Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CarPlay wireless dongle

stasf
שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 דקות, Fraysa כתב:

אני באמת לא חושב שיש משהו יותר נוח מקארפליי. הגיוני שתגיד את זה - מותק - בתור משתמש אנדרויד. ממליץ לך לנסות פעם.

עזוב, מעדיף לקנות בית במקום אייפון, ועוד יישאר לי עודף לשיאומי. אגב, לאישה יש אייפון, אז משתמש מדיי פעם בקרפליי. עובד אש אבל מעצבן ההתעסקות של החיבור.

לפני 9 דקות, DJI כתב:

בלאון כמו של פות"ש ורכבים מודרנים נוספים הרבה מהגדרות הרכב נשלטות ע"י המולטימדיה המקורית, החל ממצבי נהיגה, לוח המכוונים שמול הנהג, תקלות שונות כמו לחץ נמוך בצמיגים, בדיקת מפלס שמן ועוד.

אני לא חושב שיש פתרון תחליפי לדברים הללו, זאת סיבה מספיקה לדעתי לא להחליף את המערכת המקורית.

לגבי זה, כמו שאמרתי, שמים תואם מקור ואז ניתן להגיע לפונקציות של הרכב. כמו כאן:

https://www.facebook.com/100032053037771/videos/pcb.384547325957032/384547189290379/ 

לפני 2 דקות, misterb כתב:

ואם אני לא המשתמש היחיד ברכב? ואם הילדה רוצה להתחבר לרכב ולהשמיע את המוזיקה שלה? 

ממ.. זה נכון. במקרה שלי אני הנהג היחיד.

לפני 2 דקות, misterb כתב:

אני משתמש באייפון, וכבר שמעתי מהרבה פאנבויס של אנדרואיד שהפתרון של קארפליי הרבה יותר נוח מאנדרואיד אוטו.

אנדרואיד auto זה עלוב, מסכים.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה-CARLINK החוטי הסיני שעלה 30 דולר בעלי-אקספרס.
עובד לי פיקס עם האנדרואיד אוטו (גלקסי S8 פלוס).

יש מעט השהייה לפעמים בין שנייה לשארבע אבל ממש לא דיל ברייקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתגובה שאני לוחץ/מחליק את האצבע על המסך של המערכת מולטימדיה עד שקורה משהו בפועל וזה משוקף על המסך. סביר לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי timor123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קארפליי אלחוטי מקורי מהיצרן של הרכב. החידוש הכי יעיל שיצא לי לחוות בשנים האחרונות (לא כולל אביזרי בטיחות, קרוז קונטרול אדפטיבי וכאלה). בנסיעות קצרות הטלפון לא יוצא מהכיס. בנסיעות ארוכות יותר הוא עובר למשטח ההטענה האלחוטי (עוד חידוש נוח)

מצד שני, כל מיני דברים כמו שליטה קולית, מחוות תנועה ושטויות אחרות זה פשוט בזבוז של זמן פיתוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

למי שמעוניין, ה- CPLAY2AIR במבצע כרגע - 99$ֿ, בנוסף יש לי קוד קופון שמקנה עוד 30$ הנחה, יוצא 75$ עד הבית, שווה ביותר.

לא יודע אם הקופון הזה חד פעמי, אז כדאי למהר.

https://cplay2air.com/

קוד קופון :

16QE1EC4Z6TE

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שזה לא אותו מוצר זהה אחד לאחד. 

CPLAY2AIR קונה מהיצרן ועושה לו כל מיני אדפטציות. עיקר הפוסט שלי היה להבהיר שכל האתרים האלה (שבנויים על Shopify) תמיד נמצאים ב״מבצע״ שקרי כי מדובר במוצר affiliate. 

עדיף לחסוך מראש ולקנות מהמקור שזה הסיניים. 

אגב, לפי הפוסט שפרסמת נראה שהיתרונות של Carlinkit עדיפים. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבמקרה הזה אתה טועה ואין שום קשר בין המוצרים, אולי רק העובדה ששניהם מיוצרים בסין חח.

לגבי המחיר - אני עוקב ורוב הזמן הוא נמכר באתר ב-130 דולר, הכי נמוך זה 100, והקופון ששלחתי זה משהו שקיבלתי אישית במייל מהם כפיצוי על זה שהדונגל שלי לא מצליח לעשות עדכון תוכנה (אבל עובד פיקס).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...