Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אתם עושים בשביל להתמודד עם יוקר המחיה?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במידה והבנתי למה התכוונתי, דווקא רוב קוני הדירות שאני דיברתי איתם, דווקא מציינים שהשיקול בקניה הוא כלכלי, ולא אמוציונלי(דירה משלהם, לא להיות תלוי במשכיר וכו')

הערת אגב: זה שפלוני טוען שהשיקול הוא x, לא עושה את זה לנכון. לאנשים רבים קשה (עד בלתי אפשרי) להודות שהשיקול אמוציונלי, אז הם ממציאים הצדקה. הרי אני יכול לטעון שרכשתי רכב עם גג נפתח בשביל לחסוך עלויות מיזוג, למרות שבפועל סתם עשיתי את זה כי התחשק לי חוויה של רכב פתוח.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תנסה לגור בואן

van life

נישה שצוברת פופולריות בשנים האחרונות, גם בארץ

אני אישית מקווה להעתיק את עצמי למדינה אחרת לכמה שנים כדי לחסוך שם ולחזור לכאן

כן בקרב חסרי בית או סתם אנשים שרוצים/נאלצים לחיות על המינימום האפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה פעם על מגורים בואן אבל ירדתי מזה מהר מאוד.

נראה לי מאוד לא נוח, ומצריך יותר מדי התעסקויות ודאגות.

הפיתרון הוא לא לגור באיזורי ביקוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינתי, לדעתי, זו שאלה שחודרת לפרטיות יותר מדי ולכן לא הייתי עונה עליה, כמו שכתבתי בהודעה שציטטת. יחד עם זאת, ייתכן שאצל אדם אחר זו שאלה לגיטימית. במקרה של מרק זה נעשה נטו למען וויכוח והתנגחות, אז שוב, לא הייתי עונה, אבל השאלה כשלעצמה? גם חי בסרט וגם לגיטימי.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

זה נעשה למען הדיון ולא לשם התנגחות.

ברור לי שדיון עם קומץ אנשים שחיים בחו"ל ומציגים תמונה ורודה של החיים בחו"ל בצירוף תמונות של בית פרטי וגינה ירוקה ובחניה חונה רכב יוקרה והדבר היחיד שהם מסוגלים לכתוב "תעבור לחו"ל" לי אישית זה נשמע רדוד וגם מגוחך.

אתם מוזמנים להמשיך להפציץ אותי כול אחד בדרכו :roll:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שדיון עם קומץ אנשים שחיים בחו"ל ומציגים תמונה ורודה של החיים בחו"ל בצירוף תמונות של בית פרטי וגינה ירוקה ובחניה חונה רכב יוקרה והדבר היחיד שהם מסוגלים לכתוב "תעבור לחו"ל" לי אישית זה נשמע רדוד וגם מגוחך.

רוצה עדויות נגד מעבר לחול בשביל האיזון?

קצרה היריעה מלהכיל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית זה נשמע רדוד וגם מגוחך.

כי נתונים אובייקטיבים על זה שיש מדינות יותר זולות מישראל, עם פחות ביורוקרטיה, דיור יותר זול, לא 100% מס על הרכב ובלי שירות צבאי זה ממש רדוד, נכון?

בחייאת, בלי להכנס לפוליטיקה, ישראל היא בעיקר אילוץ. ופטריוטיות ברמת ה"אין כמו בארץ" הרבה יותר מגוחכת בדרך כלל מתהייחסות טיפה יותר רציונאלית לעולם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי נתונים אובייקטיבים על זה שיש מדינות יותר זולות מישראל, עם פחות ביורוקרטיה, דיור יותר זול, לא 100% מס על הרכב ובלי שירות צבאי זה ממש רדוד, נכון? - אתה צודק. אפשר לעבור לחיות באוקראינה, גיאורגיה... הכול שם יותר זול. במילים נוספות חומרנות בלבד אינה תמיד קריטריון לחיים טובים יותר.

בחייאת, בלי להכנס לפוליטיקה, ישראל היא בעיקר אילוץ. ופטריוטיות ברמת ה"אין כמו בארץ" הרבה יותר מגוחכת בדרך כלל מתהייחסות טיפה יותר רציונאלית לעולם.

בשבילי ישראל היא מדינת העם היהודי ולעשות מילואים בשבילי זה זכות גדולה ולא חובה. יש הבדל בתפיסת החיים שלנו.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה עדויות נגד מעבר לחול בשביל האיזון?

קצרה היריעה מלהכיל.

בהחלט כן. תמיד אני שמח לשמוע את כול הטיעונים הרלוונטים לדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחסור במשפחה, בחגים. אתה לא באמת תיהיה אי פעם חלק מהחברה, לטוב ולרע. תמיד תיהיה זר. מנהגים שונים. מחסור בחברים.

לכל דבר יש צדדים טובים ורעים. מה שלמעלה זה מה שמפריע לי אחרי הרילוקיישן. אבל כמות הדברים הטובים עולה עליהם במקרה שלי, לכן בינתיים נשארים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי ישראל היא מדינת העם היהודי ולעשות מילואים בשבילי זה זכות גדולה ולא חובה. יש הבדל בתפיסת החיים שלנו.

בול!

אני מחזיק בדרכון מערב אירופי נחשק ובמקצוע המאפשר לי להשתלב בקלות ובמהירות בשוק העבודה שם, ובכל העולם.

ובכל זאת אני כאן. מבחירה.

ישראל עבורי היא לא אילוץ.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בדרכון מערב אירופי נחשק ובמקצוע המאפשר לי להשתלב בקלות ובמהירות בשוק העבודה שם, ובכל העולם.

בעבודה אולי, בחיים עצמם קצת פחות בלי ידיעת שפה.

(אלא אם כן זה הולנד, שם אפשר להסתדר אם כי נוח יותר עם ידיעה בסיסית של השפה)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא באמת תיהיה אי פעם חלק מהחברה, לטוב ולרע. תמיד תיהיה זר. מנהגים שונים. מחסור בחברים.

איזה קטע, תיארת עכשיו את כל השנים שביליתי בישראל, מגן חובה ועד גיל 22. :-)

'בית' עאלק... בסדר, עוד מדינה שגרתי בה, עם היתרונות והחסרונות שלה. לבני אדם יש נטיה לעשות רומנטיזציית יתר למונח הזה, במיוחד לאלו שמעולם לא ניסו משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, תיארת עכשיו את כל השנים שביליתי בישראל, מגן חובה ועד גיל 22. :-)

'בית' עאלק... בסדר, עוד מדינה שגרתי בה, עם היתרונות והחסרונות שלה. לבני אדם יש נטיה לעשות רומנטיזציית יתר למונח הזה, במיוחד לאלו שמעולם לא ניסו משהו אחר.

אני מניתי את מה שמפריע לי. לכל אחד יש דברים אחרים. למישהו אחר בכלל אין שום דבר שמפריע ומבחינתו הכל נהדר.

אל תשכח שאני כן עשיתי את המעבר. ולי בהחלט חסרה הקרבה - במיוחד למשפחה ולחברים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...