Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לתבוע את המוסך?

שימו לב! השרשור הזה בן 2191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש תקלות חשמל וכו' שיכולות להפתר מעצמן.

אם תתאר מדוע נתקעת ונאלצת להזמין גרר, אולי אפשר יהיה לקבל כיוון לאיך הרכב "הסתדר" מעצמו

קודם כל תודה על ההצעה והנה התיאור של המקרה -

1 - רכב מודל 2004 - טופל רק במוסכים מורשים וכל הטיפולים בוצעו בזמן ואפילו הטסטים בוצעו על ידי המוסכים המורשים.

2 - ביוני 2017 הייתה נזילת שמן - הרכב הוכנס למוסך ובוצע בו הטיפול שמופיע בקובץ המצ"ב - הקילומטרז באותו שלב היה 230,800 - שולמו 3317 ש"ח

3 - האוטו נסע אולי 20 קילומטר ואחר כך חנה במשך חודשיים בערך

4 - אחרי חודשיים הרכב לא התניע - הוזמן שגריר והתניע את הרכב - הרכב התחיל לעשות רעשים מהמנוע ונעצר אחרי נסיעה של אולי קילומטר

5 - הרכב נגרר למוסך (אותו מוסך שעשה את התיקון ביוני) שבדק אותו ובסוף החליט שצריך להחילף מנוע

6 - לא קבלתי את פסק הדין ואחרי חודש באתי למוסך לקחת את הרכב - החלטתי בצורה לא רציונלית לנסות לנסוע איתו

7 - עכשיו אנחנו ב232,484 ק"מ והרכב נוסע נהדר - חוץ מנוזל שמשות לא שמתי כלום מאז...

Screenshot_3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבחור לא קנה רכב דומה , עם כל הכבוד.

רכב שאין טעם להשקיע בו 15K לתיקון , שווה באיזור 30K לא 150K.

אם היה קונה רכב באיזור הסכום הזה אז ההפסד שלו היה מתגמד לסכום הרבה יותר קטן .

עם כל הכבוד לא רק שקניתי רכב דומה אפילו קניתי בדיוק את אותו הרכב רק מודל יותר חדש - ההגיון שלי היה פשוט שזה אוטו שאני אחזיק לעשר שנים ואז כל נושא ירידת הערך מאבד את החשיבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש לך פה עילה כלשהי מעבר להפסד ימי עבודה / השכרת רכב חלופי בתקופה הזו.

וגם אז אתה שוכח דבר קטן אחד,

אתה תצטרך להוכיח שבאמת אין תקלה במנוע כמו שהמוסך המורשה קבע - בהצלחה עם זה.

אני לא חושב שתמצא אף בעל מקצוע, שלא לדבר על מוסך מורשה יבואן שהוא נחשב זה שמתמחה ברכב שלך, שייתן לך בכתב אישור שהמנוע שלך תקין, וזאת אחרי שמוסך מורשה יבואן אחר קבע חד משמעית שיש בו פגם.

עצתי לך הי אמה שאני הייתי עושה - לומד מהטעות העיקרית (לקנות רכב במחירון ולא במחיר שוק) וללמוד מהטעות המשנית (גם מוסכניק הוא יכול לטעות, או שלא, אנחנו לא יודעים מה מצב המנוע שלך באמת)

אני חושב שאתה טועה - מה שאני אצטרך להוכיח זה שאין ולא היה צורך להחליף מנוע - ברור שמנוע עם 230000 קילומטר הוא לא חדש אבל אחרי ששני מוסכים בדקו אותו והסכימו שהקומפרסיה אחידה ושיחסית לגילו המנוע במצב טוב אז אני חושב שיש לי סיכוי לא רע

דרך אגב אין לי מושג ואשמח לדעת כמה קילומטרים לדעתכם יכול לנסוע רכב כזה XC90 2.5 בנזין בתנאים אופטימלים עד שצריך להחליף מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להראות שמנוע לא דורש החלפה זה מאוד פשוט.

הולכים לכל מכון בדיקה לפני קניה ויש לך אישור לעניין מצב מנוע.

אגב אם בתוצאות הבדיקה יהיה כתוב שדרוש החלפת מנוע , שלח בקבוק וויסקי למוסכניק ומכתב התנצלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לא רק שקניתי רכב דומה אפילו קניתי בדיוק את אותו הרכב רק מודל יותר חדש - ההגיון שלי היה פשוט שזה אוטו שאני אחזיק לעשר שנים ואז כל נושא ירידת הערך מאבד את החשיבות

מזל שלא קנית רכב חדש מהסוכנות ב 600,000 ש"ח , ואז תובע את ירידת הערך אחרי חצי שנה.

גם אם זה אותו דגם. אתה לא יכול להשוות בין רכב בן 14 לרכב בן 6

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההצעה והנה התיאור של המקרה -

1 - רכב מודל 2004 - טופל רק במוסכים מורשים וכל הטיפולים בוצעו בזמן ואפילו הטסטים בוצעו על ידי המוסכים המורשים.

