Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר תקול ביונדאי אקסנט 2007

ליאל1234
שימו לב! השרשור הזה בן 1443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לי רכב מסוג יונדאי אקסנט 2007 (כן הוא לא צעיר), רכב מטופל מאוד ומעולם לא עשה בעיות.

אחרי תקופה שלא עשיתי שימוש תכוף ברכב, נסיעה פעם ב-3 ימים.

המצבר עשה רעשים של גסיסה. הנעתי עם כבלים ונכנסתי לרשת מצברים ידועה שם אמרו שהמצבר גמור ונתנו לי מצבר ב-400 ש"ח עם שם לא מוכר אבל הבחור אמר דה בסט עם אחריות לשנה. כעבור חודש אחרי יום שלא נסעתי עם הרכב, הרכב לא הניע רק עם כבלים ושוב ושוב. הגעתי לבחור והוא אמר המצבר חדש דנדש אבל בשביל ההרגשה אני אחליף לך. וכך סחבתי עוד כמה חודשים שאחרי יום מקסימום יומיים שלא נסעתי עם הרכב הוא מניע עם כבלים.אחרי תקופה שנסעתי יום יום, בעקבות הקורונה יצאתי גם אני לחל"ת והפסקתי לנסוע ברכב. הרכב הונע עם כבלים ולמחרת נסעתי קצת ושוב ביום למחרת לא הניע. כשמנסים להניע המזגן מתחיל לפעול, רדיו עובד, חלונות עולים ויורדים.רק לא נוסע! הבחור מהמצבר אמר שאולי יש בעיה אחרת אבל אין לו דרך לבדוק אין לו מכשור מתאים.המצבר בן שנה כבר.המדבה עליו אומרת שהוא לא ישן.במוסך אמרו לי לא לטרוח להגיע זה מהמצבר. מישהו יכול לתת כיוון ממה נובע?מי אמור לתת את התשובה? למי לפנות? תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.4.2020 בשעה 00:02, מאור30 כתב:

ניראה שהמצבר נפרק לגמרי. ככל הניראה תצטרך מצבר חדש ואז לגשת לחשמלאי לבדוק שאין זליגת יתר ולבדוק ערכי טעינה.

תודה רבה על התשובה. הצלחתי להניע את הרכב עם כבלים, אם לא נוסעים כל יום איתו הוא פשוט לא יניע...כמנסים להניע הוא קצת משמיע חניקה עד שמניע אבל מניע.

תוכל בבקשה להמליץ לי איזה מצבר מתאים לרכב שלי- אקסנט 1600 סמק שנת 2007

כמה אמפר צריך?

זה רכב שלא נוסע הרבה יום כן יומיים לא...

תודה רבה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חנות חלפים מחזיקים מצבר שמתאים לריכבך וגם יזכו אותך ב 50 שח על המצבר הישן שלך. מצבר חדש של שנפ אמור לעלות לא יותר מ 450 שח לאחר הזיכוי על שלך. רק שימי לב שהוא תואם באמפר למצבר שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.4.2020 בשעה 21:35, ליאל1234 כתב:

....הגעתי לבחור והוא אמר המצבר חדש דנדש אבל בשביל ההרגשה אני אחליף לך. וכך סחבתי עוד כמה חודשים שאחרי יום מקסימום יומיים שלא נסעתי עם הרכב הוא מניע עם כבלים.....

בין כמה המצבר שלך עכשיו? כמה חודשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.4.2020 בשעה 21:01, danniel כתב:

בין כמה המצבר שלך עכשיו? כמה חודשים?

היי, תודה רבה על המענה, המצבר בן פחות מ-12 חודשים, פשוט בגלל שהחליף לי כי התלוננתי אז אין לי אחריות...למקום של המצברים אין דרך לבדוק, הוא אמר לי שזה לא מהמצבר אבל הוא החליף לי כדי שאהיה מרוצה.התאריך חרוט על המצבר עם מפתח...אין מדבקה...

אתמול לא נסעתי איתו ושוב לא מניע...אחרי יום שלא נוסעים איתו הוא לא מניע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שמוכרים לך משהו לא ידוע ואומרים לך "דה בסט" אתה צריך להתחיל לחשוד.
אני הייתי מתחיל לשכוח מה400 שקל, לקנות מצבר איכותי מרשת גדולה או ממוסך נורמלי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...