Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו XC40 - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתיבה מצויינת כרגיל פבל - שאפו.

מסכים שחובה על מי שמחפש משהו בקטגוריה (ג׳יפוני פרמיום קטנים-בינוניים?) לבדוק אותה.

אצלנו היא לא כלכך עברה את המבחן הסטטי של אשתי, ולמען האמת גם אני פחות אהבתי אותה סטטית. כאשר הריפוד הכתום ברכב התצוגה פשוט זיעזעה אותנו [emoji2]

המצב השתנה כשלקחתי אחת לנסיעה (T4). היא הרשימה אותי גם בכביש, (גם אם היא פחות מהנה ומשעשעת מהX2), וגם בשבילים המחוספסים משהו בשדות המושבים פה לידינו...

אשתי טרם נהגה, אבל לאור זה שהרכב לא עבר את מבחן אולם התצוגה אני לא בטוח שאצליח לשכנע אותה לעשות את זה.

בואו נאמר שאם אגיד לה לבחור היום איך להוציא 250 אלף ש״ח ממיטב כספנו, היא היתה עושה דרכה ללא היסוס לאולם של DS ומזמינה DS7.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שקורא את הכתבה, נוצרה בי התחושה שזאת הזדמנות השנה וחבל לפספס את הקנייה של רכב כה טוב במחיר כל כך אטרקטיבי.

האם הבנתי נכון?[/font]

לא הייתי מגזים. הרכב מתומחר כמו שצריך כדי להתחרות בקבוצה. זה לא שמחלקים אותו בחינם ועדיין תאלץ להוציא קרוב ל250 אלף ש״ח עבור הגרסה הבסיסית, וכ300 עבור הגרסה הבכירה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זול לעומת מה? מה הכוונה שהיבואן החליט לא לייקר את המחיר? האם זול מבחינת סוביקטייווית לרמת האייכות שלו לעומת המתחרים או זול בארץ לעומת המחיר שלו באירופה / ארה"ב למתחרים שלו?

כמי שקורא את הכתבה, נוצרה בי התחושה שזאת הזדמנות השנה וחבל לפספס את הקנייה של רכב כה טוב במחיר כל כך אטרקטיבי.

האם הבנתי נכון?

כתבתי, זול לעומת המתחרים. הכוונה ב"החליט לא לייקר" היא שהיבואן החליט להמשיך למכור את ה-XC40 במחיר נמוך יותר ממתחריו הישירים - QX30 מתחיל (ונגמר) ב-260, NX מתחיל ב-275, E-Pace מתחיל ב-320, GLA ו-X1 מתחילים במחיר דומה עבור גרסה חלשה יותר. אפילו אאודי Q3, שהיא כל כך ישנה שיש דיווחים כי היא השתתפה ברונדו סיום התיכון של שמעון פרס, אחרי שיצאה משירות בליסינג, יקרה יותר מה-XC40 בהשוואה של גרסאות מקבילות.

אני לא יודע לגבי הזדמנות השנה, אבל כמו שאמרתי, הוא כנראה העסקה הכי אטרקטיבית (יחד עם ה-DS7) בסגמנט ה-SUV פרימיום בגודל בינוני.

לא אהבתי את החיספוס של מנוע T5 בS60 וכנראה שזה נשאר אחד החסרונות, בנוסף לנוחות נסיעה נוקשה.

כדאי מאוד לעשות סיבוב משמעותי לפני קניה. אני לא אהבתי.

אני לא יכול להגיד שהוא מחוספס, אבל הוא כן הפיק צליל מוזר. אני אישית התחברתי אליו, אחרים פחות.

במרבית כתבות הרכב אני מדלג בין הנתונים שמעניינים אותי ואין לי סבלנות לקרוא מתחילה עד הסוף, לבטח כשמדובר על רכבים שלא נמצאים בהישג יד.

הכתיבה של פבל פשוט מרתקת.

כבונוס, נשמע שמדובר באחלה אוטו.

תודה תודה תודה! תענוג לקרוא תגובות כאלה.

אותי מסקרן לראות איך הרצפה הכתומה תיראה לאחר מספר חודשים של שימוש ואיך מתחזקים את הדבר הזה לאורך זמן.

knafec.jpg?

