Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות מוזרה - מנהלים או ספורטיבי עד 250 אש"ח

Tibbyle
שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם להמתין? זו שאלה שרק אתה תוכל כנראה לענות.

אני הלכתי בגישה של מה אני מחפש, ואם אני מקבל את זה.

אני יכול להגיד לך שאם אתה מתחיל, כבר קשה להפסיק...

אז אם אתה מחליט לחכות, פשוט תחכה (בזה יהיה קשה לייעץ)

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשיו אופציות לא רעות אם יש לך כסף, אין הרבה מבקרים בסוכנויות והשוק די תקוע. 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש היום התפרסם כאן מבחן ל-330E החדשה, יכול להיות שהדגם הבסיסי יתקרב לתקציב שלך אחרי מו"מ. יכול גם להיות שלא, לא ניסיתי.

לא ממש. לכן גם לא הצעתי את ה-3.

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא לצחוק עליי, אבל המשפחה לא מרשה לי לקנות ב.מ.ו. מפחדים שיזרקו עליי רימון בטעות [emoji4]

לא צוחק עליך, אבל אתה ממשיך להוכיח שאתה ניזון וחי על דעות קדומות, וחבל.

רק אומר...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, robertf כתב:

לא צוחק עליך, אבל אתה ממשיך להוכיח שאתה ניזון וחי על דעות קדומות, וחבל.

רק אומר...

זהו שזאת המשפחה, לא אני :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, robertf כתב:

שואל ברצינות: המפרט הבסיסי עולה 295, אליבא ד'@פבל. בייחוד בתקופה כזו, אין סיכוי להתקרב ל-250? המחיר כל כך קשיח?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@windsurfer

למה בחרת בסוף בסיאט? וכמה היא נוחה לנהג ונוסע מקדימה ומאחורה?

Just now, pooh-bear כתב:

שואל ברצינות: המפרט הבסיסי עולה 295, אליבא ד'@פבל. בייחוד בתקופה כזו, אין סיכוי להתקרב ל-250? המחיר כל כך קשיח?

אם באאודי קיבלתי 45 אלף הנחה בלי לבקש, מניח שגם שם זה יהיה בכיוון הזה. אפשר לבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נהיו ממש קשים בקטע. יותר מזה, חבר (די מקורב שם) קיבל הצעה מהם אתמול לגרסה האמצעית (אקסלוסיב) שהיתה גבוהה ב7000 ש״ח מההצעה שקיבל מהם לפני כשלושה חודשים.

קשה לי להאמין שאפשר להוציא מהם את גרסת הספורט (הבסיסית) בהרבה פחות מ270.

@windsurfer
אם באאודי קיבלתי 45 אלף הנחה בלי לבקש, מניח שגם שם זה יהיה בכיוון הזה. אפשר לבדוק

אין קשר. אאודי ידועים בהנחות המפליגות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Tibbyle כתב:

אבל שוב, השאלה היא האם להמתין לדגמים החדשים, או שלא צפויים איזה שינויים משמעותיים בהם ואין טעם לחכות?

אין ולא תהיה לזה תשובה באמת כי אף אחד מאיתנו לא חזר מהעתיד כדי לאמר לך אם הדגמים האלה יצאו מעפנים או שהם קפיצת מדרגה מדהימה או שסתם הם מינוס פלוס אותה הרמה ואין מה להתרגש.

את העיצוב והנתונים שלהם אתה כבר מכיר ויודע, שיקול שלך אם על סמך זה אתה כבר מתרגש ורוצה לחכות או שלבינתיים אתה לא רואה פה איזו בשורה מדהימה. 

בגדול אני בגישה שאם רכב קיים שאתה רוצה כבר עונה על הצרכים שלך ושל מה שאתה מחפש אז אין סיבה מהותית לחכות אלא אם כן יש לך הרבה סבלנות ואתה לא לחוץ לגבי זה, אם זה המצב אז תחכה כי כנראה לא תפסיד מזה, מקסימום אולי תהיה הנחה יותר גדולה על הדור הנוכחי לקראת הדור הבא (במידה ויתברר שהדור הבא לא כזה מרשים מבחינתך ואתה תעדיף כבר דור נוכחי במחיר זול יותר) או שתקנה דור חדש במידה ובאמת הוא יהווה קפיצת מדרגה רצינית מבחינתך. רק תהיה עם היד על הדופק שלא יעלם לך המלאי מתחת לאף שלך מבלי ששמת לב. 

הכל שיקול שלך בסוף ולאף אחד לא תהיה תשובה של מה נכון או לא. 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונדה fk8 נכנסים נהג ושלושה נוסעים מבוגרים בקלות . שווה לעשות נסיעת מבחן . הוצעה כאן ניסאן מקסימה , אהבתי אותה והיא מאוד נוחה . אבל אין לה קשר לספורט .

בעניין הלחכות , אם יש לך במה לנהוג כרגע לטעמי שווה לחכות אם יש רכב שאתה יודע שאתה רוצה .

אני המתנתי והיה שווה לחכות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין ש"מותג" לא בהכרח עושה לך את זה אז סטינגר 2.0T ל' GT-Line בתקופה הזאת תוכל לדעתי לקבל אותה קרוב לתקציב שלך. 

עריכה אחרונה על ידי GTאי
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Doron_Z כתב:

הוא לא רוצה רכב גדול מדי והסטינגר היא כזאת. 

הכותרת של הפוסט היא מנהלים או ספורטיבי... אז אפשר מנהלים+ספורטיבי לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...