Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לגביי מערכת שכבר התקנתי.

שימו לב! השרשור הזה בן 1879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים התקנתי מערכת שעלתה 2700 שח הכוללת

מגבר אלפיין bbx f1200

רמקול ss40 אלפיין

סאב וופר לרכב ''10 Alpine SBE1044BR

רציתי לשאול האם המחיר היה שווה זה כולל התקנה.

אני לא כזה מבסוט על המערכת, המערכת מותקנת בדהייטסו סריון 2006.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר התקנת, ואתה בעצמך לא מרוצה, אז מה ישנה מה מישהו אחר יגיד?

מתייעצים לפני התקנה, אחרי זה כבר לא רלוונטי.

מסכים איתך אבל כל עוד המערכת ניתנת להחלפה אני שואל למה כדי להחליף ? והאם המערכת הנוכחית בכלל הייתה שווה את הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי נמוך שמצאתי את המגבר למכירה זה 790 ש"ח (אבל המחיר המצוי שלו סביב 1200 ש"ח).

הרמקולים לא מצאתי, אבל לא מאמין שיעלו יותר מ-300-400 ש"ח.

את הסאב מצאתי ב-700 ש"ח.

מה שמותיר עלות התקנה שנעה בין 400 ל-900 ש"ח.

או בין מה שעשוי להיות סביר עם נטיה ליקר (תלוי באיכות ההתקנה) לבין יקר מאוד (ע"פ דעתי למה שבוצע בשטח).

כמו שנכתב, ממה בדיוק אתה לא מרוצה?

האם המערכת אכן ניתנת להחלפה? האם ההתקנה בוצעה באותו מקום שהציוד נרכש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי נמוך שמצאתי את המגבר למכירה זה 790 ש"ח (אבל המחיר המצוי שלו סביב 1200 ש"ח).

הרמקולים לא מצאתי, אבל לא מאמין שיעלו יותר מ-300-400 ש"ח.

את הסאב מצאתי ב-700 ש"ח.

מה שמותיר עלות התקנה שנעה בין 400 ל-900 ש"ח.

או בין מה שעשוי להיות סביר עם נטיה ליקר (תלוי באיכות ההתקנה) לבין יקר מאוד (ע"פ דעתי למה שבוצע בשטח).

כמו שנכתב, ממה בדיוק אתה לא מרוצה?

האם המערכת אכן ניתנת להחלפה? האם ההתקנה בוצעה באותו מקום שהציוד נרכש?

ההתקנה לפי דעתי לא הייתה הכי נקיה כי אני עדיין שומע צלילים כמו צפירה בקטנה כזאת, אבל די מפריע הוא אמר לי תגיע נסדר לך, המערכת עצמה נשמעת סבבה אך לא מרגיש שהיא מנוצלת עד הסוף עם איכות סאונד מעולה בכפוף למחיר ששילמתי, אני מבין שיש כולה רמקולים קדמיים אבל בגודל של 4 אינץ ללא קומפוננט מה שמשפיע על הצליל והאיכות. אני רוצה לציין שהרדיו דיסק שלי לא הכי טוב מסך אנדרואיד של חברת Nippon double din.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מדבר על צפירה למה אתה מתכוון? שריקה שנשמעת לפי מהירות סיבובי המנוע? אם כן מדובר ביללת אלטרנטור (ראה שרשור פה בפורום) יש כמה סיבות שיכולות לגרום לתופעה - התקנה לא מקצועית היא אחת מהן.

רדיו דיסק אנדרואיד של ניפון בטח לא תורם לאיכות, החסרונות של מערכות האנדרואיד הם איכות סאונד לא כלכך גבוהה בעיקר של אלו הזולות (ניפון ביניהם).

בכל מקרה, אשמח אם תסביר מה כוונתך ב"לא מנוצלת עד הסוף", האם אתה מתכוון לעוצמת שמע? תדרים נמוכים? צלילים גבוהים? מה חסר?

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מדבר על צפירה למה אתה מתכוון? שריקה שנשמעת לפי מהירות סיבובי המנוע? אם כן מדובר ביללת אלטרנטור (ראה שרשור פה בפורום) יש כמה סיבות שיכולות לגרום לתופעה - התקנה לא מקצועית היא אחת מהן.

רדיו דיסק אנדרואיד של ניפון בטח לא תורם לאיכות, החסרונות של מערכות האנדרואיד הם איכות סאונד לא כלכך גבוהה בעיקר של אלו הזולות (ניפון ביניהם).

בכל מקרה, אשמח אם תסביר מה כוונתך ב"לא מנוצלת עד הסוף", האם אתה מתכוון לעוצמת שמע? תדרים נמוכים? צלילים גבוהים? מה חסר?

בדיוק מה שתיארת זה מן צליל מעצבן כזה עכשיו פעם ראשונה הוא תיקן אמר שלא יחזור, חזר המערכת בסך הכל שומעים בסדר טיפה איכות לא מרגישה לי נקייה אבל יכול להיות בגלל הרמקולים הקדמיים שיחסית פשוטים או הרדיו דיסק אני לא יודע, מה כדאי אתה אומר לעשות עם הדבר ? חשבתי להעיף תמערכת או להחליף אותה אם להחליף מה אתה מציע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים התקנתי מערכת שעלתה 2700 שח הכוללת

מגבר אלפיין bbx f1200

רמקול ss40 אלפיין

סאב וופר לרכב ''10 Alpine SBE1044BR

רציתי לשאול האם המחיר היה שווה זה כולל התקנה.

אני לא כזה מבסוט על המערכת, המערכת מותקנת בדהייטסו סריון 2006.

אני חייב להגיד לך שאני מוצא בקלות במחיר יותר זול ממה שקנית בוודאות !

צריך עזרה ולא מסתדר במחירים ? דבר איתי אני אשמח לעזור לך :)

מוצא לך רמה גבוהה במחיר מצחיק ובלי רווח אישי אל תדאג אני לא הולך לנסוע איתך ולבזבז את זמני בשביל 100שקל חח

לכל שאלה שיש לכם ואתם מתקשים וצריכים עזרה אתם יכולים לפנות אלי

בלחיצה קלילה כאן תשלחו הודעה פרטית ואענה בשמחה רבה ^_^

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...