשונה אפס ק"מ מ-2019 מוצעת כרגע ב-160. זה כבר ממש לא רחוק מהפיג'ו, לפחות במחיר הרכישה.

איפה ראית אותה מוצעת ב160?

לפני 6 דקות, robertf כתב:

דווקא הוצעו לך אופציות מאוד מעניינות, ולדעתי אתה מפספס בגדול שאתה לא הולך לבדוק חלק מהם, אבל בסופו של דבר החלטה שלך כמובן.
מציע לך לפתוח שרשור נפרד אם ההתלבטות שלך עכשיו לחלוטין לא רלוונטית לנושא הכותרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מסכים, אבל יש לי בעיה פסיכולוגית - קשה לי לקנות רכב יד 2, ועוד יותר קשה לי לקנות רכב ספורט יד 2. הסיבה היא שאני לא מבין דבר וחצי דבר במכונאות רכב, ולא מכיר מכונאי אמין ומקצועי מספיק כדי שיבדוק את הרכב בצורה רצינית.

הדבר האחרון שאני רוצה זה להחליף ראש מנוע לרכב שלא טופל/שומש כראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי. 160 (טיפה פחות) זו ה-Innovation, ה-Innovation premium מוצעת ב-170. שים לב שהן 2019.

אם תחפש ביד2 תראה מלאי גדול של רכבים כאלו במחירים הרבה יותר גבוהים באוטודיל. אני מניח שהרכבים של אוטודיל הם אלו שמוצעים באתר הזה, ואני מניח שטלפון קצר לאוטודיל וביקור קצר אצלם יניבו לך את המחיר באתר, אם לא טיפה פחות. ואם לא, תמיד אפשר להזמין און-ליין.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, אבל יש לי בעיה פסיכולוגית - קשה לי לקנות רכב יד 2, ועוד יותר קשה לי לקנות רכב ספורט יד 2. הסיבה היא שאני לא מבין דבר וחצי דבר במכונאות רכב, ולא מכיר מכונאי אמין ומקצועי מספיק כדי שיבדוק את הרכב בצורה רצינית.

אז עזוב יד 2. תעשה לעצמך טובה ולך תקח 508 וג׳וליה לנסיעת מבחן. מה יש לך להפסיד?

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Tibbyle כתב:

איפה ראית אותה מוצעת ב160?

יש רכבים שלא קונים בשביל להתגרזן איתם... הסבירות של גולף GTI היתה במסלול יותר מפעמים ספורות או שהרגו אותה מאוד נמוכה, כנ"ל ג'וליה ועוד. לא כל רכב מהקטקוריה הוא כזה ששוחטים אותו.

אם אתה קונה רכב בן שנתיים +- ורואה ביקור או 2 במוסך על ק"מ מתאים למה שתצטרך להחליף ראש מנוע?

מצליח להבין את החשש אבל הוא לא נראה לי נכון ללפחות חצי מהרכבים הספורטיביים בני שנה-שנתיים

אגב, אם אתה באמת שוקל לקחת הפוקס ST-Line (שהוא כנראה אחלה רכב) בכלל לא בטוח שספורטיבי יתאים לך. משלמים מחיר ביום יום על רכב ספורטיבי ואם אתה מחפש רכב מהיר בקו ישר - לפחות לדעתי המחיר לא שווה את זה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.6.2020 בשעה 16:41, Tibbyle כתב:

שלום לכולם,

קודם כל אציין שהרכב הכי "יוקרתי" שהיה ברשותי עד היום הוא I30 שנת 2012.

החלטתי (אולי באופן חד פעמי) לפנק את עצמי ולרכוש רכב חדש בתקציב של עד 250 אש"ח.

העניין הוא כזה: אין לי מושג איזה סוג רכב אני רוצה.

מצד אחד, אני לא אוהב מכוניות גדולות ומגושמות, ומצד שני אני צריך רכב מספיק גדול כדי להוביל בנוחות משפחה עם ילדים.

עשיתי נסיעת מבחן על הוולו s60 t4. רכב חמוד, אבל מרגיש לי גדול מדי ובאופן כללי לא התרגשתי ממנו יותר מדי.

תמיד חלמתי שיהיה לי רכב בסגנון golf gti או משהו דומה, הבעיה שכל הרכבים מהקטגוריה הזו בדיוק לפני החלפה (לאון קופרה, גולף gti, אוקטביה rs).

סך הכל מחפש רכב מהיר, כיף לנהיגה, מפנק, בטיחותי ומתאים למשפחה.

רעיונות/הצעות יתקבלו בברכה

יש לך את הרכב החדיש והזול יחסית למרצדס יש את ה-cla החדשה שזה רכב מעולה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.6.2020 בשעה 01:50, Doron_Z כתב:

מאיזו בחינה הרגשת שגדולה עליך? הרי זה רכב הנעה קדמית עם כל מני טכנולוגיות (ההיגוי האחורי וכו') שנועדו לאפשר לו אחיזה אפילו גבוהה יותר ככה שבעצם אמור להיות קל יותר לנהיגה גם עבור פחות מנוסים לא?

בדיוק! אני מכיר לא רע את הכביש שעשיתי בו את המבחן אבל הקצב שהמגאן מאפשרת הרבה יותר גבוה מהיכולת שלי כנהג. כאנלוגיה זה כמו לשחק כדורגל עם מסי בשכונה, רמה אחרת.

מי שמגרזן על בסיס שבועי ידע לנצל את המגאן (לא בדקתי את הסיוויק ואיי30אין) אבל להכנס לתחום עם מגאן מרגיש לי קפיצת מדרגה גדולה מידי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

וואו, איזו בחירה. תתחדש ותעלה תמונות!

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא עשיתי יותר מדי נסיעות מבחן, בסוף הפכתי לדי ממוקד מטרה, ואחרי קריאה של הרבה מבחנים וכו הבנתי שאין יותר מדי אופציות.

הגולף היא ״רגילה״ מדי, i30N לא מוכרים בארץ משום מה,  civic type R קיצונית מדי בנראות שלה (אגב, לקחתי צבע לבן... לא צריך תשומת לב מיותרת).

אז בסוף עשיתי נסיעת מבחן רק על הקופרה ועל זו, וזו הרגישה לי הרבה יותר ״מכונית״.. קצת קשה להסביר.

טוב, האמת שהרעש של האגזוז קנה אותי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Tibbyle כתב:

i30N לא מוכרים בארץ משום מה

לפני חודש ראיתי אחת במגרש של כולמוביל בפתח תקווה, צבע כחול I30N כזה (לא יודע איך לקרוא לו, רק לאיי30 ולולוסטר החדשה יש אותו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...