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו אחד להיות שונה כשאתה וולוו, ואחר לגמרי כשאתה סיטרואן

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי, זול לעומת המתחרים. הכוונה ב"החליט לא לייקר" היא שהיבואן החליט להמשיך למכור את ה-XC40 במחיר נמוך יותר ממתחריו הישירים - QX30 מתחיל (ונגמר) ב-260, NX מתחיל ב-275, E-Pace מתחיל ב-320, GLA ו-X1 מתחילים במחיר דומה עבור גרסה חלשה יותר. אפילו אאודי Q3, שהיא כל כך ישנה שיש דיווחים כי היא השתתפה ברונדו סיום התיכון של שמעון פרס, אחרי שיצאה משירות בליסינג, יקרה יותר מה-XC40 בהשוואה של גרסאות מקבילות.

?

אני חושב שדווקא מכיוון קאדילק XT4 תהיה תחרות, בהנחה שזו תתומחר במחיר כניסה די דומה.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזדמן לי להצטרף לפבל לנסיעת מבחן ברחובותיה המפוקפים יותר (ופחות) של חיפה, ולהלן התרשמותי:

• מבחוץ: פבל קרא לזה מוגזם, אבל לי זה ממש לא נראה מוגזם. מעביר את התחושתיות של ג'יפון אבל מעוצב בצורה מאוד נאה והולמת. לי זה הזכיר V40 שתפח קצת. ואני אוהב את העיצוב של ה-V40. בכל מקרה שום לקוח לא ירגיש צורך להסביר לשכנים שזה ג'יפון. המראה מדבר בעד עצמו.

• מבפנים: עיצוב נקי, מוקפד ומאופק כמיטב המסורת הוולוואית. אהבתי את העובדה שיש מעט כפתורים (בניגוד לפעם) כאשר מסך המולטימדיה שולט על רוב ההתפריטים. את הריפוד בצורת שטיח על הדלתות לא אהבתי, וגם את הצבע הכתום - דהוי הזה. מזכיר לי סלונים של פעם. המושבים נוחים ותומכים עם הארכה (ידנית) למושב. מצוין, הייתי מוכן לקחת מושב כזה לעבודה (או הביתה).

• אז איך זה נוסע? טוב, תודה. אמנם יש רעשי רוח מוגזמים מעל 90-100 קמ"ש, אבל המנוע חזק וטוב – הרכב מאיץ ונוסע בזריזות ועם מספיק כוח, בשילוב תיבת ההילוכים שלרוב עושה עבודה טובה (זיהיתי איזו השתהות בלחיצה החלטית על דוושת הגז). עוד נקודה שאהבתי: מערכת ה-START STOP לא מתבטלת אם מסובבים את ההגה – טו-אוב. כמו- כן,שיכוך המהמורות היה בהחלט מספק ולא מבייש את המותג שבו אתה מוצא את עצמך.

• מחיר, מתחרות וסיכום: במחיר שלו, ולאור המתחרות בסכומים האלה וגם סכומים הרבה יותר גבוהים (למשל הריינג' וולאר או היגואר E-PACE, שנופלות מהוולוו הזו כמעט בהכל) - זו חתיכת מציאה ואחלה בחירה. אם הייתי קהל היעד, מכל הסיבות, זו היתה הבחירה שלי.

עריכה אחרונה על ידי Mr_Shankly

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולאר לא נופלת לאותה קטגוריה למען האמת. אפילו האיווק הקטנה ממנה מתחרה כביכול בקטגוריה של הX3, F-pace וחברותיהן...

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מסקרן לראות איך הרצפה הכתומה תיראה לאחר מספר חודשים של שימוש ואיך מתחזקים את הדבר הזה לאורך זמן.

כמו ג'ינג'ית בסוף סרטון באחד האתרים הפופולריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולאר לא נופלת לאותה קטגוריה למען האמת. אפילו האיווק הקטנה ממנה מתחרה כביכול בקטגוריה של הX3, F-pace וחברותיהן...

אכן, אבל אני משווה למה שיצא לי לנהוג עליו ושהוא ואיכשהו יכול להיות מתחרה על כיסו של הלקוח למרות שזה לא אותו סגמנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיווק היא המתחרה של ה-xc40 באירופה.

בארץ, היא עולה יותר מ-xc60...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אבל אני משווה למה שיצא לי לנהוג עליו ושהוא ואיכשהו יכול להיות מתחרה על כיסו של הלקוח למרות שזה לא אותו סגמנט.

נכון בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיווק היא המתחרה של ה-xc40 באירופה.

בארץ, היא עולה יותר מ-xc60...

היא לא. תראה גם מול מי משווים אותה במבחנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...