Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ל 30-40K בשנה בעיקר על כביש 4.

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מה לדעתכם יהיה הרכב הכי מוצלח ומשתלם לעשות בו בין 30 ל 40 אלף בשנה כאשר רובם יהיו על כביש 4 ויכללו עמידה בפקקים.

נסיעה יום יומית של כ 60 ק"מ לכיוון, שלוקחת בממוצע כ שעה ורבע, כך שרכב נוח זה יתרון.

חסכון בדלק זה יתרון עצום, דיזל/היברידי ? (מה לדעתכם בכלל הרכב הכי חסכוני שאפשר למצוא היום?).

לצורך ההתמקדות נגדיר כמה תנאים:

אין חשיבות לגודל הרכב, רכב שני/שלישי בבית.

עם נסוע כ"כ גבוה אין כוונה להחזיק את הרכב ליותר מכמה שנים בודדות (אלה אם כן קונים רכב עד שימות, לא ממש חשבתי על אופציה כזאת האמת).

במידה והרכב חדש עליו להיות באזור ה 150 אלף.

במידה ומשומש עד 100 אלף.

תודה בראש :)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גיר ידני לא מפריע לך אז קקטוס דיזל בכ-100,000 ש"ח.

חדש עם 5 שנות אחריות מלאות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי זאת בשרשור מקביל שלך - פיג'ו 208 דיזל.

הקקטוסולר המלצה מצויינת גם כן.

כאשר אני מסתכל מהו הרכב הנוכחי שלך, רעיונות טובים כלכלית כמו פריוס בת כמה שנים נעלמים מהר...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, נשמח להזמין אותך למרכז דאצ'יה להתנסות ברכבים שלנו - גם מנועי בנזין ודיזל מאוד חסכוניים וגם מחירים מאוד משתלמים.

לצרכים שלך - לוגאן MCV דיזל אוטומטי יכול מאוד להתאים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

אני רואה שמשום מה כולם נוטים ללכת לכיוון הדיזל.

יש לי 3008 דיזל (בן חודש אם זה משנה), הוא אמנם חסכוני אבל לא ברמה כ"כ משמעותית 1-16 לצורך העניין.

מה לגבי היברדיות ? כמו כן כאשר הרכב חדש סבבה, אחרי שנתיים\3 יש סדר גודל של 60-100 אלף ק"מ.

משומש נניך בן 3 עם 60 אלף אחרי שנתיים שלושה יש כבר סדר גודל של 150 אלף איך מוכרים רכב כזה ?

אגב ה 208 דיזל מאוד מעניינת, הסייג ממנה כרגע הוא שעתיד לצאת דגם חדש ממש בקרוב.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מה ההיברידי הכי חסכוני שיש היום ?

למשל ה 208 עם כל החסרונות שלה תעשה כ 1-24 עם אופי הנסיעה שלי (עם ה 3008 אני מגיע ל 1-19 אגב).

מעניין כמה אפשר לקבל באמת עם היבדרידי.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האיוניק היא ההיברידית המשתלמת ביותר כיום, תכנס לך בתקציב כחדשה ברמת האיבזור הגבוהה ביותר (או הרגילה עם עודף לא קטן ב-0 ק"מ).

אבא שלי מחזיק כזאת כבר חצי שנה, נסיעה בעיקר בינעירונית בתוואי הררי - צריכת דלק ממוצעת של 1 ל-19.

בדיקה עם כמה בעלי רכב כזה בחברה בה אני עובד מעלה אותה תוצאה ולפעמים אפילו טובה עוד יותר.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...