Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט היכרות

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

כדי להכיר כאן (ואולי ליצור אפילו מועדונים לפי דגמים בהמשך) אשמח אם תספרו מעט על עצמכם.

פרטים כמו שם, מיקום בארץ, איזו סיאט יש לכם ואם בא לכם, קצת על עצמכם ו\או למה קניתם סיאט. :)

אני אתחיל כמובן:

דור, באר שבעי, בעלים של סיאט ארונה FR.

את הרכב רכשתי כי חיפשתי סופר מיני, בהתחלה הכיוון בגלל היה איביזה, אבל גיליתי שהארונה יותר נוחה לי בנהיגה ובנסיעות, בטיחותית יותר מהאיביזה FR וגם כוללת אבזור שהעדפתי שיגיע מקורי (כמו חיישני רוורס).

עכשיו תורכם ;)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני אבי(surprise surprise) מראשון לציון

האמת שאני יותר בקטע של צרפתיות, אבל נגמרו לי האופציות הידניות, מעט יותר חזקות מהממוצע עם חמש דלתות כי ילדים ואישה 

אז תרתי לי אחרי המחליפה ממדינה אחרת(יש לי גם העדפה לאירופאיות, אז בכלל ההיצע שלי קטן) ומצאתי את משפחת סיאט 

אחרי חודשים ארוכים של חיפושים מצאתי לאון 1.4T(החיפוש המקורי היה ה-1.8T אבל לא היה בנמצא ספסימנט ראוי) שמורה עם היסטוריית טיפולים 

מאוד אוהב את זמינות הכוח ברכב, למרות שבמעלה סקאלת הסל"ד הוא קצת נחנק, ה"קוקפיט" לטעמי, די מרווח ועדיין הכל קרוב ונגיש. הכיסא מאוד נוח לי, לא כמו בפיג'ו, אבל אי אפשר לקבל הכל.

כבר התחילה החיבה לקונצרן ושוקל להחליף לאישה גם לאיזשהי סיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.6.2020 בשעה 16:45, aviaviavi כתב:

האמת שאני יותר בקטע של צרפתיות, אבל נגמרו לי האופציות הידניות, מעט יותר חזקות מהממוצע עם חמש דלתות כי ילדים ואישה 

מעניין שגם אני בקטע של צרפתיות,

אני לא רכשתי צרפתיות יותר בגלל השוק העתידי.

ידני כבר מיציתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אני עם איביזה 2010, 1.6 ידני ספורט 5 דל'

קניתי את הרכב משומש ב 2014 והוא עבר איתי מאז בערך 70K ק"מ. קצת מיציתי את הידני, כנראה יוחלף בשנה הקרובה, אבל בסה"כ מאוד כיפי ודי אמין :)

הטיפולים קצת יקרים, תקלות משמעותיות היו בודדות לאורך השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Amired איפה אתה מטפל ברכב?

איזה תקלות משמעותיות היו במשך השנים?

ומי המחליפה העתידית שעל הפרק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

בעלים של לאון 2002 אוטומטית זה 12 שנה,

מתעניין בקניית לאון חדשה.

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

קניתי לאון שנת 2018 , 999 סמ"ק טורבו.

קיה פיקנטו 2015,סיאט לאון 2002 ,פיג'ו 206 2002 (אופל אסטרה 1995 ,פיאט אונו 1985 ,פורד אסקורט 1974 )

אדם כילה יומו, איגרת נכתבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...