Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט מצלמות המהירות של משטרת ישראל, האם מטרתו באמת להפחית תאונות?

fastcars
שימו לב! השרשור הזה בן 2178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המצלמות רמזור-מהירות עושות את ההפך.

נהגים לא יודעים באיזו מהירות מותר וזה יוצר ברקסים פתאומיים לפני צמתים, דווקא בנקודה שאותה צריך לעבור בבטחה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לפי איך שאני רואה את זה מדובר במסחטה(ולא של תפוזים....), בגרמניה בתור דוגמה אין מצלמות מהירות באוטובנים וגם נוכחות המשטרה דיי דלילה, מה שכן תרבות הנהיגה היא שונה בתכלית.

מנק' מבט שלי, בחלק גדול, מיקום הצבת המצלמות מראה בדיוק למה התכוון המשורר, כגון:

1. הצבת מצלמות בירידה

2. הצבת מצלמות בכבישים עם 3 נתיבים מוארים עם הפרדת בטון וכו'.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרמניה בתור דוגמה אין מצלמות מהירות באוטובנים וגם נוכחות המשטרה דיי דלילה, מה שכן תרבות הנהיגה היא שונה בתכלית.

א. יש בגרמניה מצלמות מהירות.

ב. הכבישים בגרמניה יותר קטלניים מהכבישים בישראל.

ג. גם אם המצב בגרמניה היה טוב מבישראל (וכאמור, הוא לא) זה היה למרות האוטובאהנים ולא בגללם: האוטובאהנים שאינם מוגבלי מהירות קטלניים משמעותית מאלו שיש להם מגבלת מהירות.

הצבת מצלמות בכבישים עם 3 נתיבים מוארים עם הפרדת בטון וכו'.

הסוג של תוואי הכביש לא אומר שאם תרסן שם את מהירות הנסיעה לא תוריד את כמות ההתנגשויות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

חבר, באוטובאן אין, כי אין הגבלת מהירות ולכן אין צורך במצלמות.

במידה ויש הגבלה כתוצאה מעבודות בכביש או תאונה, אז יכולה להיות מצלמה על חצובה עם שוטר.

במידה וקורה תאונה במהירות גבוהה אז כן, כבודו צודק.

אם תשים לב, תרבות הנהיגה שונה לגמרי בין ישראל לגרמניה, שם היא בנויה על הרבה כבוד הדדי בין הנהגים מה שכאן לא כל כך יש.

תבקש לצאת לנתיב אחר יתנו לך, תרצה להכנס יתנו לך, סך הכל, סבבה.

מה שכן, לאותת הם לא כל כך אוהבים.

בתוך הערים יש מצלמות בכמויות מטורפות( מנסיון אישי), חוקי התנועה נשמרים בקפדנות.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לפי איך שאני רואה את זה מדובר במסחטה(ולא של תפוזים....), בגרמניה בתור דוגמה אין מצלמות מהירות באוטובנים וגם נוכחות המשטרה דיי דלילה, מה שכן תרבות הנהיגה היא שונה בתכלית.

מנק' מבט שלי, בחלק גדול, מיקום הצבת המצלמות מראה בדיוק למה התכוון המשורר, כגון:

1. הצבת מצלמות בירידה

2. הצבת מצלמות בכבישים עם 3 נתיבים מוארים עם הפרדת בטון וכו'.

לא יודע איך הגעת למסקנה שאין מצלמות מהירות באוטובאנים, אבל באחד הקטעים שבו הייתה הגבלת מהירות חבר שלי חטף דו"ח 'הגיע אליו חודשיים אחרי לארץ דרך חברת ההשכרה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטובנים אזורים מסויימים בהם כן יש פתאום הגבלת מהירות לקטע מסויים.

באחד הקטעים האלה הייתה מצלמה שצילמה קרוב משפחה.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש,

אתמול בכביש 4 לכיוון דרום כ-500 מטר לאחר מורשה ועד ליציאה של בני-ברק / גבעת שמואל, נפרסו 4 מצלמות ניידות (על קיר הבטון שמפריד בין הנתיבים) שמצלמות נהגים שמתעסקים עם הסלולרי בזמן נהיגה.

אנא שימו לב והקפידו לנסוע כחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באוטובנים אזורים מסויימים בהם כן יש פתאום הגבלת מהירות לקטע מסויים.

Sent from my iPad using Tapatalk

זה לא "פתאום". יש הגבלות קבועות בלפחות שליש הרשת והגבלות משתנות במרבית השאר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, באוטובאן אין, כי אין הגבלת מהירות ולכן אין צורך במצלמות.

במידה ויש הגבלה כתוצאה מעבודות בכביש או תאונה, אז יכולה להיות מצלמה על חצובה עם שוטר.

במידה וקורה תאונה במהירות גבוהה אז כן, כבודו צודק.

קודם כל, אוטובאהן פירושו פשוט דרך מהירה. יש בגרמניה הרבה דרכים מהירות, בחלקן לא מוצבת מגבלת מהירות קבועה, אבל בחלקן האחר - והגדול יותר - כן. ואיפה שיש מגבלת מהירות, קבועה או זמנית, יש אכיפה, ואכיפה כבדה וקפדנית.

דבר שני, מי בכלל אמר שאוטובאהן בלי מגבלת מהירות ובלי אכיפת מהירות זה דבר טוב? כי הסטטיסטיקה שלהם מבחינת קטלניות ביחס לאוטובאהנים עם ההגבלה הקבועה מאוד לא מחמיאה. השיח הגרמני בנושא מאוד מפולג כבר שנים, ויש הרבה אנשים בגרמניה שרוצים להחיל מגבלת מהירות קבועה על כל רשת הדרכים המהירות.

אם תשים לב, תרבות הנהיגה שונה לגמרי בין ישראל לגרמניה, שם היא בנויה על הרבה כבוד הדדי בין הנהגים מה שכאן לא כל כך יש. תבקש לצאת לנתיב אחר יתנו לך, תרצה להכנס יתנו לך, סך הכל, סבבה.[...]חוקי התנועה נשמרים בקפדנות.

זה הכל השקפה אישית שלך. העובדות הן שהכביש הגרמני יותר קטלני מהכביש הישראלי. זו אחת מן המדינות עם הנתונים הכי פחות מחמיאים בתחום בטיחות בדרכים במרכז ומערב אירופה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...