Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגו 208 משומשת

yanivos
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל המכובדים 

מאסתי הידני והחלטתי לקנות סופר מיני  משומשת.

התקציב - עד 40+- אלף

האפשרויות היו - 

מזדה 2 2015 + -יקר מדי

סיאט איביזה - DSG

פאביה - SAME SAME

קליאו - רובוטי + מזגן חלש + לא נוח (ממה שקראתי) 

נשארתי פחות או יותר עם פגו 208.. קראתי קצת על כל הבעיות עם הרצועה + רעידות בסרק וכמובן יש את בעיית הסחירות(תובנות?) 

עדיין, אחרי הכל היא נשארה הבחירה הראשונה בגלל התקציב.

מה אתם אומרים ללכת על זה? 

בכמה פחות הוא יותר היא אמורה להימכר בשנתון -15-16 דגם אקטיב ומעלה .. ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסחירות מכרתי את ה208 שלי שבוע שעבר נמכרה במחיר שרציתי וזה לקח 4 יום.

אבל כך בחשבון שהיא הייתה שמורה ומטופלת.

כמו שזה נראה עכשיו ה208 שומרת על מחיר טוב מאוד (משנה שעברה המחיר שלה ירד באלפים בודדים) וגם הרכבים שיש ביד2 לפי תוסף HANDZ נמכרים טוב לכן לא הייתי דואג לגבי סחירות. פחות או יותר ב40 אלף שקל אתה תוכל למצאו אחת שמורה (לדעתי)

חוץ מזה אני יכול להגיד לך שהמזגן ב208 לא מבריק הוא לא חלש כמו בקליאו אך לא טוב כמו ברכבים אחרים.

אני אזרוק לך פו עוד אופציה 308SW (רק סטיישן) אחותה הגדולה של ה208 שנהנת מאיכות עדיפה ומזגן טוב אבל אם אתה מחפש רכב קצר האצב'ק במצב סביר תעלה לך באזור ה50 (אני מחפש אחת עכשיו ולא מצאתי משהו במצב טוב) את הסטיישן במצב טוב תוכל להשיג ב40. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה208 אחלה רכב, נוח, זריז, מעוצב וברמת אבזור אקטיב גם מאובזר לא רע.

בנסיעה בסיטרואן c3 בעלת מנוע וגיר דומים, פחות אהבתי את מערכת ההנעה, יש רעידות בסרק ורעידות באצה קלה בבין עירוני עקב סלד נמוך מידי.

פאביה או סיאט זריזות מאוד ולדעתי הגיר עובד בתורה טובה יותר, מנגד מבחינת אמינות הוא גם החולשה.

האיביזה פחות נוחה אך דווקא המושבים בעלי תמיכה טובה יותר.

מאחור הפאביה מרווחת יותר.

הקליאו ניראית מצוין,חזקה, מאובזרת טוב כבר ברמת אבזור הנמוכה לעומת הפיגו והסיאט/פביה.

המושבים נוחים אך חסרה לי יותר תמיכת צד, הגור פחות מעודן מאשר ה dsg בעיר, לי דווקא המזגן היה בסדר.

יש תלונות לגבי מח גיר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך אני דווקא הייתי ממליץ על דאצ'יה סנדרו STEPWAI דיזל אוטומט או טורבו בנזין

הוא אוטו נוח ביותר עם אמינות של רנו קלאסית כי החלקים מגיעים מרנו.. שיהיה בהצלחה ובחירה נבונה בעזרת ה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאציה אכן נוחה באופן מפתיע, אבל הגיר האוטומטי (רובוט חד מצמדי) בין האיטים והםא נעימים שפגשתי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש יותר נוחות ופחות איכות לך על סיטרואן שברוב הדגמים הם נוחים מאוד C3 למשל

אני אישית הייתי ממליץ על טויוטה יאריס שהיא מאוד איכותית אבל אינני יודע כמה נוחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העתקתי לך מודעה של C 3 2017
שם הסוכנות: אופיר   סוכן: משה  טלפון:054-4755304
אזור המכירה: אבן יהודה   
על הרכב

מטופל במורשה צורה חדשה חסכוני מאוד מנוע טורבו לא מעשנים ברכב לרצינים

ביד 2 כתוב 52.500 אולי יסכימו להוריד במחיר?  

עריכה אחרונה על ידי המחליף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...