Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתר יד2 מול פייסבוק פלטפורמת מסחר.

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 2122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 5 שנים שלא הייתי פעיל בשוק הקנייה מכירה הגיע תור ההחלפה של הרכב של אשתי. כדרכי בקודש התחלתי להתעמק באתר יד2 רק כדי לגלות שכול האתר סוחרים, מגרשים ושאר שרצים... מכאן אני מבין שכל הפרטיים מפרסמים במקום אחר. אני מניח שבפייסבוק.

האם אני צודק בהבנתי ?

מהן הקבוצות פייסבוק המרכזיות לצורך זה ?

איך מוצאים רכב ראוי היום? (קנייה מפרטי 2014 ומעלה. סופר מיני או משפחתי ב55000 ופחות..)

תודה !

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלוח יד 2 יש הכל - סוחרים, חברות ליסינג, אנשים פרטיים. צריך לחפש ולסנן את מה שלא צריך.

גם כאן, בקארספורום יש פורום מכירה (למשל,עכשיו נמכרת פיג'ו 208 פרטית, מודל 2016 בתקציב שלך).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכאן אני מבין שכל הפרטיים מפרסמים במקום אחר. אני מניח שבפייסבוק.

האם אני צודק בהבנתי ?

כן, זה לא שכל אחד יכול לפתוח חשבונות פייסבוק כאוות נפשו.

הזכרת לי את החוק בסרטים הוליוודיים, שבו שוטר סמוי חייב להגיד כן אם שואלים אותו אם הוא שוטר.

ברצינות, גם בקבוצות מסוג "X שווים בין חברים" יש הכל מהכל, וגם שם סוחרים חוגגים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שבאמת מעיק ביד 2 זה האיטיות שלו. זה מרגיש כאילו הכל שם עובד על אותה תשתית מיום ההקמה. כל כך פשוט וזול יחסית היום לבצע שדרוג לתשתית שלהם שאני לא מבין למה הם לא עשו את זה כבר. כנראה שאם אנשים ממשיכים לגלוש שם הם לא רואים צורך, אבל זה מעיק ברמות.

בפייסבוק יש הכל מהכל כמו ביד 2.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובר על זה כבר.

להשוואה ראה ערך אתר היד2 של ארה"ב בשם Craiglist.

פח אשפה טכנולוגי אבל זה כמות התעבורה באתר הזה לא מביישת אף אתר גדול.

בניגוד מוחלט, ראה מה קרה עם Switch, אתר נוח, קונספט טוב, ונפלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שבאמת מעיק ביד 2 זה האיטיות שלו. זה מרגיש כאילו הכל שם עובד על אותה תשתית מיום ההקמה. כל כך פשוט וזול יחסית היום לבצע שדרוג לתשתית שלהם שאני לא מבין למה הם לא עשו את זה כבר. כנראה שאם אנשים ממשיכים לגלוש שם הם לא רואים צורך, אבל זה מעיק ברמות.

בפייסבוק יש הכל מהכל כמו ביד 2.

אם זה לא שבור, למה לתקן את זה? היתרון ביד 2 זה הכמות חשיפה שיש שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי לשנות שום דבר בעיצוב/תפעול התכוונתי לשדרוג של "מאחורי הקלעים". המשתמש לא ישים לב לזה בכלל אבל חווית השימוש שלו תשתפר פלאים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מפחד מהזאבים אל תכנס ליער , משפט שאמרו לי כשהחלטתי לרכוש רכב יד שניה.

אולי הפלטפורמות משתנות , אבל הסיכונים נשארים אותם סיכונים. תפעל כמו שפעלת בפעמים הקודמות שרכשת רכב , בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בלוח בפייסבוק, לא כל המוכרות באמת מדגמנות הלבשה תחתונה ומוכרות את האוטו כי הן כל השנה במילנו.

חלקן לא באמת דוגמניות, ובמציאות הם מנהלי קרנות ירושה בבנק גדול בניגריה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי ומכרתי רכב לפני שבוע.

הכל נעשה באמצעות אתר יד2.

המכירה היתה קלה (רכב מבוקש יחסית, בן 7 עם 66000 ק"מ פרטי).

הקניה היתה של רכב כמעט חדש ולכן כמעט ולא נתקלתי בסוחרים. כן היו אנשים פרטיים שדורשים על רכב בן שנה כמעט מחיר של חדש ולא מתייחסים למחירון. מדובר באנשים שמתקשים להבין שהם צריכים להפסיד סכום גדול בשנה אחת בלבד. המודעות שלהם עדיין מפורסמות.

היתה גם אישה ששיכנעה אותי להגיע מהמרכז לירושליים והבטיחה רכב נקי בלי שום שריטה (בן שנתיים), כשהגעתי ראיתי רכב עם 2 מכות פח והמון שריטות.

אז כן, יש הכל מהכל. אתה מחפש את מה שבערך חצי עם ישראל מחפש. זה לא קל!

סבלנות משתלמת. תהיה זהיר ומהיר כי מכוניות טובות בתקציב שלך נמכרות די מהר.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת איזה רכב אתה מחפש בדיוק, אתייחס לרכב מבוקש מיד ראשונה פרטית בלבד. אם מדובר ביד2 ומקביליו, כדאי לשבת ו"לרענן", תשתדל לתפוס מודעות טריות ככל האפשר, סריקה מהירה בגוגל לפי אזור ובכמה וריאציות אחר מספר הטלפון המפורסם באתר כגון 050-1234567, 0501234567, 1234567 050, תוכל להניב לפעמים מידע יקר ערך.

אם התקשרת וביקשו ממך להתקשר לטלפון אחר, "סרוק" גם אותו לפני כן, נסה לקרוא בין השורות והמנע מאנשים שעונים ושואלים על איזה רכב אתה מדבר, אל תמשיך לבדיקה במכון אם תפסת את המוכר באיזה שקר קטנטן (מאמין שאת זה רובנו יודעים), אצלי זה טרי אז אני זוכר, הלכתי בלי נסיון ושילמתי יותר מדי על בדיקות מיותרות. חלק מזה נכון גם לפייס', אבל שם אין לי נסיון. בהצלחה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה רכב אתה מוכר והקהל שאליו הוא פונה.

איביזה נניח קל למכור בפייסבוק כי שם הקהל יעד שלה יחפש ומתמצא(צעירים) והלוחות מפוצצים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות, מנהל בפשפשוק רכב.

הלוח הכי גדול כרגע בפייסבוק הוא פשפשוק-רכב.

גם שם יש סוחרים רק שיותר קל לעלות עליהם, אתה יכול לראות את הפרופיל של הבנאדם שעומד מולך, כמה פוסטים למכירה יש לו באותו זמן נתון ועוד מלא פרטים שתוכל לדלות מהפייסבוק עצמו.

קניתי ומכרתי סה"כ 5 רכבים בשנתיים האחרונות כולם דרך פשפשוק רכב, גם שכן יד2 החליטו שאני סוחר אצלם כי מכרתי מעל 3 רכבים בשנה (לא שלי) אז אני לא יכול להעלות לשם מודעה אלא בתשלום.

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפייסבוק(ובעיקר בפשפשוק) יש ערמה של ליצנים שאוהבים להגיב שטויות ולהרוס מודעות לאנשים, לכן אני ממש נמנע מפרסום שמה - מה גם שזה לא עבד לי גם כשניסיתי.

יד 2 תמיד עבד - מצד שני לפני 3 שנים מכרתי את הרכב האחרון שלי אולי יד 2 הפך להיות פחות אפקטיבי מאז.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...