2 - ביוני 2017 הייתה נזילת שמן - הרכב הוכנס למוסך ובוצע בו הטיפול שמופיע בקובץ המצ"ב - הקילומטרז באותו שלב היה 230,800 - שולמו 3317 ש"ח

3 - האוטו נסע אולי 20 קילומטר ואחר כך חנה במשך חודשיים בערך

4 - אחרי חודשיים הרכב לא התניע - הוזמן שגריר והתניע את הרכב - הרכב התחיל לעשות רעשים מהמנוע ונעצר אחרי נסיעה של אולי קילומטר

5 - הרכב נגרר למוסך (אותו מוסך שעשה את התיקון ביוני) שבדק אותו ובסוף החליט שצריך להחילף מנוע

6 - לא קבלתי את פסק הדין ואחרי חודש באתי למוסך לקחת את הרכב - החלטתי בצורה לא רציונלית לנסות לנסוע איתו

7 - עכשיו אנחנו ב232,484 ק"מ והרכב נוסע נהדר - חוץ מנוזל שמשות לא שמתי כלום מאז...

מה היה לנו

מיוני עד היום הרכב גמע 1684 ק"מ

נוריד חודשיים שלא נסע ועוד חודש שנח במוסך נשארנו עם 5 חודשים של נסיעה.

ממוצע של 340 ק"מ בחודש.

בחיי שהייתי מוכר את הרכב ונוסע במוניות ספיישל.

ולקילומטרג' הזה לרכוש רכב ב 150 אלף.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלא קנית רכב חדש מהסוכנות ב 600,000 ש"ח , ואז תובע את ירידת הערך אחרי חצי שנה.

גם אם זה אותו דגם. אתה לא יכול להשוות בין רכב בן 14 לרכב בן 6

הבנאדם לא רצה רכב ב 600,000 שח וגם לא רכב בן 6

כל מה שרצה רכב שיסע

340 קמ בחודש.

רשלנות המוסך הכניסה אותו לסחרור של 150,000 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רצה רכב כזה יכל לחפש גם ב 50,000.

קצת נראה לי לא הגיוני , בגלל בעיה כזאת , קנה רכב הרבה יותר חדש ואז מכר ואת ההפסד צריך לשלם בעל המוסך.

הגיוני שנוצרו לו הפסדים ,שבעל במוסך ישלם , אבל בהחלט לא בסכום המדובר.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם לא רצה רכב ב 600,000 שח וגם לא רכב בן 6

כל מה שרצה רכב שיסע

340 קמ בחודש.

רשלנות המוסך הכניסה אותו לסחרור של 150,000 שח

ועל זה בדיוק דיבר ישה כשהזכיר את חובת צימצום/ הקטנת הנזק.

היה גורר את הרכב למקום אחר, היו בודקים, מתקנים ב 2000 ש"ח או שלחילופין היו אומרים "המנוע פנטר", סע לשלום, אז לא קרה שום אסון ואת הגרירה היה יכול לתבוע מהמוסך שנתן דיאגנוזה לא טובה.

אבל כל הוצאה מפה ועד קניית רכב אחר, מכירתו ותביעה על ההפרש...נו באמת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, הוא הלך למוסך מורשה יבואן שעליו סמך אז למה לגרור למוסך אחר? הוא לא הלך למוסך כללי.

פות"ש, אולי תוכל לכתוב מה היו השיקולים שלך למכור את הרכב בהפסד של 50000 ש"ח מכיוון שאז נוצרה ה"בעיה" שלך.

אני מזכיר לכולם שמדובר בוולבו, שאין הרבה עסקאות בארץ עם הרכב הזה ושמכירה לאחר פרק זמן קצר מרכישה מדליקה לקונים רבים נורה אדומה. די קשה למכור רכב כזה בתנאים הללו אבל צריך למכור אותו. הסבר סביר יכול לשכנע שופט למה קרה מה שקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא קורא בשקידה את מה שכותב פות"ש.

הוא קנה יקר , מכר במחיר השוק.

לא בגלל המכירה המהירה אלא בגלל שאין שוק לרכב.

היה קונה במחיר נורמאלי מפסיד 10-15אלף בגלל המכירה המהירה, אההה.

לגבי מוסך מורשה יבואן

למה למלא שמן תחליפי? כבר דיינת את הלקוח ב 3500 ש"ח כמעט , לא תשים לו שמן איכותי.

העיקר שייבה ב 50 ש"ח וצריך שתיים.

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פקק מים פעמיים, לדעתי טעות או מצליח.

או שיש באמת שניים?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא קנה יקר הוא קנה סביר

כיוון שהסתמך על המחירון ואף שילם 10,000 מתחת למחירון.

המוסך גם לא יכול לטעון שמכר זול , כיוון שחברת המאיר עצמה הציעה רק 100,000 שח

הוא אפילו ניסה ניסה לצמצם את הנזק בכך שניסה למכור בשוק החופשי בסכום יותר גבוהה , מה שלא צלח בסופו של דבר.

בקיצור נראה שהתנהג באופן סביר בכל היבט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמוה המחירון לא משקף את מחירי העסקאות.

פות"ש נולד אתמול מסתבר שהוא לא היחיד.

תקרא את הודעתו מספר 11.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, לחצת למישהו יד בפראות ומסתבר שהשבתת אותה לשנה. אתה בא ומאשים את הבחור שהוא לא מרים משקולות ולכן היד הושבתה לשנה. ישנם אנשים שלא בא להם להרים משקולות ואתה צריך לקחת גם את זה בחשבון כשאתה מושיט את היד. כמוסכניק מפשל/מרמה, הוא גם צריך לקחת בחשבון, שמי שמולו לא מרים משקולות.

שוב, שופט יצטרך לבחון כל החלטה שלו. גם לי ההחלטות נראות סבירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...