Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב - לא התמקחת ? לא השוות ? שילמת.

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 2399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע הייתי צריך לחדש ביטוח לרכב.

כשקניתי אותו ו"המשכתי" את הביטוח מהרכב הקודם, פחות הפריע לי כי קיבלתי "קיזוז".

בדיבורים של "פה ושם" עם אנשים עם רכבים שונים ושנתונים שונים התברר יותר ויותר שהמחיר שאני משלם לביטוח הוא לא פחות ממופקע.

כמו שאמרתי הגיע הזמן לחידוש ביטוח התקשרתי לחברת הביטוח שלי ב12 שנים האחרונות, AIG.

קליאו 2014, נהג יחיד, ללא פסילות, ללא תביעות, נהג יחיד עם רצף ביטוחי גיל 30 ומעלה.

ההצעה: כמעט 5,000 שקל. מקיף + חובה.

בירור בWOBBI העלה שהנמוך ביותר מגרד את ה3 מלמטה.

ניסיתי להתמקח מעט עם הנציגה, ולהוריד את כל האקסטרות גכדי להוריד את המחיר כמה שאפשר.

זו גרמה לי להבין שאין סיכוי להתקרב למחיר הזה, אמרתי תודה ולהתראות.

טלפון הבא, ביטוח ישיר, בלי מיקוח בלי כלום, הצעה ראשונית 3,100.

הכיסויים - פחות-או-יותר אותו דבר,השוואתי את הפוליסות והכיסוי הביטוחי הוא פחות או יותר אותו דבר.

השתתפות עצמית נמוכה משמעותית - ומה שכבר שונה לא ממש משנה.

(עד מיליון שקל כיסוי לצד שלישי, לעומת 2 מליון בAIG. עד 25 אלף שקל כיסוי משפטי מול 35 אלף בAIG)

בשיחת טלפון אחת, בלי מיקוחים, בלי מריבות, כבר חסכתי מעל 1,500 שקל.

אגב - לא הרבה יודעים, כחלק מ"הטבות כדי לסגור עסקה" בחברות ביטוח שונות,

במידה וכבר מיצינו את המחיר הנמוך ביותר שאפשר לקבל - אפשר להוסיף לחבילה גם תלושי דלק ועוד הטבות של פה ושם.

כמובן שלא יציעו לך את זה, אלא כחלק ממשא ומתן, כמו בשוק. מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוח ממשיך מבחינתם הוא לקוח שבוי ואפשר לסחוט אותו

גם בחברה החדשה שכרגע אתה מרוצה מהם תהיה זחילת מחירים כלפי מעלה ככל שתהיה יותר לקוח ״שלהם״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשקניתי את אחד הרכבים התקשרתי לביטוח ישיר לעשות אצלם ביטוח

מקיף + חובה - 4500 שקל, על רכב של 25 אלף. אמרתי לא תודה, תעשו לי צד ג'. מיד ההצעה שלהם השתנתה ל-3500 למקיף+חובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביטוח רכב אלא ביטוח משכנתא.

ההצעה הכארשונה שקיבלתי מביטוח ישירעמדה על כ-500 ש"ח לחודש (זוג בני 55). סיבוב בין החברות השונות והסוכן שמבטח לי את הדירה, העסקה נסגרה על 270 ש"ח לחודש, ואני לא בטוח שלא יכולתי להוריד עוד כמה עשרות ש"ח.

סוכן הביטוח שלי מגלגל אותי בין החברות כל שנה-שנתיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי בהחלפת רכב, הוצע מחיר גבוה משמעותית מאשר בחברה אחרת, ורק אחרי שביטחתי בחברה השניה, והתקשרתי לAIG לבטל, "נזכרו" לנסות להשוות מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבטח ב-3 שנים האחרונות בוובי.

המחיר היה טוב וגם השירות היה אחלה, חוזרים בזמן, עושים הכל מהר, תענוג.

הביטוח שלי נגמר בינואר ואני תמיד בודק בעוד מקום או שניים. יש הסדר לחברי הסתדרות המורים כבר כמה שנים לביטוחי רכב באיילון בהסדר מיוחד, אני מבטח שם שני רכבים אחרים, השנה הם נתנו הצעת ביטוח ללאון שיותר זולה מוובי ביותר מ-1,000 ש"ח וגם הם מבטחים בלי מיגון, אם לא יהיו הפתעות אעבור לשם השנה.

