Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדיח כלים, מה אני עושה לא נכון?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המדיח מגיע במצב דיפולטיבי כלשהו. לפחות חלק מהדגמים מגיעים גם עם איזה כלי לבדיקת "קשיות" המים (שהיר ריכוז הסידן והמגנזיום בהם" על מנת להדריך בכיוונון כמות המלח הדרושה בכל מחזור.

לגבי נוזל ההברקה - כתבתי מתוך ניסיוני. קרה לי פעם או םעמיים בהן חסר נוזל כזה. הכלים יצאו עכורים ועם איזו שכבה דקה מלוחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוודאי שיש ערך כזה. בדוק בחוברת ההפעלה.

בדיוק הגיע דוח איכות המים: בי-ם 105 מ"ג\ל  בערך 5.7 dH.

זמן לכוון את המדיח.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ!

קנינו מדיח (של AEG, דגם יחסית מתקדם), ולפעמים כלים יוצאים עם שריטה פה ושם (כוסות זכוכית למשל) לא מיקרו שריטות כאלה, אלא שריטות לגמרי שאפשר להרגיש עם הציפורן.

מה אני עושה לא נכון?

יש נוזל הברקה ומלח והכל, את קשיות המים כיוונתי על 8/10 כי חשבתי שאולי זה קשור.

זה ממש מבאס אותי, אני אוהב את הכוסות שלי שקופות וחלקות.

מה אפשר לעשות עם זה?

מעבר לזה, לפעמים קורה שלמרות שיש חומר הברקה, חלק מהכלים יוצאים עם סימנים לבנים כאלה. מה גורם לזה? איך מורידים אותם? איך נמנעים מזה?

למה זה לא יכול פשוט לנקות את הכלים וזהו?!

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי הוא שכלי זכוכית נשחקים במדיח. אם אתה רוצה לשמור עליהם חלקים הדח אותם בכיור. אני מחליף את הכוסות מדי פעם.

בכיה אחר היא שכלים שנוגעים זה בזה בלי מקום להתרחב בחום נשברים במדיח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...