Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI Prformance בארץ, ואחת מהן הפכה היום לשלי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 1914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 165
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את הפגוש הקדמי לא ציפית?

לא. הגעתי לרף העליון של הסכום שהקצבתי לציפוי. שיקול נוסף היה, שמי שיחנה לפני, לרוב יהיה מצוייד בחיישני רוורס או מצלמה, והסיכוי לפגיעה, קטן.

הג'אנט הזה חייב ללכת. דחוף.

אני לא חושב שהג׳אנט כשלעצמו הוא כזה רע,

במציאות הוא יפה, הוא לא סיני, הוא באיכות גבוהה. הדבר היחידי שהוא גורם, שהוא מוציא את ה-GTI מהאנונימיות שהיא יכלה לשדר עם ג'אנט סולידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב מצפים פגוש קדמי וזה יותר חשוב מאחורי כי הקדמי חוטף אבנים קטנות בנסיעה. צבע מדהים לרכב הזה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ניראית מדהים בצבע הזה ושוב אפילו שכתבתי לך אתמול הרכב ניראה מדהים ומעולה שעשית הגנה טובה.

אז שמוליק תמשיך לחייך מהחרמון עד אילת ובחזרה עם המאהבת החדשה :wink:

לגבי הג'נטים חלק אוהב וחלק לא, לפני כ 3 שבועות קיבלתי טלפון מהסוכנות ושאלו אותי אם אני רוצה להחליף לאלה שמגיעים כעת כי הגיע אדם שהזמין ורצה כמו שלי ושאלו אם אני מוכן להחליף איתו.

אכן טעם אישי ולדעתי אלה עם הפס אכן מוציאים את ה GTI מהעמימות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אני דווקא מתחבר לגאנטים הם שוברים את האפור המדהים הזה ומתקבל משהו הרבה יותר מעניין לטעמי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של טעם , בכל מקרה לא DEAL BREAKER , יש לא מעט כאלה שקנו 7 או 7.5 ומיהרו להחליף ג'נט לאפטר מרקט אז שוק יד 2 קיים.

אגב, אנחנו בטוחים שהוא מקורי ולא התקנה מקומית? לא הצלחתי למצוא תמונה אחת בגוגל של GTI עם הג'נט הזה.

יש מצב שאם וכאשר אעבור לאחת כזו, אעביר איתי את הג'נט 18 של ה MK6... :wink: [כרגע עדיין חושב על S3 כרכב הבא מתישהו בשנה הקרובה]

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני ותצפיותיי על רכבים שיורדים מהאניה, אני חושד שהוא דווקא התקנה מקומית. לא המקורי שה-GTI באה איתה מהמפעל.

יותר מזה: יש מכוניות (ובמיוחד גולף) שנוחתות בארץ עם ג'אנטים מפלדה ופה מתקינים עליהם את הג'אנטים הרצויים. למה? התשובה ידועה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המידה שמגיעה בGTI הנ"ל 18 או 19 ?

זה הזוי כי לצורך העניין האוקטביה שלי הגיע עם ה19 המקורי ואין סיבה שכמעט אותו רכב שעולה כ20 אלף ש"ח יותר יגיע עם ג'אנטים ברז ביחליפו לו פה, נשמע לי לא מציאותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה להיכנס ללחץ. לא כל אוטו שנוחת כאן בא עם חישוקים מברזל וחור במקום מערכת מולטימדיה.

יש ויש.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי כרגע עם מנהלת האולם בירושלים. החישוקים האלו מקוריים, כך הרכב מגיע מהמפעל. זו גרסה שנתפרה במיוחד לישראל.

למי ששאל, מידת החישוק היא "18.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישוקים האלו קיימים בחו"ל ומכונים Sevilla. בגרמניה הם אופציה בעלות של כ- 800 אירו על פני החישוק המקורי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...