יש לא מעט הסדרים ביטוחיים לארגונים גדולים, בין אם עובדי מדינה, מורים, שוטרים, אנשי צבא וכו', ההסדרים תקפים גם לקרובים מדרגה ראשונה, שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אני דווקא השנה לא עשיתי דרך וובי.

כבר שנתיים שלא עושה דרכם, לא הייתי מרוצה מהמחיר הם נתנו לי הצעת מחיר מאוד גבוהה.

חשוב גם לבדוק את ההשתתפות העצמית... ברגע האמת, לא להוציא מהכיס אלפי שקלים.

ועוד אנקדוטה - כדאי להגדיל את ההשתתפות המקסימאלית למיליון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגלות לכם סוד, זה לא קר בביטוח,

כשאני קונה משהו שעולה לי מעל 1000 שח אני תמיד עושה סקר שוק,

קיבלתי הצעת מחיר לעשות איזה שיפוץ בעסק שלי לפני חצי שני, בדקתי 4 משפצים, כל אחד היה שונה בעשרת אלפים שקלים מהשני,

אתמול קיבלתי הצעת מחיר לשלט לד רץ בכניסה לעסק, הורדתי אותו ב1500 של במשא ומתן...

וגם בדקתי ספקים אחרים לגבי המחיר.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא תמיד מסתכל רק על המחיר.

הייתי מוכן להוסיף עוד 100-300 שח עבור סוכן או כל נהג מלבדי.

מכיר אנשים שמאד לא מרוצים, מהתנהלות מול ביטוח ישיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל מוכן לשלם יותר עבור ביטוח בלי מיגון.

וובי נתנו הצעות כאלה בשנה שעברה. בהסדרים מיוחדים בדרך כלל הדרישה היא אימבולייזר מקורי ושם נגמר הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשוואה של מוצר ושמו ביטוח יש לא מעט פרמטרים שמשפיעים על המחיר הסופי.

אם תשווה בננה לתפוז ההשוואה לא תהיה השוואה.

צריך גם לבדוק את הרקורד של היענות כאשר יש כבר תביעה.

לא חוכמה לשלם זול ובמקרה שדל תאונה יוציאו לך את הקישקע עד שישלמו ( אם ישלמו ).

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גיליתי את זה השנה, יש לי סוכן ביטוח שנוח לי להתנהל מולו אבל השנה כשהגענו למצב שיש שני רכבים וקיבלתי ממנו הצעה לרכב השני הבנתי שאני חייב להוזיל עלויות.

הביטוח נעשה בסוף בוובי ועלה לי ב 1000 ש''ח פחות מאשר אצלו!

שנה הבאה גם הרכב השני עובר לוובי או משהו שיהיה זול יחסית.

כמובן בדקתי את הכיסויים שיתאימו לי.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו היטב מה שרשם לכם ישה.

אתם צריכים להשוות בין פוליסות ולא רק להשוות מחירים.

לא חסרים פתגמים המקשרים בין מחיר זול לביצוע נמוך:

you get what you pay for

זול וזוגלובק - שניהם מתחילים ב ז' בשניהם תקבל נקניק.

הטעם הטוב של המחיר הנמוך מתפוגג הרבה יותר מהר מהטעם הרע של השירות הגרוע.

יש עוד.

כשמסתובבות היום על הכביש מכוניות שעולות מעל ל 1.0 מיליון ש"ח , והביטוח שלכם מכסה רק נזק לצד ג' עד 400.0 אש"ח, אבל הפרמיה זולה - אתם עלולים למצוא את עצמכם עם בעיה גדולה מאוד.

לגבי ביטוחים ישירים - הנסיון שלי עם AIG הוא מצויין, אבל הם 'מתמחים' במיין-סטרים. תביא להם משהו חריג - תקבל כאפה לפנים.

לפני כל חידוש ביטוח אני בודק בין שני סוכנים ממש, שאת שניהם אני מכיר מזה מספר שנים, וב AIG. בשביל עוד 200 או 300 שקלים - אני אשאר עם סוכן.

בשורה התחתונה - מחיר זול אינו המטרה היחידה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...