Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חוות דעת על פוקוס 2013 או קורולה 2008

Danieltz19
שימו לב! השרשור הזה בן 1807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אח שלי מתלבט בין קניית פוקוס סטיישן שנת 2013 או קורולה 2008,

הוא מעדיף יותר את הפורד בגלל הבגאז' זה מאוד חשוב לו, והרכב גם יותר נוח.

שמעתי שלשני הרכבים האלה יש גיר רובוטי לא מוצלח אם כי בפורד יש אחריות ככה שזה לא נורא

התקציב שלו מקסימום 20k

חוות דעת והמלצות?

תודה רבה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 20 אלף שקלים אפשר לקנות מיצובישי לנסר, קיה פורטה.

ואם צריך סטיישן, אז יונדאי I30cw.

לא הייתי קונה אף אחד משני הרכבים ששאלת לגביהם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים ומחזק את הבחור מעליי, יש אופציות הרבה יותר טובות בתקציב של 20 אלף ש"ח משתי האופציות שרשמת.

ולגבי מה ששאלת, חוות דעת על הרכבים המדוברים, אני בעלים של קורולה 2008 רובוטית בארבע שנים האחרונות, אני ארשום לך את הרשמים שלי על הרכב

ייתרונות: חסכוני מאוד בדלק ,מחוץ לעיר 14-16 ק"מ לליטר, תלוי איך נוהגים, זה נתון מטורף לרכב בן 11, מרווח, אמין, נוח, אחזקה זולה, במידה ומטפלים ברכב לבד אז גישה מאוד נוחה. מחיר קנייה נמוך מאוד, יש ים רכבים כאלה והביקוש נמוך. לכן ניתן להשיג רכב שמור במחיר ריצפה.

חסרונות: הנסיעה בגיר הרובוטי החד מצמדי לא נוחה כ"כ, יש כאלה שזה מפריע יותר ויש כאלה שפחות זה עניין אישי. בעיר זה מורגש, מחוץ לעיר הרבה פחות.

אומנם הרכב אמין, אבל הגיר הרובוטי מצריך תחזוקה, והיא יקרה, לכן כדאי לחפש רכבים שעברו החלפת קלאץ ו\או החלפה\שיפוץ של מערכת הפרדת המצמד שנוטה להתקלקל ברכבים שעברו 150 אלף ק"מ ויותר. קלאץ עולה סביב ה2K ומערכת הפרדת מצמד כ3K. מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות בגיר של פורד היא אך ורק על מחשב הגיר ל 10 שנים או 240K ולא כוללת מצמדים (שזה מה שמתקלקל בד"כ).

גם אני לא הייתי רוכש אף אחת מאלו.

אלטרנטיבה היא פוקוס עד 2011,רכב מצויין עם גיר אוטומטי,למה לקנות דווקא את הגרסה עם הצרות ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אפשר לקנות פורטה או I30 CW 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה טויוטה דגם GLI מאדם ששמר עליה, וודא שהוחלף קלאץ או הורד במחיר ועשה זאת בעצמך. הרכב אחלה ומתרגלים לנהוג בו, הוא נוח וגדול, תהנה מחסכון בדלק ומרכב מבית טוב. החזקתי בדגם 2009 6 שנים והיה אמין מאוד

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לגבי הקורולה, יצא לי לטפל באחת שנמצאת 11 שנים אצל אותו אדם, בלי החלפת קלאץ או תיקונים בגיר. רק החלפות שמן ועדכון גרסה.. לרכב 300 אלף קמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לגבי הקורולה, יצא לי לטפל באחת שנמצאת 11 שנים אצל אותו אדם, בלי החלפת קלאץ או תיקונים בגיר. רק החלפות שמן ועדכון גרסה.. לרכב 300 אלף קמ.

יתכן והוא נוסע נסיעות בינעירוניות מרובות (בעיקר לפי כמות הק"מ).

לעיר,הגיר לא נעים בקורולה ומהגיהנום בפורד,שהדבר היחיד ש"מפתה" לקנות אותה הוא המחיר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהחזיק פוקוס 5 דלתות עם הגיר הרובוטי - זה מאוד תלוי ברכב עצמו. אתה בעצם לוקח פה סוג של צאנס - מחיר מאוד אטרקטיבי אבל להחליף ערכת מצמדים על חשבונך יכול להיות בהחלט לא נעים. מה שכן, תקבל הרבה רכב במעט כסף וגם אין לרכב עוד הרבה לרדת במחירון :)

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...